Dodaj do ulubionych

Nowa Dyrekcja w COS-sie

02.03.06, 22:37
W Warszawie chodzą szokujące informacje o nowym kierownicywie COS-u. Jeśli
ktoś wie o tych spadochroniarzach z warszawki- napiszcie.
Obserwuj wątek
    • b_bydgoski jakby co to my nic... 11.03.06, 23:33
      s8.bitefight.pl/c.php?uid=53602
    • eltad Re: Nowa Dyrekcja w COS-sie 21.03.06, 16:20
      Ci nowi to desant pisowski z warszawki.Na jesieni wybory ,wiadomo że nie mają
      zadnych szans więc do Wałcza.Dziekujemy Dyrektor Krystynie Błońskiej za wiele
      lat skutecznej dla sportu pracy.
      Warszawiacy,wodniacy ,prezesi,zawodnicy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka