17.12.11, 23:22
tej zimy
i nie mogę poodśnieżać auta, ani przez zaspy sie przekopywac.....
a tak wcześnie pozakłądałem zimówki....
echhhhhhhhhhhhhhh
Obserwuj wątek
    • stefcia41 Re: nima 17.12.11, 23:24
      niestety nie łączę się z Tobą w bólu
      no jednak nie wink
    • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:24
      a ja się cieszę, że nie ma!!! przynajmniej nie muszę się przedzierać przez śnieg by przez swój las do pracy się dostać...
      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:25
        masz swój las ????????????
        ale ci fajnie smile
        kup siekierę - polecam rąbanie dla odprezenia smile
        • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:27
          dla odprężenia to ja inny wysiłek fizyczny preferuję wink
          ano mam kawałek swojego lasu, mam... i wolę jak śniegu nie ma w związku z tym wink
          • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:29
            ale w zimie można trochę porabać smile
            bo to sezon
            i czasu duzo
            i wieczorem pradu cżęsto nie ma....
            idealne warunki smile
            • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:39
              nie wiem, gdzie TY mieszkasz, ale u mnie prądu nie brak suspicious
              • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:40
                aaaaaaaaaaaaaaa to gorzej, bo i TV i komp zajmuje uwagę tongue_out
                • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:44
                  TV nie używam, więc tylko komp wink
                  • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:45
                    bo w sumie nie ma co oglądac....
                    • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:52
                      i dlatego właśnie nie używam wink
                      bo jak coś jest nieprzydatne - to się nie używa wink
                      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:57
                        smile
                        kiedyś taki kawał o bacy słyszałem....i pedzeniu bimbru
                        wiedz jednak będę polemizował smile
                        ze czasem mimo iż coś jest nieuzywane jednak jest bardzo potrzebne smile
                        • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:06
                          tak sobie właśnie pomyślałam, że... pomimo tego, że TERAZ coś jest nieużywane, to kiedyś może będzie, hie hie hie wink
                          • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:08
                            noooooooooooooooooooooo
                            jest wypracowany kompromis smile
                            • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:14
                              a wiadomo, że kompromis to podstawa!!!
                              wink
                              • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:15
                                nić porozumienia jest wskazana smile
                                • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:23
                                  wskazana jak najbardziej, jak najbardziej wink
          • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:30
            kiedyś w Caso (to takie sklepy gdzie raczej mało kobiet bywa) widziałem taki topór Fiskarsa że normalnie oderwać się nie moglem...
            kiedy ś sobie kupię bo na razie nie mam co rabać smile
            a miałby leżeć nieuzywany - szkoda smile
            • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:38
              topory Fiskarsa są zajebiste!!! też kiedyś widziałam, dotykałam - nawet miałam kupić, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam... gdybym miała, to pewnie teraz bym rąbała zamiast zamulać przed kompem wink
              • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:42
                nooooooooooooooooo kobieto - zaczyna się ciekawy wątek smile
                mówiszze miałas go w dłoni, poczułas jaki dopasowany trzonek i to ostrze aż oślepiajace....aż się prosi zeby tak mocno wziasć w dłonie i poczuć jak zagłebia się do saego końca....
                wow smile
                • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:46
                  miałam w dłoni, czułam trzonek wink w ostrzu się zakochałam! wink
                  kurde, tak mnie nakręciłeś, że jutro pojadę i kupię!!!!
                  szczególnie jak pomyślę o tym zagłębianiu do końca wink
                  • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:51
                    noooooooooooooooooo
                    ja nie kupię, bo nienawidze jak narzedzie, szczególnie takpiekne lezy nieużywane
                    ale jak bedzie czas po temu napewno nabęde droga zakupu smile)
                    • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:56
                      a ja jak kupię to będę używać wink szczególnie, że kilka drzewek mam do wycięcia... trza wyciąć, żeby był porządek i żebym miała gdzie mieszkać wink
                      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:58
                        to tam namiot rozbijesz ?
                        czy moze z tych drzewek chałupę postawisz ?
                        kurcze
                        no zaimponowałas mi
                        bo to wązne zeby choc jeden dom w życiu postawić smile
                        • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:02
                          taki domek z bali drewnianych - zajebista sprawa wink
                          ale ja to w innym kierunku. działeczka do sprzedania i kasa na mieszkanie wink
                          • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:04
                            pogratulować zaradności
                            ale
                            jezeli to las to musi być zgoda leśniczego - o czym na pewno wiesz :")
                            • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:07
                              jest niezbędna decyzja na papierze, więc spoko wodza wink
                              • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:10
                                tak też myslałem acz na wszelki wypadek wspomniałem bo to kosztowne zabawy
                                no to jak masz tyle rąbania na głowie to brać piłe spalinowa z Casto za 240 zł (tańsza niż Fiskars) i działać smile
                                sama radosć smile
                                jak ja wlazłem w las to potem przez pół roku drewna nie moglem wyciągnąc taki miałem entuzjazm w sobie smile
                                i niestety czesc się zmarnowała
                                a pierwszy raz byłem drwalem smile
                                • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:15
                                  piła spalinowa do dyspozycji też jest, więc wszystko pod kontrolą wink
                                  • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:17
                                    podtsawa to odpwoiednie narzęzie do odpowiedniego zadania smile
                                    mierz siły na zamiary smile
                                    • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:33
                                      zawsze mierzę wink
                  • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:53
                    miło usłyszec komplement ze słowem az tak nakręcam smile
                    • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:56
                      miałeś co do tego jakiekolwiek wątpliwości?!
                      wink
                      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:59
                        hmmmmm no teraz to mnie skonfudowałaś i neico się zagubiłem smile
                        • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:04
                          spoko, nie ma problemu, przyzwyczaiłam się
                          właśnie tak się zachowują mężczyźni w mojej obecności wink
                          • sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:07
                            ale zeby tak dla porządku
                            w Twojej obecnosci nakrecasz się sama ?
                            trochę to skomplikowane smile
                            • hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:17
                              wszystko Ci się chyba popietruszkowało wink to może rzeczywiście idź czytać książkę, bo chyba już nie ogarniasz wink
    • oblocznosc Re: nima 17.12.11, 23:24
      Seb, jak spadnie to biale cos, to za kare, ze wymysliles taki watek normalnie... odsniezasz nasze autka. W ramach kary!
      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:26
        to przyjemne zajecie smile
        ale nie bedę się spierał, jak to nazwiemy smile
        • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:28
          ja to nazywam białym gównem big_grin
          • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:31
            jednak polemizowałbym....
            nie widze związku ani ilosciowego, ani jakościowego...ani zadnego smile
            • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:40
              gówno - bo wkur...a
              jak każde gówno wink
              • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:43
                ciekawe smile
                ale w sumie jak wdepnę w g...wno to wk...rwia
                a jakw snieg - to raczej nie smile
                • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:45
                  a jak Ci buty od śniegu przemakają, to Cię to nie wk...a?!
                  • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:46
                    jak jadę w śniego to i buty mam dobre smile
                    a w mieście to nie ma znaczenia
                    • hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:54
                      ale jak jest śnieg, to w mieście dużo soli używają i mnie to wk...a bo buty się niszczą
                      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:56
                        to nie wchodź tylko w śnieg a omijaj sól smile
                        coś jak chodzenie między kroplami deszczu kiedy reszta niewtajemniczonych moknie smile
        • oblocznosc Re: nima 17.12.11, 23:32
          Skoro przyjemne to nie bedziemy Cie ograniczac...smile
          • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:36
            sie odśnieży, no probelm
    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: nima 17.12.11, 23:28
      no i dobrze, że nima zimy
      kaloryfery jeszcze wciąż nie włączone, oszczędności na ogrzewaniu będą
      można chodzić z gołą głową
      w kieckach i w pantofelkach, a nie w portkach i buciorach na śnieg
      i być piękną na swój skromny sposób
      wink
      • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:32
        no ja jednak nie chodze w kieckach...
        a i czapeczke zakąłdam czasem smile
        • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: nima 17.12.11, 23:38
          A ja nie cierpię czapek i żadnych innych nakryć głowy też.
          Choć jak zimno to noszę - ale zawsze mnie to gryzie, włosy się elektryzują, jak szybciej idę, to mi zaraz za gorąco i wogle.
          • sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:44
            no w ogóle to mnie również
            cokolwiek poeta chciał powiedzieć smile
            • stefcia41 Re: nima 17.12.11, 23:49
              A w ogóle to ja zgubiłam czapkę wink
              Tyguniu smile dziergasz juz dla mła? I te..no...mi..mn..no te rękawiczki bez palców wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka