ouioui 22.09.04, 00:55 Dogo Argentino :) Musi byc na litere Y, bo to miot Y ! I musi brzmiec z hiszpanska.... To wymogi hodowcy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
remislanc [...] 22.09.04, 07:57 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielony_listek Yamada IP: 212.160.172.* 22.09.04, 07:59 Yamada. Jest nawet taka figura we flamenco, tylko nie wiem jak sie pisze. Brzmi po prostu jamada. Ha, ha, dla dwu moich znajd (kota i psa) imie bylo wymyslane w samochodzie w drodze do weta :-) Pozdrawiam zielony_listek Odpowiedz Link Zgłoś
pierozek_monika Yambalaya - to mi się najbardziej podoba 22.09.04, 09:07 www.dogomania.pl/imiona/a-z/y.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joj Kilka propozycji IP: *.mcnet.pl / *.mcnet.pl 22.09.04, 10:59 Yarenda, Yolanda, Yehenia, Yeres, Yanta, Yentes ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vet [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.04, 11:53 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
deszczowa_piosenka Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) 22.09.04, 14:15 zobacz tu: www.dogomania.pl/imona_psow.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiu Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) IP: 217.153.183.* 22.09.04, 17:21 może....Yunona? (rzymska bogini) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapucyn Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.09.04, 20:04 to co proponuje Joj, Yanta jest super Odpowiedz Link Zgłoś
altesa Re: potrzebne pilnie imie dla suczki:) 27.09.04, 12:55 ouioui napisała: > Dogo Argentino :) Musi byc na litere Y, bo to miot Y ! > I musi brzmiec z hiszpanska.... > To wymogi hodowcy. A może kubańskie: YAMBU (tradycyjny taniec miejski) lub YAGRUMA (wielkie drzewo o liściach z jednej strony białych - z drugiej szarozielonych, symbol dwoistości zachowań w życiu) Odpowiedz Link Zgłoś
ouioui .................... 02.10.04, 20:32 jajo wyszlo nieziemskie. Juz sie prakrtycznie zdecydowalam na imie...a okazalo sie ze hodowca pomylil literki.... W sumie mu sie nie dziwie skoro ma kika suk dogo argentino :) No i teraz szukamy imienia na V :) Wiec imie na V... Venga ? Valikirie ? Odpowiedz Link Zgłoś