Dodaj do ulubionych

Pierwszy Sylewster sam

31.12.09, 12:09
czesc

Dzien przed Wigilija - moja zona postanowila sie wyprowadzic.
Zabrala dziecko, psa i dala w dluga. W II dzien Swiat oddała psa bo
chyba był jej zbedny - sama jednak nie wrocila do dzisiaj i chyba
juz nie wóci.

I pozstalo mi w tym wypadku spedzic Sylewstra samemu sad( - pieska
nie moge nikomu sprzedac wiec siedze sam w dmu.
Obserwuj wątek
    • mgr.kunikata Re: Pierwszy Sylewster sam 31.12.09, 12:18
      Pieska w to nie mieszajcie. Są hotele dla zwierząt. Jedną noc z atrakcjami możesz mu postawić.
      • z_malej_litery Re: Pierwszy Sylewster sam 31.12.09, 12:31
        powiem podobnie: pies nie jest winien rozpadu!!! - błagam, aby nie
        wyrzucaj go z domu....
    • bialostoczanka35 Re: Pierwszy Sylewster sam 31.12.09, 13:08
      carrara_pl napisał:

      > czesc
      >
      > Dzien przed Wigilija - moja zona postanowila sie wyprowadzic.
      > Zabrala dziecko, psa i dala w dluga. W II dzien Swiat oddała psa bo
      > chyba był jej zbedny - sama jednak nie wrocila do dzisiaj i chyba
      > juz nie wóci.
      >
      > I pozstalo mi w tym wypadku spedzic Sylewstra samemu sad( - pieska
      > nie moge nikomu sprzedac wiec siedze sam w dmu.

      Nie tragizuj.... Sylwester w dobrym towarzystwie, bo własnym smile nie jest taki
      zły. Skup się na przyszłości....
      pozdrawiam
      • kivi64 Re: Pierwszy Sylewster sam 31.12.09, 14:09
        Nie martw się. Ja też chyba z psem spędzę ten czas, choć nie w takich jak Twoje
        okolicznościach. Bywa...
        • bialostoczanka35 Re: Pierwszy Sylewster sam 31.12.09, 15:36
          Gdybyście mieli tzw wizytówki i zaznaczyli gdzie mieszkacie, można by się jakoś
          zebrać.
    • 7stefan7 Re: Pierwszy Sylewster sam 02.01.10, 11:37
      "...W II dzien Swiat oddała psa bo chyba był jej zbedny..."

      - to mnie nie dziwi akurat smile

      he he smile

      zycie i tyle - głowa do góry smilesmilesmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka