Dodaj do ulubionych

heath............(you know 15)

04.06.02, 08:43
..the part 15 is open!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • laelia Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 08:46
      można odetchnąć i nie ma tu telewizora!!! :)
      • tygrysek_ Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 08:48
        ..ale jest radio!!!:))))))
        ..na baterie!!!:))
        • ronja Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:28
          No nareszcie!
          Jak to nie ma telewizora - myślałąm że polegnę se pod dębem na kocyku z
          piwkiem i popatrze na mecz:(
          • laelia Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:32
            Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
            Uciekam z włosem rozwianym. :)
            • ronja Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:37
              Ja swój specjalnie spięłam na łbie zeby nie latać za Tobą z rozwianym:)))
              Masz łaskotki???????

Tygrysku, pytałeś się gdzie mój uśmiech? Na gębie! A spodziewałeś się ze
              gdzie...?:)
              • tygrysek_ Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:45
                ta !! jakoś nie zauważyłem!!:)))
                ..ej Laelka nie uciekaj ! damy Ci piwa!...albo wódki !! :)))
                • laelia Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:49
                  wódki i to dużo, żebym się zdążyła porządnie znieczulić przed meczem :)
                  • saqqara Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:51
                    witam :))

prosze, tylko nie mecze, wszedzie sa mecze, pilka i bramki, i krzycza goooolll
                    ja juz tego nie wytrzymam;))
                  • tygrysek_ Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 09:57
                    ...Ronja,..polej jej!!:))))
                    • anka1 Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 10:11
                      ahoj! Dziewczyny olewajcie mundial tak jak ja:))) wtedy da sie przezyc!:))))
                      • saqqara Re: heath............(you know 15) 04.06.02, 10:12
                        olewam i olewam, ale widac za malo! prosze o polanie, w kieliszek, nie po
                        pysku:))
                        • ronja Są środowiska, w których dziewczyny nie polewają.. 04.06.02, 10:14
                          Ale na szczęście nie takie mnie wychowało na prawdziwą koniarę:)))
                          Uwaga, odbijam i odkręcam koreczek.
                          No to komu?:)

• tygrysek_ Re: to całe szczęście Ronka że nie jesteś... 04.06.02, 10:17
                            ...z tych środowisk!!:))
                            ..bo bym cie sam osobiście do tych torów przyczepił!!:))

..a wiecie co siędowiedziałem????
                            ..Aroska leży na torach na trasie Opole - Wrocław...!!:)
                            ..ciekawe czy tak jak my czeka na pociąg!??:)
                            • ronja Re: to całe szczęście Ronka że nie jesteś... 04.06.02, 10:19
                              To niech przyłazi do nas będzie weselej:)
                        • ronja Aroska!!! Tłamszą we mnie kibica!!! Przybywaj!!!:) 04.06.02, 10:15
                          No bo kurdę już sie przełamuje i dam ten telewizor stąd zabrać:)
                          • tygrysek_ Re: mówiłem juz że ona na torach... 04.06.02, 10:20
                            ..leży!!:))
                            • saqqara Re: mówiłem juz że ona na torach... 04.06.02, 10:22
                              a co? torow sie przeniesc nie da? da sie!!!:))
                              • anka1 Re: mówiłem juz że ona na torach... 04.06.02, 10:23
                                a po co Ona lezy? z takiej dlugiej poreczy to lepiej pozjezdzac a nie lezec:)))
                                • tygrysek_ Re: a ona tak sobie leży... 04.06.02, 10:28
                                  ..na znak solidarności z nami!!:))
                                  ..jej flaki pociąg rozwlecze od Wrocka do Opola!!:))
                                  ..ale my i tak bedziemy lepsi bo nasze z Wawy do Zakopca pociągnie!!:)))))
                                  • anka1 Re: a ona tak sobie leży... 04.06.02, 10:29
                                    zadnych flakow, bo nie cierpie takich widokow!:))) prosze byc w calosci, od
                                    Chitaway do Syracuz!:)))))
                                    • tygrysek_ Re: a właśnie że flaki!!!!:)) 04.06.02, 10:34
                                      ..wszedzie!! krew, flaki, serca, wątroby, jelita na torach....
                                      ..blade połamane kości ..i mnóstwo krwi !!!!!:))))
                                      ..ach! co za widok dla Tygrysa !!:))
                                      • anka1 Re: a właśnie że flaki!!!!:)) 04.06.02, 10:36
                                        Tygrys przestan bo bedziesz mi sniadania stawial przez tydzien, w zamian za
                                        dzisiejsze ktore zaraz strace!:))))
                                        • aroska Re: przybywam... 04.06.02, 10:43
                                          ...z tą odsieczą Ronia:)))))))...i niosę telewizor pod pachą:))))...nie damy
                                          się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))

...i na żadnych torach nie leżałam...a jeżeli już to wybrałabym trasę Wrocław-
                                          Gdańsk:))))))
                                          • anka1 Re: przybywam... 04.06.02, 10:46
                                            w koncu w miare normalny post ,a nie Tygryskowa makabra:))))))))))))))))))))))))
                                            czesc Aroska!
                                            • aroska Re: przybywam... 04.06.02, 10:48
                                              ...właśnie...witam Wszystkich bardzo cieplutko z upalnego Wrocka:)))))))
                                          • tygrysek_ Re: Ania!!:) nic nie stracisz!!:))) flaki sa... 04.06.02, 10:47
                                            ..wspaniałe, pyszne....i ładnie wyglądaja na torach!!!:))
                                            ..wyobraź sobie rozjjechaną wątrobę przylepiona do torów!))
                                            ..obok niej porozciagane jelita owinięte wokół serc...setek serc!!:))
                                            ..no i wszystko polane krwią ofiar!!:)))
                                            taką na wpół zastygłą!!:))

tygrysek...
                                            • ronja Re: Ania!!:) nic nie stracisz!!:))) flaki sa... 04.06.02, 10:55
                                              jaki tam widok dla Tygrysa, przecież jedno Twoje oko będzie tu, a Twoje tam...:)

Aroska, ja telewizor mam za plecami - u mnie będzie oglądanie meczu dla
                                              zapaleńców pracowych, więc będę musiała zniknąć z forum od 13.30:)
                                              • aroska Re: Ania!!:) nic nie stracisz!!:))) flaki sa... 04.06.02, 10:57
                                                ..no to Ci zazdroszczę Ronia...:)))))))))
                                            • anka1 Re: Tygrys Ty paskudo!!!!:))))) 04.06.02, 10:57
                                              no nie!!!:))) ja sie wylaczam! zajrze tu ok. 13.30 i bede wtedy jesc! jak
                                              bedziesz dalej takie rzeczy wypisywal to wysle Ci obrazliwego sms-a!:)))
                                              Dziewczyny uspokujcie Go, bo Wam tez zacznie jakies straszliwe obrazy
                                              malowac:)))
                                              • saqqara Tygrys nie jest taka paskuda 04.06.02, 11:06
                                                :)))
                                                nawet jesli opowiada o tych rozjechanych watrobach... swoja droga ciekawa
                                                idea:))

ogladajcie mecz, ja naloze opaske na oczy i stopery w uszy, plus doustnie krata
                                                piwa, wystarczy:)))
                                                • tygrysek_ Re: no właśnie Saqqaruś!!!: ))) 04.06.02, 11:13
                                                  ..powiedz im że nie jest!!!:))))
                                                  ...a opowiada o flakach bardzo ciekawie!!:))
                                                  ..Anka chcesz jeszcze jakis motyw??:))))

..a u mnie tez chyba będzie oglądanie meczu!:))))))))
                                                • laelia Re: Tygrys nie jest taka paskuda 04.06.02, 11:22
                                                  Poproszę o podobny zestaw pierwszej pomocy, telewizor u mnie w biurze włączony
                                                  od rana, domowe przedszkole właśnie obejrzałam :(
                                                  • saqqara nie bojcie sie rebiata 04.06.02, 11:40
                                                    Laelia
                                                    dla Ciebie sluchaweczki i maly monitorek, nie pokazuj tego nikomu, swinskie
                                                    strasznie:))

Tygrys jest suuuper:)))))) a kiedy opowiada o tych bebechach to hohoho i ho:)))
                                                  • tygrysek_ Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 11:47
                                                    ..aby ty jedna lubisz flaki i....Tygryska!!:)))))
                                                  • saqqara Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 13:06
                                                    bo ja tez lubie innym falki wypruwac!!!! a zyly sobie, zeby bylo
                                                    sprawiedliwie:)))

A Ciebie lubie za to ze jestes Tygrys:)) z flakami czy bez;)
                                                  • anka1 Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 13:12
                                                    jak tak dalej pojdzie to zaczne zalowac ze jednak mi ten prad wlaczyli:)))
                                                  • tygrysek_ Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 13:20
                                                    a czemu Ci wyłączyli Anka??? ,..i czemu bedziesz żałować że włączyli??
                                                    ..Saqqaruś ja Cie tez lubie z flakami albo bez!!
                                                  • anka1 Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 13:25
                                                    nastapil gwaltowny pobor pradu z zw. z zaczynajacym sie meczem!:)
                                                    a dlaczego to Ty dobrze wiesz!:)))
                                                    straszysz mnie od rana opisami, a jeszcze mi upsy dodatkowo nerwy szarpia, bo
                                                    piszcza!;)
                                                    w zw. z powyszym skladam wyrazy uszanowania i do jutra!
                                                  • tygrysek_ Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 13:39
                                                    pa Aniu!! ja pędzę na mecz!!:))))
                                                  • th0mas Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 04.06.02, 20:38
                                                    A jednak mnie ktos pamieta!!! Ciesze sie strrrasznie :)))
                                                    Ronieczko, a moze ta Wiselka w piatek? albo w sobote? strasznie cieplo sie
                                                    zrobilo i moznaby poprobowac nowosci nad wisla... slyszalem ze niezle sie
                                                    ogrodkow namnozylo a i rodzajow napiktow co niemiara!
                                                    Caluski, cukierki, ciasteczka

PS - macie tu zgrzewke krolewskiego, trzeba jakos ta dzisiejsza zenade
                                                    zapomniec...
                                                  • tygrysek_ Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 07:38
                                                    cześc wszystkim.....
                                                    ..po tej wczorajszej żenadzie to nawet TIR z piwem nie starczy.....:((((
                                                    KURWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • saqqara Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 07:52
                                                    to jak? tory?;))))
                                                  • tygrysek_ Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 07:55
                                                    ..do dupy z tym wszystkim!!!!!
                                                    ....idziemy na tory Saqqaruś!!!!:)
                                                  • anka1 Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 08:11
                                                    znowosz bedziecie o uroczych:) widokach opowiadac?:)))
                                                    dzin dybry!:)))
                                                  • laelia Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 08:15
                                                    dzień dobry, proszę dzisiaj zapodać dzień romantyczny, jedna marabra tygodniowo
                                                    to w sam raz
                                                  • ronja Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 08:16
                                                    Słuchajcie, ale zabijajmy się z powodu bólu egzystencjalnego a nie z powodu
                                                    mecz, coooooooooo?:)

• saqqara Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 08:18
                                                    zabijanie sie z powodu meczu nie wchodzi w gre!! ja tylko z powodu zycia do
                                                    dupy na tory chadzam;))
                                                  • ronja Re: dzięki Saqqaruś!!!: )))) 05.06.02, 08:26
                                                    O tototo! Święte słowa!
                                                  • ronja Thomasku! W ten weekend mam wesele!!! 05.06.02, 08:18
                                                    Ale jak najbardziej nad Wisłę musimy się wybrać!!! Planuje zostać w przyszły
                                                    weekend w Warszawie, a i tydzień po wtorku powinnam mieć luźniejszy:))), więc
                                                    możemy pokombinować, Strzyge myślę tez da się namówić:)))
                                                    Oglądałeś mecza w pracy?:) Bo ja tak!:)
                                                  • tygrysek_ Re: a ja ide na tory... 05.06.02, 08:33
                                                    ..z powodów egzystencjonalnych i meczowych!!!!:)
                                                  • Gość: anka1 Re: a ja ide na tory... IP: 212.33.74.* 05.06.02, 08:35
                                                    a ja sie zastanawiam jak pomoc a nie isc na tory...(((
                                                  • laelia Ronja, wydro!!! 05.06.02, 08:34
                                                    dla faceta to masz czas :))))))))))))))))))))))))

skąd ja to znam? :)
                                                  • tygrysek_ Re: Ronja to Ty jesteś wydrą ???? 05.06.02, 08:58
                                                    ..nie wiedziałem......,nie przypuszczałem z kim przez ten rok gadałem....
                                                    ...a masz krótkie grube łapki, wąsy, szpoczasty nos i twardą sierść???:)
                                                    ..brrrrrrrrrrrrrrr..!!!:))
                                                  • saqqara wydra na koniu????? 05.06.02, 09:00
                                                    Boszszszszeeee:))))))))
                                                  • tygrysek_ Re: wydra na koniu????? 05.06.02, 09:03
                                                    ..bo to jest zdolna wydra!! wrzosowiskowa!!!:))
                                                  • tygrysek_ Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) 05.06.02, 09:01
                                                    ...chodzi po chałupie w papilotach i bosa!!:))
                                                    ....i pali papierosa!!:)))))
                                                    ..hi hi hi...
                                                  • aroska Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) 05.06.02, 09:05
                                                    dzieki:((((((
                                                  • Gość: Ronja Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:06
                                                    Aroska!:')))))))) A jednak Twój duch cały czas jest z nami i wywołany
                                                    natychmiast się zjawia:)
                                                  • Gość: Ronja A propos boszsze:) IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:05
                                                    Znam faceta, który to własnie w ten sposób z emfazą wypowiada:))) Piękne;)))

Laelko, zauważ że ten czas dla niego znajde w tym samym mniej więcej okresie co
                                                    i dla Ciebie - od przyszłego tygodnia. Wcześniej naprawdę strasznie bym
                                                    chciała, ale jakoś z tego dna rozpaczy jeszcze się wypełniania niektórych
                                                    obowiązków chwytam:)

Tak mam brązowe futro, krótkie łapki i szorstkie wąsy - jacyś chętni?:)
                                                  • tygrysek_ Re: A propos boszsze:) 05.06.02, 09:10
                                                    ...chętnych nie ma...))
                                                    ..ogol sie,...obetnij pazury,..zdejm futro i przytnij wąsy a pogadamy o
                                                    konkretach!!:))))
                                                  • Gość: Ronja Re: A propos boszsze:) IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:12
                                                    A idealizm? A wierność naturalizmowi? A przywiązanie do korzeni?:)
                                                  • tygrysek_ Re: A propos boszsze:) 05.06.02, 09:14
                                                    eeeeeeee....kto teraz na to patrzy???:))
                                                  • tygrysek_ Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) 05.06.02, 09:12
                                                    ..duchem jest na wrzosach!!:)
                                                    ..i ma woreczek prosa!!:))
                                                  • saqqara Ronja 05.06.02, 09:13
                                                    jestem chetna, na futro pojdziesz:)))
                                                  • aroska Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) 05.06.02, 09:17
                                                    ...proso kojarzy mi się z prosiakiem:((((((.......buuuuuuuuuuuuuuuu.........
                                                  • aroska Re: jestem... 05.06.02, 09:13
                                                    ...jestem:))))...nie tylko duchem, więc witam Wszystkich:)))))...buziaczki dla
                                                    Was:)))))
                                                  • laelia Re: A propos boszsze:) 05.06.02, 09:14
                                                    Ronka, przecież żartowałam :(((
                                                  • Gość: Ronja Laelka IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:18
                                                    wiem, ale ja dziecko wychowane w stresie i kompleksach na ogół się z
                                                    wszystkiego tłumaczę
                                                  • laelia Re: Laelka 05.06.02, 09:24
                                                    to też skądś znam :)
                                                  • tygrysek_ Re: Arosa!, Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! Arosa! :)) 05.06.02, 09:24
                                                    ...to nie prosiaczek tylko mała osa!!:))))
                                                    ...cześć misiu!:)

..ciebie to trz za rączkę i przyprowadzić!!:)

..to jak Ronja,..golisz sie ?:))

tygrysek...
                                                    PS...kurde a ja zaraz musze na jakiś czas spadac...:((
                                                  • Gość: Ronja Saqqara IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:19
                                                    Skad wiedziałam że droga koleżanka pójdzie tą linią...?:)))
                                                  • saqqara Re: Saqqara 05.06.02, 09:26
                                                    czyzbysmy sie az tak dobrze znaly, moja drozsza kolezanko?:))))
    • saqqara piknik pod debem 05.06.02, 09:19
      przynosze beczke piwa (100 litrow), 10 bochenkow chleba, worek kielbasy i
      ketchup
      chetni sa?
      • aroska Re: piknik pod debem 05.06.02, 09:22
        ja, ja, ja, ja, ja!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))
        • saqqara Re: piknik pod debem 05.06.02, 09:25
          czesc Aroska:))
          skoro jestes tak chetna, to prosze usiadz sobie w cieniu i nadziewaj
          kielbaski;))) na patyczki nadziewaj:)))
        • Gość: Ronja Re: piknik pod debem IP: 212.244.252.* 05.06.02, 09:26
          I znów sie uwalimy:))))
          • tygrysek_ Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( 05.06.02, 09:33
            ..a wy tu pić bedziecie...:(((
            ..A.....a nadziewaj te kiełbaski TYLKO na patyczki!!:))
            • laelia Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( 05.06.02, 09:41
              ja chcę kiełbaskę, mogę rozpalić ogień :)
              • aroska Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( 05.06.02, 10:51
                ...już nadziałam wszystkie kiełbaski...NA PATYCZKI!!!!!:)))))) A co z tym
                ogniem Laelka????:))))

...i nie jestem żadna Aa....:))))
                • saqqara Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( 05.06.02, 11:06
                  kielbaski nadziane? to kto bedzie chlebek kroil?
                  ja ide schlodzic piwko w strumyku;))
                  • Gość: Aroska Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( IP: 195.116.92.* 05.06.02, 11:14
                    ...to już kroję:)))))...taka uczta i tylko my we dwie...
                    • saqqara pewnie przyjda na gotowe!!! 05.06.02, 11:17
                      ale co tam, wredna nie bede:))
                      jeszcze tylko ognislo nalezaloby rozpalic:))
                      • Gość: Aroska Re: pewnie przyjda na gotowe!!! IP: 195.116.92.* 05.06.02, 11:23
                        ...dobra...to chodź nazbieramy trochę suchych gałązek:))))....zrobimy pyszne
                        jedzonko...już się cieszę na myśl...:))))))))))))
                  • laelia Re:kurna a ja zaraz musze spadać...:(( 05.06.02, 11:21
                    płonie ognisko...
                    nie widzicie? :)
                    • saqqara ognisko juz jest!!!!:)) 05.06.02, 11:26
                      okey, moje drogie PAnie, zapraszam ma kocyk, zaraz kielbaski beda gotowe:))
                      • Gość: Aroska Re: ognisko juz jest!!!!:)) IP: 195.116.92.* 05.06.02, 11:31
                        ooooo...Laelka jest....super:)))))))
                        ......mmmmmmmm......już się nie mogę doczekać.....tych kiełbasek:)))))))
                        • tygrysek_ Re: dobra "baby"! Tygrys juz jest!!:)))) 05.06.02, 11:41
                          ..kaj te kiełbaski???? bo coś głodny jestem!:))
                          ..widze że A(r)os(k)a....ponabijała wszystkie na patyczki!:)
                          ..ale czy napewno wszystkie??
                          ..Saqqaruś policz !:)))

..a Ronja gdzie zaś sie szlaja??
                          • Gość: Aroska Re: dobra IP: 195.116.92.* 05.06.02, 11:45
                            ...nie wszystkie...jedną zostawiłam:))))...ale to chyba dobrze dla Ciebie:))))
                            ...draniu!!!!...nie nazywaj mnie tak!!!!!!!!!;(((((((((
                            • tygrysek_ Re: taki już ze mnie zimny drań....:)) 05.06.02, 12:10
                              ..i dobrze mi z tym bez dwóvh zdań!:))
                              ..bo w tym jest sprawy sedno że jest mi wszystko jedno...
                              ..taki juz ze mnie zimny drań!!:))

..misiu ...nie nerwuj sie!!:))
                              ..złośc piękności szkodzi!!:))...mała (Ar)osko!!:))

tygrysek...
                              PS..pyszne te kiełbaski!!:))...jak ta pizza!:))
                              • Gość: Aroska Re: taki już ze mnie zimny drań....:)) IP: 195.116.92.* 05.06.02, 14:42
                                ...wiesz...ostatnio znowu ją robiłam:))))))))
                                • anka1 Re: taki już ze mnie zimny drań....:)) 05.06.02, 15:40
                                  no tak uczta na calego a mnie znow nie wpuszczalo! co za chamstwo sie szerzy na
                                  laczach!!!:)))
                                  • th0mas Re: taki już ze mnie zimny drań....:)) 05.06.02, 20:43
                                    Ronieczko najdrozsza, przyszly tydzien bedzie nawet lepszy. W tym mam taki
                                    zapieprz ze nie wiem za co mam sie zlapac. Wczoraj wylazlem stad dopiero po 4
                                    (!) a i dzis pewnie posiedze. tylko ciekawe co ja z tego bede mial...
                                    • tygrysek_ Re: th0mas.... 06.06.02, 07:41
                                      ..nie bój żaby stary!! Ronja ci to jakoś "wynagrodzi"!!:))))
                                      ...jak na zacną wydrę przystało!:))
                                      • tygrysek_ Re: a w ogóle to.... 06.06.02, 07:42
                                        ...cześć wszyyyyyyystkimmmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                        ..do jasnej ciasnej......:))
                                        • ronja Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:08
                                          Czy może ja coś źle zrozumiałam!
                                          Kurczę, widzi mi się, ze oni spokojnie moga przyjąc dla każdej tam u Was osoby
                                          jeszcze jedną na pełen etat i nikt nie będzie się nudził... Biedaku! Ale w
                                          weekendy mam nadzieję odbijasz sobie i zapominasz o wszystkim, bo kurczę
                                          naprawdę!!! Ja bym zwariowała chyba gdybym miała tyle pracować...

Cześć z rana!:)
                                          • laelia Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:14
                                            Cześć, czy Ronja mogłaby mi przedstawić Thomasa? Chyba się znacie? :)
                                          • anka1 Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:14
                                            czesc wszystkim!!!! hurra jeszcze tylko dzis, jutro i weekend !!!!!!!!!!!!:)))
                                            • aroska Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:17
                                              :))))))))))))))) Cześć Kochani!!!!!!!!!!:))))))))
                                            • ronja Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:18
                                              Jeśli uda się Thomaska dopaść w godzinach nie-nocnych, to czemu nie:)
                                              Jesli on będzie miał jeszcze ochotę na poznawanie kogokolwiek noewgo po tej
                                              upiornej pracy...:)
                                              Znamy się z wakacyjnych Opowieści ze Szklanej Góry, która na forum w wakacje
                                              razem pisaliśmy i którą najstarsi jeszcze pamiętają:))))
                                              To były czasy...
                                              Thomasek nawet sam siebie uśmiercił w powieści żeby mnie obronić przed złym
                                              generałem...o
                                              • anka1 Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:22
                                                sa jeszcze Rycerze na tym swiecie!
                                                prawdaz Tygrysku?:)
                                                • laelia Re: Thomasku!!! Po czwartej rano??????? 06.06.02, 08:25
                                                  To tym bardziej chcę go poznać! Podkoloryzuj mnie troszeczkę, może się
                                                  skusi :)))
                                                  • ronja Boże, zanurzyłam się we wspomnieniach... 06.06.02, 08:29
                                                    Byliśmy najbardziej pijackim wątkiem na forum. Zdradzę, ze uczestniczył w tym
                                                    równiez Crimen i z doskoku Woland:)
                                                    Wydrukowałam sobie tę bajke i mam w domu - nasza pomysłowość i poczucie humoru
                                                    była naprawde na najwyższym poziomie;))))
                                                    Ech, stara dupa ze mnie na tym forum...
                                                  • anka1 Re: Boże, zanurzyłam się we wspomnieniach... 06.06.02, 08:35
                                                    zalozyc klub starych dup!:))) mlode tez bedziemy przyjmowac ale z krzynka beda
                                                    wchodzic!:))))
                                                  • tygrysek_ Re: Anka.... 06.06.02, 08:40
                                                    ..sa rycerze ...i sa Tygryski!!:))
                                                  • anka1 Re: Tygrysek 06.06.02, 08:41
                                                    i sa Tygryski-Rycerze!:)
                                                  • tygrysek_ Re: jakie z was tam stare dupy..!?? 06.06.02, 08:46
                                                    ...odwaliło wam na lato ???? kurde...
                                                    ..a może gorzały za mało??

..cześć Laelciu!!: )))
                                                  • anka1 Re: jakie z was tam stare dupy..!?? 06.06.02, 08:47
                                                    forumowe! w tej interpretacji Ty tez stara dupa jestes!:))))
                                                  • tygrysek_ Re: buuuuuuuuuuu..........faktycznie!!... 06.06.02, 08:56
                                                    ...stara dupa ze mnie...:(( ...lenie się...futro mi złazi....:((
                                                    ..P O M O C Y , HELP,...H I L F E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • Gość: anka1 Re: buuuuuuuuuuu..........faktycznie!!... IP: 212.33.74.* 06.06.02, 13:38
                                                    hej co sie dzieje, gdzie wszyscy polezli z wrzosowiska?:))))
                                                  • Gość: Aroska Re: buuuuuuuuuuu..........faktycznie!!... IP: 195.116.92.* 06.06.02, 13:43
                                                    Cześć Aniu!!!!!!!!!...kurcze...u mnie taki deszcz..ponuro i nic mi się nie
                                                    chce...chyba tylko spać...a nie mogę, bo jutro imprezę robię i trzeba się
                                                    przygotować...
                                                  • saqqara Re: buuuuuuuuuuu..........faktycznie!!... 06.06.02, 13:45
                                                    stare dupy??
                                                    poczekajcie, musze obejrzec swoja...;))
                                                  • Gość: anka1 Re: buuuuuuuuuuu..........faktycznie!!... IP: 212.33.74.* 06.06.02, 13:48
                                                    Sakarka sluze moim tremo:)))
                                                    Aroska do mnie, cieplo i slonce swieci:)))
                                                  • Gość: Aroska Re: stara dupa???? IP: 195.116.92.* 06.06.02, 13:51
                                                    ...a ja też???????;(((((((((((((((
                                                  • Gość: anka1 Re: stara dupa???? IP: 212.33.74.* 06.06.02, 13:54
                                                    to zalezy jaki masz staz forumowy:))
                                                  • Gość: Aroska Re: stara dupa???? IP: 195.116.92.* 06.06.02, 13:58
                                                    ...no nie wiesz jaki???????...troszkę ponad cztery miesiące...

A.

Ps...a w tamte strony chętnie bym się wybrała...akurat mój tato tam
                                                    pojechał...:))))))))
                                                  • Gość: anka1 Re: stara dupa???? IP: 212.33.74.* 06.06.02, 14:06
                                                    w takim razie jestes dupa nastoletnia:)))
                                                    a gdzie Tata pojechal? to Mu pomacham!:)
                                                  • tygrysek_ Re: stara dupa???? 06.06.02, 14:11
                                                    ...jak 4 m-ce.....to jestes średnio stara dupa!!:)))
                                                    ..he he...:))
                                                  • Gość: anka1 Re: stara dupa???? IP: 212.33.74.* 06.06.02, 14:13
                                                    no dobra Dupeczki stare, mlode , srednie itd.:))) ja znikam! do jutra!
                                                    trzymajcie sie!!!! buziaki:)
                                                  • tygrysek_ Re: Saqqaruś!!!!!!!!!!!!!!!! 06.06.02, 14:26
                                                    ..słyszałem że masz problemy z tyłkiem....:))
                                                    ..nie wiesz czy stary czy młody...
                                                    ..pokaz Tygrysek Ci powie!!:))
                                                  • saqqara Re: Saqqaruś!!!!!!!!!!!!!!!! 06.06.02, 14:45
                                                    obawiam sie ze dla Ciebie bedzie stary:)))
                                                  • laelia Re: Saqqaruś!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.02, 08:32
                                                    Cześć Słonka chmurki dziś od rana ale wizja weekendu pokonuje każdą szarugę :)
                                                  • tygrysek_ Re: cześć dzieweczki!:)))) 07.06.02, 08:55
                                                    ..Saqqaruś.....jak to się mówi...stary ale jary!!!!:))))))))

..Laelka ..u mnie dziś taka pogoda że ino se w łeb strzelic!:))

tygrysek...
                                                  • saqqara czesc Menszczyzno:))) 07.06.02, 09:07
                                                    reklame mi robisz czy jak?;))))
                                                  • Gość: Aroska Re: czesc Menszczyzno:))) IP: 195.116.92.* 07.06.02, 09:23
                                                    Cześć stare i młode...:)))))))))))))
                                                  • tygrysek_ Re: jak sama nie chcesz swego.... 07.06.02, 09:28
                                                    ..tyłka zareklamować to ktos musi!!!!!!:))

..witaj misiu na wrzosach!!:))
                                                  • saqqara Re: jak sama nie chcesz swego.... 07.06.02, 09:46
                                                    niby racja, ale wiesz, z drugiej strony samej tak sie wychwalac to nie wypada;)
                                                  • tygrysek_ Re: jak sama nie chcesz swego.... 07.06.02, 10:08
                                                    ..jak to nie!!! autoreklama ostatnio w modzie!!:))
                                                  • anka1 Re: jak sama nie chcesz swego.... 07.06.02, 10:25
                                                    kurde gdzie jest moj post powitalny!!! znow jakies cyry sie dzieja!
                                                    to jeszcze raz aloha!:)
                                                    Laelka jestes piekna przed kawa!:))))
                                                  • tygrysek_ Re: racja!!:)))))) 07.06.02, 10:34
                                                    ..równie pięknej istoty przed kawą jak Laelka jeszcze nie widziałem!:))
                                                  • Gość: anka1 Re: racja!!:)))))) IP: 212.33.74.* 07.06.02, 10:39
                                                    alez sie rozmarzylam na taki widok:))) tfu! co ja mowie przeciez kobita
                                                    jestem:)))))
                                                  • tygrysek_ Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.02, 10:43
                                                    ..Anka jest facetem!!!!!!!!!!!!!:))
                                                  • Gość: anka1 Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 212.33.74.* 07.06.02, 10:45
                                                    chi chi chi, a telefonicznie to z Toba moj zenski sobowtor rozmawial:)))
                                                  • tygrysek_ Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.02, 11:10
                                                    ..nie wiem....może siostre namówiłas ? :))
                                                  • Gość: anka1 Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 212.33.74.* 07.06.02, 13:06
                                                    taak, bo jej nie mam:)))
                                                  • Gość: anka1 Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: 212.33.74.* 07.06.02, 13:16
                                                    kurcze znow mi to bydle tempo zwolnilo wiec sie zegnam, zycze Wam udanego
                                                    weekendu i do poniedzialku!
                                                    buziaki:)))))
                                                  • tygrysek_ Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.02, 13:18
                                                    ...no to może to była ciocia albo mama....:))
                                                  • aroska Re: wydało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.06.02, 13:29
                                                    Miłego Aneczko:)))))))Papa

A Laelka faktycznia piękna taka...:)))))))))))))))
                                                    A właśnie Laelka...masz maila:)))))))))
                                                  • tygrysek_ Re: Anka gdzie zaś spadasz???!!:)) 07.06.02, 13:52
                                                    ...po piwo??? tylko wracaj szybko!!
                                                  • laelia Re: Anka gdzie zaś spadasz???!!:)) 07.06.02, 14:18
                                                    hi, hi ale mam powodzenie. Specjalnie rozesłałam to zdjęcie teraz czekam na
                                                    tony ofert matrymonialnych :))))))))))))))
                                                    Aroska, dzięki, sprawdź skrzynkę :)
                                                  • saqqara Laelia 07.06.02, 14:22
                                                    mam nadzieje ze wieczorem nie bedziesz miala tak wielkich oczu jak rano;))
                                                  • tygrysek_ Re: no po takim zdjeciu to... 07.06.02, 14:27
                                                    ..watpię zeby ktos Ci się oparl!!:))
                                                  • laelia Re: no po takim zdjeciu to... 07.06.02, 14:42
                                                    też tak myślę :))))))
                                                  • aroska Re: no po takim zdjeciu to... 07.06.02, 14:43
                                                    ...macie odp. (Tygrysek i Laelka:)))))))))))

A.

Ps...też tak myślę:))))))))))))))
    • aroska Re: heath............(you know 15) 07.06.02, 14:59
      ...to cześć Wszystkim na wrzosach...miłego weekendziku...:)))))))))))))))))))
      • laelia Re: heath............(you know 15) 07.06.02, 15:14
        miłego :)
        tygrys, dostałeś rano sms ode mnie?
        • Gość: anka1 Re: heath............(you know 15) IP: 212.33.74.* 09.06.02, 12:08
          zajrzalam i watek do gory podrzucam:)))
          • tygrysek_ Re: heath............(you know 15) 10.06.02, 07:12
            ...cześć Wszystkim!!:)))
            ..kurde dzisiaj zaś poniedziałek...:((,

..Laelkciu dostałem sms-ka!!:)))

tygrysek...