Gość: ZIUTA
IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl
15.09.02, 00:43
Prawda jest jedna - Głosujmy za najlepszym kandydatem na Prezydenta Miasta
Zabrza . Roman Urbańczyk - naszym kandydatem. Jego program to m.in. :
ulgi i zwolnienia podatkowe dla przedsiębiorstw, szkolenia zawodowe dla
bezrobotnych, ściąganie inwestorów - specjalna strefa ekonomiczna w Zabrzu
wsparcie nowych przedsięwzięć gospodarczych, prace interwencyjne, monitoring -
kamery policyjne w centrum Zabrza, posterunki Straży Miejskiej w każdej
dzielnicy, surowe kary za chuligańskie wybryki i drobne przestepstwa -
Program Bezpieczne Zabrze , otwarcie w Zabrzu nowych wydziałów szkół
wyższych, utworzenie Wyższej Szkoły Rolniczo- Przemysłowej, budowa osiedli
mieszkań komunalnych, program remontu i budowy dróg .
Głosujmy za naszym Prezydentem , głosujmy za najlepszym kandydatem !
ROMAN URBAŃCZYK - PREZYDENTEM MIASTA ZABRZE .
www.urbanczyk.pl