czarny.onyks 06.02.14, 23:27 mam wolny weekend....... ...i plany, które nie wypaliły...coby tu zrobić....... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
witamina_b12 Re: Weekendowo... 07.02.14, 07:46 czarny.onyks napisała: >...coby tu zrobić....... > > Może pedicure? A ja miałam mieć wolny weekend, ale nie mam, więc plany też nie wypaliły. I musiały ulec zmianie... Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 18:50 A to to wiadomo, nawet wolny weekend niepotrzebny do tego ......alez Was zainspirowal latajacy pan Odpowiedz Link
wyszeptany-o-zmroku Re: Weekendowo... 07.02.14, 09:35 Można zadbać o własne przyjemności,cokolwiek to znaczy Odpowiedz Link
marek-1002 Re: Weekendowo... 07.02.14, 09:36 Sobota - fryzjer i kosmetyczka, gdzie przede wszystkim pedicure. Niedziela - randka z ładnymi stopami... Chociaż ten fryzjer to niekoniecznie... Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:09 wiesz, jak trudno znaleźc ładne,interesujące stopy na randkę? a dlaczego fryzjer niekoniecznie? Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:27 ...wszak bobry również trzeba strzyc bożesz...wyrzucą mnie kiedyś za te żarty Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:33 Pewnie zobaczywszy ładne, kobiece stópki ich miłośnik nie zwróciłby już uwagi na fryzurę. Skupiłby się na kontemplacji tego, co wywiera na nim najmocniejsze wrażenie. Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:36 hmmm............ ...że od stóp nie ma juz nic ładniejszego do kontemplacji...no nie wiem... Odpowiedz Link
silencjariusz Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:40 Nie zapominaj, że kolega ma raczej szczególne upodobania. Być może zwierz futerkowy go nie pociąga tak bardzo jak paluchy kobiecych stóp. Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:08 nieeeee.......to będzie takie pomieszanie z poplataniem.....trochę leniwy/ łózkowy/pracowity weekend....:d Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: Weekendowo... 08.02.14, 09:53 hm.. po-rozpieszczaj się nie planuj tylko daj się ponieść Odpowiedz Link
czarny.onyks Re: Weekendowo... 08.02.14, 12:51 oj, rozpieszczam.. a za chwilę idę się ponieść Odpowiedz Link
zielonooka38 Re: Weekendowo... 08.02.14, 13:13 a jakiś specjalny ten komp?? przymierzała się do wymiany swojego ale trudno mi się z nim rozstać Odpowiedz Link