Dodaj do ulubionych

nottingham

27.06.05, 13:46
najprawdopodobniej w sobote jade do nottingham, jest moze ktos z forumowiczow
w tych okolicach?
Obserwuj wątek
    • nihan1 Re: nottingham 27.06.05, 23:39
      podciagam... i mam jeszcze pytanko... jak wy sobie tam szukacie znajomych
      (niekoneicznie polakow)? chialabym z kims nawiazac kontakt...

jade juz na pewno w sobote, uzgodzilam wsyztsko z biurem, rodzina, jak sie
      ciesze ze sie wszytsko ulozylo...

odnosnie biura przez ktoro wyjezdzalam wypowiem sie jeszcze to temat na
      oddzielny watek...

• nihan1 Re: nottingham 28.06.05, 14:30
        to bardzo fajnie sie sklada, moze moglibysmy keidys spotkac sie w nottingham?
        moja rodzina mieszka w Beeston na przedmiesciach Nottingham, do centrum mam 20
        min autobusem. wyjezdzam w sobote, w niedziele wieczorem bede juz u nich.
        rzadko sprawdzam skrzynke na gazeta.pl, odezwij sie do mnie na nihan1@wp.pl

a tak wogole- mamna imie Agnieszka, mam 18 lat, jestem z lubelskiego, wyjezdzam
        tylko na wakacje, planuje powrot w polowie wrzesnia,

przeraza mnie troche ten wyjazd i bardzo chcialabym poznac kogos zeby wolny
        czas nie spedzac tylko w swoim pokoju, chociaz podobno warunki bed emiala
        niezle- rodzina sie do tego domu dopiero wprowadzila i obiecuja mi pokoj z tv i
        co najwazniejsz- z komputerem

czekam na maila od ciebie - mozesz odezwac sie tez na gg 1813664 - teraz bywam
        prawie bez przerwy

pozdrawiam,

Agnieszka

• yoanna_esp Re: nottingham 28.06.05, 19:56
          Pawel to ta twoja miejscowosc to na poludnie od sheffield? ile minut bedziesz
          do mnie ejchal?

aga bedzie dobrze :) ja tez jestem tylko na summer i tez mam 18 :) pozdrowka. a
          moze ja tez keidys wpadne do nottingham na sobote? :) jak tam bedziesz to
          napisz jak tam jest i czy ejst cos ciekawego :))))))))
          • nihan1 Re: nottingham 28.06.05, 21:07
            hej! nie popatrzylam na mape, Sheffield rzeczywiscie nie jest daleko, fajnie by
            bylo sie spotkac, nawet we trojke :) odezwijcie sie do mnie na nihan1@wp.pl
            albo gg 1813664

pozdrawiam,

Agnieszka
    • nihan1 Re: nottingham 11.07.05, 10:46
      podciagam
      jestem juz na miejscu
      nottingham to swietne kosmopolityczne miasto, duzo ludzi- roznych ludzi, bardzo mi sie podoba
      jesli ktos ma mozliwosc- serdecznie zapraszam :)
      znalazlam polska knajpe :)

Agnieszka
      • yoanna_esp Re: nottingham 11.07.05, 13:43
        aga no ja z checia wpadne, pasuje ci nastepny weekend? bo ten juz mam zajety :)
        to chyba bedzie 23-24 czy jakos tak? bardziej ci pasuje sobota czy niedziela?
        masz tam jakas komorke? jezeli tak to napisz mi nr na mejla trzymaj sie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka