senna87 19.03.07, 13:02 szukam rodzinki w tmże właśnie państwie- w Sztokholmie najchętniej. W okresie lipiec-wrzesien. proszę o kontakt na maila gazetowego. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj