Dodaj do ulubionych

Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! !

IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 15.09.02, 00:43
Prawda jest jedna - Głosujmy za najlepszym kandydatem na Prezydenta Miasta
Zabrza . Roman Urbańczyk - naszym kandydatem. Jego program to m.in. :
ulgi i zwolnienia podatkowe dla przedsiębiorstw, szkolenia zawodowe dla
bezrobotnych, ściąganie inwestorów - specjalna strefa ekonomiczna w Zabrzu
wsparcie nowych przedsięwzięć gospodarczych, prace interwencyjne, monitoring -
kamery policyjne w centrum Zabrza, posterunki Straży Miejskiej w każdej
dzielnicy, surowe kary za chuligańskie wybryki i drobne przestepstwa -
Program Bezpieczne Zabrze , otwarcie w Zabrzu nowych wydziałów szkół
wyższych, utworzenie Wyższej Szkoły Rolniczo- Przemysłowej, budowa osiedli
mieszkań komunalnych, program remontu i budowy dróg .

Głosujmy za naszym Prezydentem , głosujmy za najlepszym kandydatem !
ROMAN URBAŃCZYK - PREZYDENTEM MIASTA ZABRZE .

www.urbanczyk.pl

Obserwuj wątek
    • Gość: jurek Re:Ziuta czy dobrze się czujesz ? IP: *.swietochlowice.dialup.inetia.pl 15.09.02, 02:05
    • czarnooka Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! 15.09.02, 13:25
      napisał(a):

      ZIUTA: Prawda jest jedna - Głosujmy za najlepszym kandydatem na Prezydenta
      Miasta Zabrza . Roman Urbańczyk - naszym kandydatem.

      czarnooka: mieli czas na wykazanie się!


      ZIUTA: posterunki Straży Miejskiej w każdej dzielnicy, surowe kary za
      chuligańskie wybryki i drobne przestepstwa -
      Program Bezpieczne Zabrze


      czarnooka: a kradzieże i burdy i tak są!!! Straż miejska wypisuje mandaty
      dobrze wyglądającym ludziom, pijaków i meliniarzy nie zauważa ( ślepota czy
      co?). Wystarczy się rano porozglądać ile aut jest bez szyb, itd...


      ZIUTA: budowa osiedli mieszkań komunalnych,

      czarnooka: czemu ludzie mieszakją w wynajętych mieszkaniach po 12 lat czekając
      na własny kąt z przydziału ?
      Wiecie jaka jest odpowiedz zapytanego na festynie Prezydenta:
      miasto przeznaczyło pieniądze na :
      > program remontu i budowy dróg .

      "Ludzie nie martwcie się skonczymy remonty i budowy dróg wezmiemy się z
      budownictwo"

      obiecanki cacanki



      Ziuta posłuchaj może prostych pytań ludzi i odpowiedzi na nie szanownego
      prezydenta miasta.

      Trzeba to zmienić !!! Ile można słuchać obiecanek.
    • czarnooka Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! 15.09.02, 14:16
      Ziuta zapytaj się szanownego Pana Prezydenta czemu zabrzańskie przedszkola są
      najdroższe. Dlaczego za przedszkole w Zabrzu rodzice muszą płacić 250 zł na
      miesiąc za dziecko, w Bytomiu i Rudzie Śl. około 150 zł. Jak jest z
      przyznawaniem dotacji, funduszami, zarządzaniem pieniędzmi w innych
      przylegających do Zabrza miastach.
    • Gość: Aśka Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.kana.gliwice.pl 19.09.02, 16:51
      A mnie tam Urbańczyk pasuje. Pozdrawiam wszystkich sympatyków.
    • Gość: tu Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: 213.216.77.* 19.09.02, 22:06
      na jednym z festynów szanowny pan u. w odpowiedzi na pytanie co z bezrobociem,
      jakie ma plany na przyszłość odpowiedział, że "na zajęcie się ta sprawa jest
      jeszcze dużo czasu" !!!!!!!!!!!!!!!

      chryste, ludzie zaczynają znowu marznąć na dworze, głodować, z dnia na dzień
      rośnie rodzina bezrobotnych, a on takie bzdury plecie.
      człowiek nie ma problemów finansowych i generalnie olał wszystko, tak kopnąć go
      w cztery litery, żeby choć przez tydzień poczuł to co ci ludzie mają całe
      życie - biedę.
      u nich jak i u mnie jest na straconej pozycji, chyba wystarczą mu trzy
      domy...na czwarty będzie musiał sam ZAPRACOWAĆ
    • Gość: tu Re: IP: 213.216.77.* 19.09.02, 22:10
      ziutko....ślicznie swoją drogą przepisujesz plany na przyszłość, których nie
      można było choć po części zrealizować przez bagatela jedyne 12 lat:) z ulotek
      swego szanownego pana:)

      muszę przyznać, że sama ulotka niczego sobie, taka kororowa, taka ponaciągana,
      przerysowana do granic możliwości...a zdjęcie kochającej
      rodzinki....mmmmhhhmmmmm.....bomba!!!!



      • Gość: kasia Re: IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 21.09.02, 13:14
        dobry program , dobry kandydat . Może być .
        • Gość: J.K.K. Żaden program... przeterminowany kandydat! IP: 213.17.142.* 21.09.02, 16:37
          Nie może być!!!
          • Gość: ZIUTA ROMAN URBAŃCZYK - SZANSĄ DLA ZABRZA !!!!! IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 22.09.02, 10:00
            Brak konkretnej odpowiedzi to też jest odpowiedź , która jednak niezbyt dobrze
            świadczy o jej autorze ... Pomówienia, oszczerstwa , kłamstwa jakaż to
            nienawiść musi tkwić w tych ludziach , jakiż to potencjał obrzydliwej ,
            chorobliwej wręcz agresji połącznej z polityczną głupotą znajduje swoje ujście
            na łamach Forum . Nie zależy Wam na dobru miasta , nie zależy Wam na wybraniu
            najlepszego kandydata na radnego , na prezydenta - Wy po prostu czekacie na
            swoje 5 minut licząc na to, że do władzy w mieście dojdzie Samoobrona, SLD czy
            też ine ugrupowanie które jak sami twierdzicie nie mażadnego programu a jeżeli
            już ma to są to górnolotne słowa niemożliwe do spełnienia - podobnie jak
            przysłowiowe "gruszki na wierzbie" premiera Millera. Rozmawiać z Wqmi,
            polemizować to wstyd dla mnie , hańba dla uczciwego człowieka dlatego
            zaprzestaję dysputy z Wami bowiem do niczego ona i tak nie doprowadzi , i tak
            nie zmienię Waszego chorobliwego nastawienia do Pana Urbańczyka. Poza negacją
            samej osoby bez podania prawdziwych i konkretnych przyczyn "niekompetencji"
            obecnego prezydenta nie potraficie podać żadnego argumentu, który obalałby tezę
            o tym , że Pan Roman Urbańczyk jest niekwestionowamym najlepszym kandydatem na
            Prezydenta Miasta . Ufać należy mieszkańcom Miasta , że potrafią Oni docenić
            ostatnie 12 lat zmian Zabrzu dokonanych przez władze samorządowe . Zarzucanie
            bezrobocia , sprzedaży mieszkań huty, powstania hipermarketu kierujcie do władz
            państwowych , do Rządu RP . Tam właściwe osoby mogą odnieść się do zarzutÓw,
            które przecież dotykają nie tylko mieszkańców Zabrza ale całego społeczeństwa.
            "My tylko odpowiadamy za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz" - te słowa
            wyjęte z Seksmisji powinny mieć w tym miejscu odniesienie do Urbańczyka - i do
            tego co niektórzy na tym formu dążą - tak jednak nie jest . Do dnia
            dzisiejszego nie doczekałam soię na odpowiedź ile to zakładów pracy zamknął
            Urbańczyk , ile stanowisk pracy zlikwidował Urbańczyk swoją decyzją i jakie ???
            Zabrze zmieniło się na lepsze , mamy coraz więcej inwestycji , pięknieje
            miasto w oczach . Musimy mieć prawdziwego, rzetelnego kandydata na naszego
            prezydenta i naprawdę nie widzę lepszego niż obecny prezydent - Roman
            Urbańczyk .
        • Gość: Łysy Re: IP: *.one.pl / 192.168.1.* 28.09.02, 07:51
          kasia napisał(a):
          > dobry program , dobry kandydat . Może być .

