Dodaj do ulubionych

usprawnianie procesów technologicznych

29.09.20, 08:44
Jakich środków inwestycyjnych średnio wymaga przestawienie produkcji na wyższy tryb wydajności?
Dużo się mówi o innowacyjności, efektywności, PKB i tak dalej. Ale jakoś o konkretnych rozwiązaniach cisza... Trzeba się bardzo postarać, żeby natrafić na jakieś konkretne przykłady. A nowinki opracowane przez państwowe instytuty, a nie prywatne firmy, to już w ogóle rzadkość!
Obserwuj wątek
  • guardedmm Re: usprawnianie procesów technologicznych 05.10.20, 08:15
   UPDATE
   I co, macie jakiś przykład innowacji usprawniających procesy technologiczne? Mi udało się znaleźć parę na www.hakspawanie.com.pl/ - ale poza tym to nic, co byłoby choć trochę porównywalnie w zaawansowaniu do tamtych maszyn.
   Jeszcze ten tydzień, może 2 i dam sobie spokój!
   • romualdkutko Re: usprawnianie procesów technologicznych 02.12.20, 18:17
    Usprawnianie procesów technologicznych w firmie to temat jakiego unika zbyt wielu przedsiębiorców. Prowadząc własny biznes trzeba mieć świadomość jednego, bez ciągłych inwestycji w jego działanie nie możemy liczyć zwiększony zysk. Na rynku znajdziemy wiele rozwiązań dla firm zajmujących się produkcją przemysłową. Warto korzystać z najnowszych osiągnieć takich jak dromer - https://p-gh.pl/przemysl/producenci/dromer-pramet/ ponieważ pozwoli to zwiększyć jakość naszych produktów, w relatywnie krótkim czasie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka