19.03.07, 13:02
szukam rodzinki w tmże właśnie państwie- w Sztokholmie najchętniej. W okresie lipiec-wrzesien.
proszę o kontakt na maila gazetowego.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka