Dodaj do ulubionych

kicor chory

21.06.05, 14:59
robert sie rozchorowl ale poszedl do pracy i dzisaj go najprawdopodobniej nie
bedzie go na internecie jedziemy po tabletki i prosto do domu , ja na jego
miejscu nieszedlbym do pracy wystarczylo tylko zadzwonic i powiedziec ze jest
sie chorym
Obserwuj wątek
    • mi.ka.n Re: kicor chory 21.06.05, 15:47
      A to coś powaznego?Czy wreszcie organizm nie wytrzymał tych termicznych szoków
      i zareagował gorączka i przeziębieniem.Niech więc się kuruje.Pozdrów Go ode
      mnie.
      • kruwsko66 Re: kicor chory 21.06.05, 16:00
        dokladnie tak jak muwisz jest chory na grype
        • mi.ka.n Re: kicor chory 21.06.05, 16:12
          Za jeden dzień chce sie wyleczyć? Moja córka nie chciała brać zwolnienia i tak
          chodzi z grypą juz miesiąc.Kaszle non stop i czasami odbiera jej głos.Mówi
          wtedy szeptem.Też sie sama leczy odkad leki "na wszystko" mozna kupować bez
          problemu.Nie da sobie wytłumaczyc że to nie są leki ze skutecznymi dawkami
          leczniczymi,a jedynie biznes dla producentów.
          • kruwsko66 Re: kicor chory 21.06.05, 16:14
            chyba tak on jest upart jak osiol a jak ma isc do lekarza to jest tragedia on
            do konowaluw nie bedzie chodzil
            • lol21ndm Re: kicor chory 21.06.05, 23:19
              Jesli to grypa, to innych pozaraza... Niech siedzi w domu! Zdrowia zycze.
              • pluskat Re: kicor chory 22.06.05, 08:53
                przemeczyl sie i wirus tylko na to czekal!
                niech siedzi w domu i sie wybyczy za wszystkie czasy
                • kruwsko66 Re: kicor chory 22.06.05, 15:30
                  wczoraj z ledwoscia niemal ze sila zawloklem go po pracy do lekrza przepisal mu
                  antybiotyki i dzisaj siedzi w domu czuje sie jusz lpiej dzwonil do pracy i do
                  agencji ze jest chory a oni mu powiedzieli ze jak wyzdrowieje to ma przyjsc a
                  on chce isc jutro do pracy niewiem czy bedzie wstanie zobaczymy
                  • mi.ka.n Re: kicor chory 22.06.05, 18:27
                    Dobrze,ze go(przypuszczam)zmusiłeś do pójścia do lekarza.Jeszcze żeby tak
                    chciał nie jeden a parę dni się kurowac i gdybyś był zdolny zmusic Go do
                    tego.Niech szanuje trochę choć własne zdrowie i przypomni sobie"Na zdrowie"
                    szczególnie końcówkę.Ale jak jutro pójdzie do pracy to ten wpis już
                    nieaktualny.Niestety nie mogłam byc wcześniej.
                    • mi.ka.n Re: kicor chory 23.06.05, 10:58
                      Nie wiem czy moja telepatia nakazała Kiciorowi zostac w domu.Boję się ,ze wstał
                      i po swojemu zmobilizował się do pójscia do pracy.Oj igra z tym swoim
                      zdrowiem.Straszyc Go nie mam zamiaru,bo On i tak ma dużo problemów.A taki juz
                      jest,ze się przejmuje za bardzo.Nie będę więc dokładać nowych.
                      • kruwsko66 Re: kicor chory 23.06.05, 13:47
                        dzisaj poszedl do pracy ale jest zdrowy
                        • mi.ka.n Re: kicor chory 23.06.05, 14:08
                          Pozwolisz,że postawie pod tym WIELKIE ZNAKI ???
                          • kruwsko66 Re: kicor chory 23.06.05, 15:00
                            no jasne ze pozwole
                            • kicior99 Re: kicor chory 23.06.05, 17:51
                              nie bylo zle =) Po prostu w pracy wypoczywam od Michala -=) Inna sprawa ze
                              gdybym wiedzial, ze to jest platne,. polezalbym dzis tez
      • kicior99 Re: kicor chory 23.06.05, 17:50
        rozpoznanie - bronchitis. Okazuje sie, ze zaplaca mi za dzien nieobecnosci...
        lekarz chcial mnie wyslac na tydzien, stanelo na 3 dniach.
        • mi.ka.n Re: kicor chory 23.06.05, 17:52
          A wziąłeś to zwolnienie?Michał pisał,ze poszedłeś dzis do pracy.
          • kicior99 Re: kicor chory 23.06.05, 17:55
            Dzis juz tak, wczoraj lezalem.
            • mi.ka.n Re: kicor chory 23.06.05, 18:05
              Tyle,ze w tej chłodni to nie za bardzo masz warunki do wyleczenia zapalenia
              oskrzeli.Bierz chociaż leki regularnie.
              • kicior99 Re: kicor chory 23.06.05, 18:07
                BBiore - przyrzekam.
                • mi.ka.n Re: kicor chory 23.06.05, 18:14
                  Wierzę przyrzeczeniu.A dla przestrogi dam Ci przykład Beaty,która nie chciała
                  iść na zwolnienie przed zakończeniem roku i przez miesiąc już choruje na to
                  samo co Ty.Ale jej nie przegadasz.
                  • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 15:06
                    on se nic nieda powiedziec upart jak namolny stary osiol pocztajcie watek o
                    pracy
                    • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 15:22
                      Kto tu jest uparty???
                      • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 17:37
                        kicor nie jest jus chory tylko zdrowy jak popzednio bo sie dze na mnie jak bym
                        byl wydzieraczka nech se kupi i sie wydziera na nia
                        • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 17:39
                          wydzieraczka? a gdzie to sprzedaja?
                          • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 17:40
                            u ciebie w muzgu
                            • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 17:43
                              to bardzo w stylu michala
                              • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 17:44
                                a w twoim stylu jest tylko podle wydzieranie sie na luzi bo cos jest nie
                                potwojemu
                                • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 17:46
                                  na ludzi? Mozesz ich wymienic? Michal, wiele razy dyskutowalismy juz o tym.
                                  Jesli ty czegos nie rozumiesz, zaczynasz z tym walczyc. nawet, jesli to jest
                                  moje czytanie ksiazek (niektorych po raz drugi). Nie dziw sie, ze wtedy szlag
                                  mnie trafia
                                  • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 17:53
                                    od niedzieli przestanie cie trafiac jak mnie jusz nie bedzie
                                    • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 18:14
                                      to jedz. Tym razem przegiales maksymalnie. A dla niewtajemniczonych - ja takich
                                      tekstow slucham kilka jak nie kilkanascie razy dziennie.
                                      • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 18:20
                                        to ten wlasnie byl ostatni bo w niedziele wyjezdzam
                                    • mi.ka.n Re: kicor chory 24.06.05, 18:19
                                      Wyłączyłam komputer bo myslałam,że Was juz nie będzie.okazuje sie,że
                                      szukaliście mieszkania.I to bezskutecznie i zdążyliście się
                                      posprzeczać.Prześpijcie problem do jutra ,może będzie lepiej.A Michał co by nie
                                      zrobił to będzie żałował.Tak to już w zyciu bywa.W polsce jak wiesz Michałku
                                      też kokosy Cię nie czekają.Zniknie Ci jedynie bariera językowa.A żyć z czego
                                      będziesz?Życzę Ci jak najlepiej, oby tu czy tam jakoś się ułożyło i nie
                                      zwalajcie winy wzajemnie na Siebie.Podekscytowani niepotrzebnie się draznicie i
                                      urażacie.Podajcie sobie ręce na zgodę bo w nerwach to nic nie załatwicie.
                                      • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 18:23
                                        No coz, jak znam zycie, to on do Polski nie wroci, a od poniedzialku zacznie
                                        pracowac w Sommerfieldzie. On jest bardzo impulsyywny. Rozumiem, ze to z braku
                                        pracy, ale sa granice... tak bardzo liczy na zasilek, ale ma nikle szanse, aby
                                        go dostac.
                                      • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 18:26
                                        zyc bede z kuroniwki wypracowanej pod warunkiem e do 30 czerwca wruce do bo mi
                                        sie skonczy
                                        • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 18:26
                                          hahahahaha
                                        • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 18:27
                                          i bede widzial na czym stoje a nie przez 24 godziny bed ogladal gole sciany a
                                          potem wkuzonego kicora ze mu sie nieuklada
                                          • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 18:27
                                            ale przed poniedzialkiem na pewno nie oddam ci pieniedzy bo banki sa nieczynne
                                            • kruwsko66 Re: kicor chory 24.06.05, 18:28
                                              zlodziej
                                              • kicior99 Re: kicor chory 24.06.05, 18:29
                                                JA ci pieniedzy nie zabieram

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka