Dodaj do ulubionych

Pup włoszczowa

06.08.09, 06:56
Czy ktoś mi powie komu ma służyć PUP w naszym mieście,skoro na stronie internetowej są tylko dwie przeterminowane oferty pracy.Moim zdaniem nic się tam nie dzieje.
Obserwuj wątek
    • trudru Re: Pup włoszczowa 06.08.09, 07:48
      Właśnie! Co to ma znaczyć ?! - czyżby wsteczniactwo i niedocywilizowanie
      włoszczowskiego PUP nie zamieszczającego aktualnych ofert pracy w internecie. Oj
      - brzydko...
      • q_q_q Re: Pup włoszczowa 06.08.09, 17:36
        No cóż... Jaki Pan, taki kran... yyyy... kram.
        • zbyszek112222 Re: Pup włoszczowa 06.08.09, 17:42
          Dokad nie zmieni sie dyrektor to tak bedzie..
          • mustangpolny Re: Pup włoszczowa 18.08.09, 08:27
            Widocznie przeczytali posty z tego wątku, gdyż się poprawili. W necie pojawiły
            się aktualne oferty pracy. Jednak są pozytywnie elastyczni oraz sprawni, co
            nieźle o nich świadczy.
            • q_q_q Re: Pup włoszczowa 18.08.09, 17:26
              Moim zdaniem, świadczy to tym, że zamiast pracować i szukać ludziom pracy, siedzą na forum Włoszczowa - jak większość urzędasów zresztą...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka