Dodaj do ulubionych

Weekendowo...

06.02.14, 23:27
mam wolny weekend.......
...i plany, które nie wypaliły...coby tu zrobić.......
Obserwuj wątek
    • witamina_b12 Re: Weekendowo... 07.02.14, 07:46
      czarny.onyks napisała:

      >...coby tu zrobić.......
      >
      >
      Może pedicure? big_grin suspicious wink

      A ja miałam mieć wolny weekend, ale nie mam, więc plany też nie wypaliły. I musiały ulec zmianie...
      • czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 18:50
        A to to wiadomo, nawet wolny weekend niepotrzebny do tegowink tongue_out
        ......alez Was zainspirowal latajacy pantongue_out
    • wyszeptany-o-zmroku Re: Weekendowo... 07.02.14, 09:35
      Można zadbać o własne przyjemności,cokolwiek to znaczywink
    • marek-1002 Re: Weekendowo... 07.02.14, 09:36
      Sobota - fryzjer i kosmetyczka, gdzie przede wszystkim pedicure. Niedziela - randka z ładnymi stopami... Chociaż ten fryzjer to niekoniecznie... wink
      • czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:09
        wiesz, jak trudno znaleźc ładne,interesujące stopy na randkę?suspiciouswink


        a dlaczego fryzjer niekoniecznie?suspicious
        • czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:27
          ...wszak bobry również trzeba strzyctongue_out big_grin

          bożesz...wyrzucą mnie kiedyś za te żartytongue_out
        • silencjariusz Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:33
          Pewnie zobaczywszy ładne, kobiece stópki ich miłośnik nie zwróciłby już uwagi na fryzurę. Skupiłby się na kontemplacji tego, co wywiera na nim najmocniejsze wrażenie.
          • czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:36
            hmmm............
            ...że od stóp nie ma juz nic ładniejszego do kontemplacji...no nie wiem...tongue_out
            • silencjariusz Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:40
              Nie zapominaj, że kolega ma raczej szczególne upodobania. Być może zwierz futerkowy go nie pociąga tak bardzo jak paluchy kobiecych stóp.
    • szarlotka_ja Re: Weekendowo... 07.02.14, 19:59
      Możesz iść za mnie do pracy suspicious tongue_out
      • czarny.onyks Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:08
        nieeeee.......to będzie takie pomieszanie z poplataniem.....trochę leniwy/ łózkowy/pracowity weekend....:d
        • szarlotka_ja Re: Weekendowo... 07.02.14, 20:09
          Zazdroszczę suspicious
    • zielonooka38 Re: Weekendowo... 08.02.14, 09:53
      hm.. po-rozpieszczaj się wink
      nie planuj tylko daj się ponieść
      • czarny.onyks Re: Weekendowo... 08.02.14, 12:51
        oj, rozpieszczam..
        a za chwilę idę się ponieśćbig_grin
        • zielonooka38 Re: Weekendowo... 08.02.14, 12:59
          miłego dnia więc życzę wink
    • zed-is-dead Re: Weekendowo... 08.02.14, 13:08
      Ja sobie w końcu kompa zamówiłem big_grin
      • zielonooka38 Re: Weekendowo... 08.02.14, 13:13
        a jakiś specjalny ten komp??

        przymierzała się do wymiany swojego ale trudno mi się z nim rozstać wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka