strike1965
20.10.18, 15:25
Witam wszystkich. Dostałem bana na forum dla samotnych i niesmialych mimo ze nieśmiało naruszyłem zprawa feminIstek. Może to i dobrze bo uparcie trzymam się tego że real i real jedynie się liczy. Proszę nie patrzcie na mnie przez pryzmat zbanowania. Nie jestem troglodyta. Miłego dla wszystkich 😊