Gość: Belfast
IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl
15.05.01, 00:09
Nie jestem żadnym nacjonalistą czy kimś innym.
W szkole nauczono mnie patriotyzmu ale kiedy widzę co obecnie dzieje się w
Polsce to nóż sam otwiera mi się w ręku!
Dlaczego nikt się nie buntuje?
W kraju o ponad 1000 letniej historii 95% społeczeństwa ma wciąż klapki na
oczach.
Co sądzicie na temat tego całego okrucieństwa pokazywanego w telewizji,
puszczanego w radiu czy opisywanego w prasie?
Buntownik z przymusu - Belfast