Dodaj do ulubionych

pragnę kobiety

23.08.20, 13:20
dzień dobry
Miłe Panie na imię mi Piotr, jestem pół krwi Kubańczykiem.
Poważny, ładny, miły, szczery, nie udający pozorów, mocno wyjątkowy wśród ludzi,wiem to nie od tylko siebie, mam certyfikaty od ludzi świata, ale musi być "ale" już by to za pięknie nie było, to nic bo nie rezygnuję minnp.pisze do ciebie Koleżanko ,nie odkąd zjechałem z powrotem do Pl. nie umiem sobie poznać kobiety.
jestem wart grzechu niejednego, jestem przyjemnie spontaniczny, nie kłamie, posiadam wysoką kulturę, innych xxx atuty. jestem do wzięcia, ale porobiło się jakby zombielandia nastała. ludzie są tylko że tacy niedostępni.
Kochana porozmawiajmy, skorzystaj. wiem że o mnie ciepło i dobrze wspomnisz, planuję wyjazd za granicę do Gruzji czy Meksyku sam nie wiem
zadzwoń nie mam zobowiązań ani ich nie tworzę. chcę się z tobą zaprzyjaźnić tak po prostu, jestem wolnym mężczyzną, odkrywcą
dla będzie przyjemnością obsypywać twoje anielskie ciała płatkami polnych kwiatów i nie tylko, jeśli masz w krainie marzeń taką fantazję (ta zwariowana i nie zwariowana) jeśli to możliwe urzeczywistnimy ją. 🤗❤️🤗☀️🌱🤗
579 283 122 Piotr Antoni Carreno-Molejon
pozdrawiam i życzę miłego dnia
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka