Dodaj do ulubionych

Genialny Plan

18.01.12, 11:41
Pewnie na tym forum już wszystko było, ale jakby nie było to:
Przecież wystarczy z taśmy fono od godziny 8.41 rozpisać sekwencję niezidentyfkowanych odgłosów, np w przebiegu 4-6-7-2-5 i porównać z rozstawieniem w terenie drzew o które rzekomo uderzał Tu. Jak sekwencja będzie identyczna, to uderzał, jak nie, to nie są to odgłosy uderzeń o drzewa, w tym w pancerną brzozę. To oczywiście przy założeniu że prędkość tutki była w miarę stała.
Aha, zapomniałbym, ruskie wycięły już dawno wszystkie krzaki, a nasze orły prokuratorskie nie zrobiły wcześniej żadnych szkiców i zdjęć w terenie. No i dooopa.
Obserwuj wątek
    • zaplutykarzelupa Re: Genialny Plan 18.01.12, 14:18
      Oczywiście trzeba by najpierw zidentyfikować najbardziej prawdopodobne odgłosy uderzeń o drzewa, ogólnie mówiąc tym teraz powinni się zająć fachowcy z Krakowa - identyfikacją innych niż mowa dźwięki w Tu (wykorzystując dla porównania dźwięki z przełaczników i urządzeń drugiego Tupolewa, póki tusk i jego zakazana kamanda go nie sprzedali). Jak widać co kto mówił badać już więcej nie ma sensu, załoga dobrze współpracowała, Błasika najprawdopodobniej nie było w kabinie (musiałby stać w drzwiach). Koniec kropka.
      • jot-es49 Re: Genialny Plan 18.01.12, 15:20
        Karzełek! To nie były drzewa! To jednym z pasażerów tak rzucało w drodze do kokpitu, gdzie go wcześniej absolutnie nie było...
    • zaplutykarzelupa Re: Genialny Plan 19.01.12, 22:04
      Rozpisałem sekwencję "niezidentyfikownych odgłosów", odległości na osi czasu wyszły od pierwszego "odgłosu" o godz. 8,41,00,5 tak:
      2,3,2,3,2 dziesiątych sekund (coś cholera za regularnie) do 8,41,01,7 (przesuwające się przedmioty - początek obrotu samolotu wokół osi???). Potem do ostatniego "krzyku" jeszcze 3,8 sekundy.
      Zakładając, że samolot leciał wtedy jakieś 250 km/h, wychodzą odległości w terenie odpowiednio:
      14,21,14,21 metrów, potem od "przesuwających się przedmiotów" do końca jeszcze 266 metrów.
      Razem 336 metrów od "uderzenia" w rzekomą pierwszą naziemną przeszkodę
      • zaplutykarzelupa Re: Genialny Plan 19.01.12, 22:21
        ooopsss
        zgubiłem jedne 14 metrów, plus 336 daje 350 metrów,
        IZWINITIE, TOWARISZCI "UDARNIKI" IZ P.O.lszy
        • igor_uk zapluty karzelek. 19.01.12, 22:32
          Rad ciebia widziec,to na poczatek.Nu a dalej,tylko moge cie poradzic wrocic do starych czasow i na podstawie zdjec Amelina przesledzic ,jak to wszystko wygladalo.Oprocz tego,sa zdjecia satelitarne,na ktorych wszystkie drzewa i krzaki widoczne, jak na dloni i przy odrobinie checi mozesz sobie sam wszystko przeliczyc,obliczyc i co by ty jeszcze chciales z tym zrobic.
          • zaplutykarzelupa uk-nięty igorek! 19.01.12, 22:53
            I ja rad cię słyszeć z Nowym Godom. Krzaki może i widoczne na zdjęciach satelitarnych, tylko czy da radę rozróżnić, które złamane?
            No i wrodzony wschodni obszczymuryzm mi nie pozwala.
            • igor_uk Re: uk-nięty igorek! 19.01.12, 23:24
              Dzieki,za pozdrowienie.Ale na zdjeciach Ameliina widac wszystkie drzewa,o ktore "zachaczyl" Ty-154M.
              Podrzucic cie link?
              • zaplutykarzelupa metry 19.01.12, 23:49
                A są tam odległości pomiędzy nimi?
    • zaplutykarzelupa No i po sprawie 20.01.12, 15:52
      No i po sprawie:
      pmk.salon24.pl/383084,antoni-macierewicz-potwierdza-ekspertyza-ies-i-pancerna-brzoza
      • jot-es49 Re: No i po sprawie 20.01.12, 16:41
        O rany koguta! Karzełek! Aleś se autorytet znalazł, że ho, ho!
        Jajcarz z ciebie - to wiem, no ale nie ten... no... no jak mu tam...
        No ten co mu "krysza sjechała". No co to, to nie!

        Szutnik!
        • zaplutykarzelupa ał torytet 20.01.12, 17:03
          kużden lepszy od ruskich krętaczy!
          A pisze tam gdzieś, że napisał to Antek Zamachista?
          • calun_torunski a skad wiesz, ze Antek to nie ruski ??? 22.01.12, 19:56
            nie wierzyc jak psu trzeba
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka