sebtrom 17.12.11, 23:22 tej zimy i nie mogę poodśnieżać auta, ani przez zaspy sie przekopywac..... a tak wcześnie pozakłądałem zimówki.... echhhhhhhhhhhhhhh Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:24 a ja się cieszę, że nie ma!!! przynajmniej nie muszę się przedzierać przez śnieg by przez swój las do pracy się dostać... Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:25 masz swój las ???????????? ale ci fajnie kup siekierę - polecam rąbanie dla odprezenia Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:27 dla odprężenia to ja inny wysiłek fizyczny preferuję ano mam kawałek swojego lasu, mam... i wolę jak śniegu nie ma w związku z tym Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:29 ale w zimie można trochę porabać bo to sezon i czasu duzo i wieczorem pradu cżęsto nie ma.... idealne warunki Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:39 nie wiem, gdzie TY mieszkasz, ale u mnie prądu nie brak Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:40 aaaaaaaaaaaaaaa to gorzej, bo i TV i komp zajmuje uwagę Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:52 i dlatego właśnie nie używam bo jak coś jest nieprzydatne - to się nie używa Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:57 kiedyś taki kawał o bacy słyszałem....i pedzeniu bimbru wiedz jednak będę polemizował ze czasem mimo iż coś jest nieuzywane jednak jest bardzo potrzebne Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:06 tak sobie właśnie pomyślałam, że... pomimo tego, że TERAZ coś jest nieużywane, to kiedyś może będzie, hie hie hie Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:30 kiedyś w Caso (to takie sklepy gdzie raczej mało kobiet bywa) widziałem taki topór Fiskarsa że normalnie oderwać się nie moglem... kiedy ś sobie kupię bo na razie nie mam co rabać a miałby leżeć nieuzywany - szkoda Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:38 topory Fiskarsa są zajebiste!!! też kiedyś widziałam, dotykałam - nawet miałam kupić, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam... gdybym miała, to pewnie teraz bym rąbała zamiast zamulać przed kompem Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:42 nooooooooooooooooo kobieto - zaczyna się ciekawy wątek mówiszze miałas go w dłoni, poczułas jaki dopasowany trzonek i to ostrze aż oślepiajace....aż się prosi zeby tak mocno wziasć w dłonie i poczuć jak zagłebia się do saego końca.... wow Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:46 miałam w dłoni, czułam trzonek w ostrzu się zakochałam! kurde, tak mnie nakręciłeś, że jutro pojadę i kupię!!!! szczególnie jak pomyślę o tym zagłębianiu do końca Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:51 noooooooooooooooooo ja nie kupię, bo nienawidze jak narzedzie, szczególnie takpiekne lezy nieużywane ale jak bedzie czas po temu napewno nabęde droga zakupu ) Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:56 a ja jak kupię to będę używać szczególnie, że kilka drzewek mam do wycięcia... trza wyciąć, żeby był porządek i żebym miała gdzie mieszkać Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:58 to tam namiot rozbijesz ? czy moze z tych drzewek chałupę postawisz ? kurcze no zaimponowałas mi bo to wązne zeby choc jeden dom w życiu postawić Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:02 taki domek z bali drewnianych - zajebista sprawa ale ja to w innym kierunku. działeczka do sprzedania i kasa na mieszkanie Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:04 pogratulować zaradności ale jezeli to las to musi być zgoda leśniczego - o czym na pewno wiesz :") Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:07 jest niezbędna decyzja na papierze, więc spoko wodza Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:10 tak też myslałem acz na wszelki wypadek wspomniałem bo to kosztowne zabawy no to jak masz tyle rąbania na głowie to brać piłe spalinowa z Casto za 240 zł (tańsza niż Fiskars) i działać sama radosć jak ja wlazłem w las to potem przez pół roku drewna nie moglem wyciągnąc taki miałem entuzjazm w sobie i niestety czesc się zmarnowała a pierwszy raz byłem drwalem Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:15 piła spalinowa do dyspozycji też jest, więc wszystko pod kontrolą Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:17 podtsawa to odpwoiednie narzęzie do odpowiedniego zadania mierz siły na zamiary Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:59 hmmmmm no teraz to mnie skonfudowałaś i neico się zagubiłem Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:04 spoko, nie ma problemu, przyzwyczaiłam się właśnie tak się zachowują mężczyźni w mojej obecności Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 18.12.11, 00:07 ale zeby tak dla porządku w Twojej obecnosci nakrecasz się sama ? trochę to skomplikowane Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 18.12.11, 00:17 wszystko Ci się chyba popietruszkowało to może rzeczywiście idź czytać książkę, bo chyba już nie ogarniasz Odpowiedz Link
oblocznosc Re: nima 17.12.11, 23:24 Seb, jak spadnie to biale cos, to za kare, ze wymysliles taki watek normalnie... odsniezasz nasze autka. W ramach kary! Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:26 to przyjemne zajecie ale nie bedę się spierał, jak to nazwiemy Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:31 jednak polemizowałbym.... nie widze związku ani ilosciowego, ani jakościowego...ani zadnego Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:43 ciekawe ale w sumie jak wdepnę w g...wno to wk...rwia a jakw snieg - to raczej nie Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:45 a jak Ci buty od śniegu przemakają, to Cię to nie wk...a?! Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:46 jak jadę w śniego to i buty mam dobre a w mieście to nie ma znaczenia Odpowiedz Link
hellish_monster Re: nima 17.12.11, 23:54 ale jak jest śnieg, to w mieście dużo soli używają i mnie to wk...a bo buty się niszczą Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:56 to nie wchodź tylko w śnieg a omijaj sól coś jak chodzenie między kroplami deszczu kiedy reszta niewtajemniczonych moknie Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: nima 17.12.11, 23:28 no i dobrze, że nima zimy kaloryfery jeszcze wciąż nie włączone, oszczędności na ogrzewaniu będą można chodzić z gołą głową w kieckach i w pantofelkach, a nie w portkach i buciorach na śnieg i być piękną na swój skromny sposób Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:32 no ja jednak nie chodze w kieckach... a i czapeczke zakąłdam czasem Odpowiedz Link
pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: nima 17.12.11, 23:38 A ja nie cierpię czapek i żadnych innych nakryć głowy też. Choć jak zimno to noszę - ale zawsze mnie to gryzie, włosy się elektryzują, jak szybciej idę, to mi zaraz za gorąco i wogle. Odpowiedz Link
sebtrom Re: nima 17.12.11, 23:44 no w ogóle to mnie również cokolwiek poeta chciał powiedzieć Odpowiedz Link
stefcia41 Re: nima 17.12.11, 23:49 A w ogóle to ja zgubiłam czapkę Tyguniu dziergasz juz dla mła? I te..no...mi..mn..no te rękawiczki bez palców Odpowiedz Link