20.10.18, 15:25
Witam wszystkich. Dostałem bana na forum dla samotnych i niesmialych mimo ze nieśmiało naruszyłem zprawa feminIstek. Może to i dobrze bo uparcie trzymam się tego że real i real jedynie się liczy. Proszę nie patrzcie na mnie przez pryzmat zbanowania. Nie jestem troglodyta. Miłego dla wszystkich 😊
Obserwuj wątek
    • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 15:59
      Moooortek - kolega do nas przyszedł!
      big_grin big_grin big_grin
      • sowa.zagrodowa Re: Hej 20.10.18, 16:03
        Autko, kolega to ma jednak tupet. Nie, to nie tupet- to już chyba masochizm big_grin
        • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 16:07
          Dziewczyny, a może już zakochany i będzie oazą łagodności? wink
          • sowa.zagrodowa Re: Hej 20.10.18, 16:12
            E, chyba nie...Wtedy by tutaj nie szukał "szczęścia" wink
            • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 16:21
              A no tak, przecież obiecał, że będzie nas raczył tylko do czasu znalezienia wielkiej miłości wink
              Daj Boże jak najszybciej big_grin
              • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:26
                Dziękuję. Życzliwe slowo zawsze w cenie. No i prawdę napisałaś..
              • koszmarna.baba Re: Hej 20.10.18, 17:36
                Dolores ja wiem, że wolałabyś aby zniknął z forum ale dlaczego aż tak źle życzysz jakiejkolwiek kobiecie?
                • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 17:42
                  Ależ nie, niech sobie będzie gdzie chce.
                  Mnie jego problemy nie dotyczą.
                  Na szczęście big_grin
                  • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 17:57
                    A to mamy tak samo😁
            • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:22
              Dziewczyny. Jest dobrze. Chociaż z kobietami to niewiadomo. Ja tam wierzę w te jedną że blat jest blat. Sorry za gware. Ogólnie jest dobrze i jest nadzieja. Wam też tego życzę 😊
        • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:27
          A ja Cię lubię 😉
        • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:35
          Kochanie masz mój uśmiech dla Ciebie..
      • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 16:41
        Autosia, no powiem ci, że zbierasz uśmiechy i słowo: Kochanie. To robi wrażenie. big_grin
        Ale pamiętaj, że takie miano można uzyskać już po kilku dniach wirtuala, więc jakby ci tu powiedzieć...
        Nie przyzwyczajaj się tongue_out
        • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 16:45
          A jesteś pewna, że to do mnie?
          Bo u mnie drzewko jasności nie daje wink
          • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 16:50
            A komu tak źle życzysz, że byś mu chciała sprzedać? big_grin
            • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 16:54
              Jeszcze nie wiem, czy mam sprzedawać czy traktować jako białą flagę - kolejną do mojej kolekcji? wink
              • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 17:01
                Uwaga, pan straszy, że prowokuję. suspicious
                Uwaga, Autosia, musimy zważać na słowa big_grin
                • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 17:05
                  Nie no ja muszę uważać jako zbanowany. Ty a propos w piekło nie wierzysz.. Hulaj dusza za tem.. 😉
              • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 17:07
                Jeśli do mnie to Niepokonani Perfectu rulez😉☺️
                • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 17:17
                  Tylko na okładce przeczytałeś, a w środku co innego gra. wink
                  • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 17:22
                    Nie. Mylisz się. Piosenka ma swój koniec. A życie domaga się pieszczot.... 😉
                    • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 17:28
                      Zagadki nie widać, a czas już się kończy...
                      Na pieszczoty go nie starczy.
                      • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 20:37
                        starczy. bez obaw.
                        • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 20:57
                          Jak tak, to szybkostrzelny kowboj musisz być wink
                          • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 21:05
                            Zgubiłem się w tych piętrowych aluzjach. Grunt że Ty nie .... smile
                            • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 21:14
                              Nie, ja się nie gubię. Wyjście z labiryntu zawsze znajdę, nawet jeśli to labirynt Twoich dziwnych różnistych wpisów i wątasów na dwóch różnych forach. wink
                              • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 21:22
                                Przyznaję Ci rację. Jestem spolegliwy i ugodowy. A masz wrazenie że te fora bez sensu... ??
                                Ja się przynajmniej nie kreuję. I nie obchodzi mnie , że może dziwne... forum już tylko jedne smile
                                • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 21:27
                                  strike1965 napisał(a):

                                  forum już tylko jedne smile


                                  I całe szczęście.
                                  Powodzenia!
                                  Jak w katechizmie świeżaka Mortek napisał:
                                  "Uważaj na słowa, bo może spaść głowa" wink
                                  smile
                                  • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 21:29
                                    I tak o jedno za dużo.. smile
                                    • autoteliczna Re: Hej 20.10.18, 21:55
                                      Masz na myśli forum czy słowo?
                                      Bo pasowałoby i tak, i tak. wink
                                      • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 22:02
                                        Oby forum big_grin
                                      • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 22:10
                                        Moje słowa zawsze wyważone i ostrożne smile.
                                        Forum oczywiście i nie wnikam co masz na myśli.. smile
          • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:55
            To tak jak u mnie. Nie jarze drzewka. Jest mylące.
        • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:54
          Kochanie to co napisałaś po kilku godzinach znajomosci wiecej znaczy.... Zwaz na słowa proszę i nie prowokuj.
    • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:32
      A to to wiem. Ja też........
    • sowa.zagrodowa Re: Hej 20.10.18, 16:38
      gwen75 napisał:

      > One chyba z nudów tak plotą trzy po trzy wink
      Nie, Gwen- przynajmniej ja się nie nudzę. To jest w ramach ćwiczeń do tygodnia bez przymilania się wink
      • dolores2222 Re: Hej 20.10.18, 16:39
        big_grin big_grin big_grin
      • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 16:40
        A niech zbanuja. Sciemniasz IMO.
    • szarlotka_ja Re: Hej 20.10.18, 22:58
      Hej
      • strike1965 Re: Hej 20.10.18, 23:02
        Hej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka