Dodaj do ulubionych

Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom?

IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 15.05.01, 00:09
Nie jestem żadnym nacjonalistą czy kimś innym.
W szkole nauczono mnie patriotyzmu ale kiedy widzę co obecnie dzieje się w
Polsce to nóż sam otwiera mi się w ręku!
Dlaczego nikt się nie buntuje?
W kraju o ponad 1000 letniej historii 95% społeczeństwa ma wciąż klapki na
oczach.
Co sądzicie na temat tego całego okrucieństwa pokazywanego w telewizji,
puszczanego w radiu czy opisywanego w prasie?

Buntownik z przymusu - Belfast
Obserwuj wątek
    • Gość: francek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.pppool.de 15.05.01, 00:58
      Dleczego sprzedani? i dlaczego Niemcom? Nic z tej Twojej wypowiedzi niestety
      nie wynika...

      pozdrowienia
      • Gość: Kraken Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.105.252.64.snet.net 15.05.01, 01:08
        A ZA ILE???
    • Gość: etahnol Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.coh.org 15.05.01, 03:19
      To do kogo teraz naleze kurna ???. Niewolnictwo wrocilo ????..moze tez sobie
      kogos kupie do roboty.
    • Gość: RobertP jakoś mi się nie rzuciło w oczy - a kto wziął za mnie kasę ? IP: *.pnet.com.pl 15.05.01, 09:19
    • Gość: Lechu A gdzie w Warszawie jest Arbeitsamt ? IP: *.pl 15.05.01, 09:39
      Hurrrra, nareszcie będę miał przyzwoity zasiłek !!!
      smile))
      • Gość: Andrzej Re: IP: 195.27.162.* 15.05.01, 10:34
        Belfast ... mala prosba;
        przemysl dobrze twoja nastepna "zlota mysl" zanim umiescisz ja na forum
        dyskusyjnym gazety wyborczej.

        Finansowanie obecnych wschodnich Niemiec, czyli dawnego DDR, jest naprawde
        wystarczajacym obciazeniem finansowym dla gospodarki niemieckiej. Jezeli chodzi
        o osoby prywatne z duzymi mozliwosciami finansowymi, to "wykupuja" one bez
        wiekszych trudnosci nieruchomosci w innych czesciach swiata (Hiszpania, USA ...)

        Nikt cie niestety nie wykupi - bardzo mi przykro ... Pozdrawiam. Andrzej
        • Gość: Belfast Liczą się fakty! IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 17.05.01, 00:50
          Stary pieprzysz jak potłuczony.
          Nie pomyślałeś o tym, że ktoś chce nam zgotować los niewolników.
          Na pewno zrozumiesz lecz dopiero kiedy pójdziesz do roboty do niemca.
          Niemcom nie udało się w 39 roku siłą to powtórzyli manewr przejęcia polski po
          50 latach, ale tym razem EKONOMINCZNIE bardzo sprytnie. Jeśli nie wiesz to ci
          powiem:
          wiekszość gazet po lewej stronie Wisły jest w rękach niemieckich (pozytywna
          propaganda zapewniona)
          cukrownie, fabryki inne obiekty przemysłowe są obecnie masowo wykupywane przez
          zachód po co??? po to by je zamknać a Polacy z braku miejsc pracy zagłodzić na
          śmierć

          tych faktów mogę wymieniać na tysiąc stron ale co to da ?
          W tej chwili już nic. Wszystko zostało dawno już ustalone przez kolesi u władzy

          No cóż wolność mamy od 89 roku ale niedługo się skończy.
          Polska pozostanie tylko na kartach książek i w atlasach geograficznych jako
          kraina rolników, roboli, zaplecza Unii Jewropejskiej.
          Życzę przyjemnego pracowania dla niemca, bo w końcu: Arbeit macht frei :[
          Ciężko to mówić do ludzi, którzy i tak nie mogą nic zrobić.
          • Gość: bagadyr Re: Liczą się fakty! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.05.01, 02:31
            Tak prawdę mówiąc to te gazety i to wszystko wykupili może i Niemcy, ale
            podstawieni przez Żydów, których z kolei podstawiliśmy my, Tatarzy.
            O, qrva, a może nas też ktoś podstawił?

            Ałła
            Yes

            Stowarzyszenie Tatarów Amerykańskich
            • Gość: Szlomcio Re: Liczą się fakty! IP: *.proxy.aol.com 17.05.01, 04:26
              Gość portalu: bagadyr napisał(a):

              > Tak prawdę mówiąc to te gazety i to wszystko wykupili może i Niemcy, ale
              > podstawieni przez Żydów, których z kolei podstawiliśmy my, Tatarzy.
              > O, qrva, a może nas też ktoś podstawił?
              >
              > Ałła
              > Yes
              >
              > Stowarzyszenie Tatarów Amerykańskich

              Bogadyr,a ty z nieba na mozg spadl?Ty dzisiaj nawet konia nie dosiadziesz,bo juz
              zwiadl,oj biedny ty Bogadyr,a chcialoby sie snowa ....?
            • Gość: snajper Re: Liczą się fakty! IP: 10.10.130.* / *.stoen.waw.pl 22.05.01, 18:43
              BRAWO, Bagadyr smile))
          • Gość: Michał Re: Liczą się fakty! IP: *.omontowice.sdi.tpnet.pl 17.05.01, 19:10
            To ja od razu chciałem zaznaczyć że palce w tym
            mieszają też Zydzi i cykliści, a i UFO nie pozostaje
            bez winy. Przecież to jakaś paranoja, te twierdzenia o
            wykupieniu przez Niemców, po prostu granice w Europie
            zanikają i trzeba się z tym liczyć, zresztą co jest
            lepsze, sprzedanie fabryki zachodniemu kapitałowi czy
            zamknięcie jej i zwolnienie ludzi ? Niestety, tak sobie
            myśle że najwięcej narzekają którym się nie podoba że
            nowi pracodawcy _wymagają_. Opanujcie się lepiej.
            Pozdrawiam.
    • Gość: ww Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.gv.shawcable.net 17.05.01, 07:04
      Pewnie, ze zauwazylismy, nie martw sie. