donmateo1
01.05.06, 13:32
Witam wszystkich. Prosze o konkretna informację dotyczącą przystanku na CMK.
Czytam jakieś wasze wiadomości, ale tak naprawdę to nikt chyba nie wie czy coś
z tych planów będzie. Jeśli posiadacie taką wiedzę to bardzo proszę o
podzielenie się nią. Pozdrawiam.