Dodaj do ulubionych

Stacja PKP

01.05.06, 13:32
Witam wszystkich. Prosze o konkretna informację dotyczącą przystanku na CMK.
Czytam jakieś wasze wiadomości, ale tak naprawdę to nikt chyba nie wie czy coś
z tych planów będzie. Jeśli posiadacie taką wiedzę to bardzo proszę o
podzielenie się nią. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • luke100 Re: Stacja PKP 01.05.06, 14:21
      Wątek o przystanku kolejowym jest
      oo tutaj
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=12540&w=34118501
      Bardzo proszę aby przed napisaniem na forum jakiegoś posta sprawdzić czy ktoś już nie poruszał tego tematu wcześniej. W przeciwnym wypadku będziemy tylko zaśmiecać forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka