hansgrubber
01.07.07, 22:42
Juz niedlugo wejdzie w zycie nowe prawo o sadach:
- minister sprawiedliwosci bedzie mogl zawieszac sedziow w czynnosciach i
delegowac ich do innych sadow
- pojawia sie mozliwosc odebrania immunitetu sedzom w 24 godziny
- moze tez wyznaczac zastepcow prezesow sadu a im samym dane zostaja wieksze
uprawnienia
Cwiczenia z wyobrazni: co to oznacza? :)