          Tak można sądzić jeśli jest się wyznawcą zasady że najpierw trzeba sięgnąć dna
          by móc sięgnąć nieba. Urbańczyk na razie ciągnie to miasto na dno.
    • Gość: andre Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.02, 15:31
      Droga Ziuto, czy udało się Tobie poznać wszystkich kandydatów na Prezydenta
      Zabrza. Widzę, ze zdanie masz wyrobione przed zapoznaniem się z innymi
      kandydaturami. Dlatego też uważam Cię za osobę niewiarygodną.
      Andre
      • Gość: ZIUTA Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 23.09.02, 21:35
        Zabrze pięknieje !!!! Czytałam również ostatnio, że oddaje się w Zabrzu nowe
        mieszkania ba - nawet osiedle domków jednorodzinnych powstało przy udziale
        Gminy . Już niebawem oddana zostanie do użytku estakada ul Gen de Gaulle'a przy
        ul. Wolności , pasaż pięknieje w oczach . Brawo Panie Prezydencie !
        • Gość: .... Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: 213.216.77.* 24.09.02, 08:04
          oddaje?????

          ta pięknie brzmi, ale prawda ciut inaczej wygląda....
          powiedz lepiej ziutko ile to kosztować będzie człowieka taki domek, bądź
          mieszkanko, bo ten skromny, mało istotny fakt się pomija...

          nie rozśmieszaj nas
        • Gość: SIWY Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.one.pl / 192.168.1.* 28.09.02, 07:54
          Jeżeli estakada będzie tak samo dobrze zbudowana jakmost teatralny to lepiej
          niech wszyscy zabrzanie przesiądą się na rowery bo inaczej przez zabrze się nie
          przejedzie.
    • Gość: Forrest Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 24.09.02, 08:33
      Dobrze określiła to poprzednia wypowiedź... czy dobrze się czujesz? Brzmi t jak
      list wyborczy a nie jak opinia... zastanow się nad tym co się w naszym mieście
      zmieniło w przeciągu ostatnich 11 lat... A teraz ma nas czekać czwarta kadencja
      Urbańczyka??? Nie dziękuję... Ja stawiam na Małgorzatę Szulik - nie dość, że
      jest świetnym menedżerem to zadba w naszym mieście przede wszystkim o
      bezpieczeństwo, rozwój i kulturę... Powiedzmy sobie: NIE NA URBAŃCZYKA...
    • Gość: mike Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: 195.35.80.* 24.09.02, 09:10
      Ziuta - powiedz szczerze czy roman siedzi obok ciebie i dyktuje ci co pisać ??
      Bo chyba nie wierzysz w to co piszesz ??? Ten facio mial 12 lat na zmiany więc
      niech teraz mi nie pisze jaki to ma świetny program bo nic do tej pory nie
      zrobił, no może poza wspieraniem (zwłaszcza finansowym) kościoła ...
      • kasiora Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! 24.09.02, 12:14
        zawsze koszula blizsza cialu,a poza tym miluj blizniego jak ....
        • Gość: basia Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 27.09.02, 23:20
          URBAŃCZYK JEST DOBRYM PREZYDENTEM .
          • Gość: mario2 Re: Głosujemy za Romanem URBAŃCZYKIEM ! ! ! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 28.09.02, 08:21
            I stal sie cud!! Ziuta zostala Basia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka