Dodaj do ulubionych

potrzebne pilnie imie dla suczki:)

22.09.04, 00:55
Dogo Argentino :) Musi byc na litere Y, bo to miot Y !
I musi brzmiec z hiszpanska....
To wymogi hodowcy.
Obserwuj wątek
    • remislanc [...] 22.09.04, 07:57
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: zielony_listek Yamada IP: 212.160.172.* 22.09.04, 07:59
      Yamada.
      Jest nawet taka figura we flamenco, tylko nie wiem jak sie pisze. Brzmi po
      prostu jamada.
      Ha, ha, dla dwu moich znajd (kota i psa) imie bylo wymyslane w samochodzie w
      drodze do weta :-)
      Pozdrawiam
      zielony_listek
    • pierozek_monika Yambalaya - to mi się najbardziej podoba 22.09.04, 09:07
      www.dogomania.pl/imiona/a-z/y.php
    • Gość: joj Kilka propozycji IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 22.09.04, 10:59
      Yarenda, Yolanda, Yehenia, Yeres, Yanta, Yentes ...
    • Gość: vet [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 11:53
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • deszczowa_piosenka Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) 22.09.04, 14:15
      zobacz tu:

      www.dogomania.pl/imona_psow.php
    • Gość: wiu Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) IP: 217.153.183.* 22.09.04, 17:21
      może....Yunona? (rzymska bogini)
      • Gość: kapucyn Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.04, 20:04
        to co proponuje Joj, Yanta jest super
    • pierozek_monika ouioui, jakie imię wybrałaś? 27.09.04, 08:16
    • pierozek_monika ouioui, jakie imię wybrałaś? 27.09.04, 08:18
    • altesa Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) 27.09.04, 12:55
      ouioui napisała:

      > Dogo Argentino :) Musi byc na litere Y, bo to miot Y !
      > I musi brzmiec z hiszpanska....
      > To wymogi hodowcy.

      A może kubańskie: YAMBU (tradycyjny taniec miejski) lub YAGRUMA (wielkie drzewo
      o liściach z jednej strony białych - z drugiej szarozielonych, symbol
      dwoistości zachowań w życiu)
    • ouioui .................... 02.10.04, 20:32
      jajo wyszlo nieziemskie. Juz sie prakrtycznie zdecydowalam na imie...a okazalo
      sie ze hodowca pomylil literki....
      W sumie mu sie nie dziwie skoro ma kika suk dogo argentino :)
      No i teraz szukamy imienia na V :)

      Wiec imie na V...
      Venga ?
      Valikirie ?
      • comma Re: .................... 02.10.04, 20:57
        Vanessa, Vanka, Verna??????????
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka