14.02.20, 19:01
Idę boso po łące pokrytej rosą. Słychać śpiew ptaszków, cykanie świerszczy, na twarzy czuję nieśmiałe promienie słońca . Ubrana jestem w suknię ślubną ,ale bardzo skromną ,taką raczej halko sukienkę ,na głowie wianek z polnych kwiatów . Zmierzam do małego ,uroczego drewnianego kościółka gdzie czeka na mnie już mój przyszły mąż i goście . Stają w progu kościoła i wszystkie głowy odwracają się w moją stronę . Uśmiech zamiera im na twarzach ,niektórzy chrząkają zakłopotani ,inni spuszczają wzrok ,mój luby spogląda na mnie pytająco . Spoglądam w dół i widzę że cała sukienka od dołu do góry jest utytłana ....gó....nem. Co to oznacza ?
Obserwuj wątek
      • letniaburza77 Re: Sennik... 14.02.20, 20:21
        marcepanka313 napisała:

> G.... no to pieniądze.... wink
        > A mnie się kurde nic nie śni.... wink

Znaczy się bogato wyjdę za mąż ? Bomba.
        Ps. Gubiś jak u Ciebie z kasą ?
        • gyubal_wahazar Re: Sennik... 15.02.20, 00:10
          Pytasz, bo nie wiesz gdzie upchać 1% ? Nie mogłaś trafić lepiej, bo właśnie 7-my raz roluję skonsolidowaną lichwę za czajnik, korkociąg i 3 pary skarpetek.

Obiecuję niniejszym i przy ludziach nie rozpieprzyć go na głupoty, tylko zainwestować w kryzys klimatyczny i zagładę ludzkości (zaraz po spłacie krechy w Imperium Jabola, ma się rozumieć).

Jakbyś chciała numer kaeresa, to mów tylko ile ma mieć cyfer i zaraz Ci jakiegoś ładnego wyczaruję.
    • searam Re: Sennik... 14.02.20, 23:15
      Smierdzaca sprawa...Ale jak mi wiadomo od rozpoznawaczy snow..: Nie jest zle..! Poniewaz sukienka byla utytlana od dolu do gory. Byloby zle gdyby byla utytlana od gory do dolu...!
      (Jeszcze jedna taka interpretacja snow a zazadam wierszowki...wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka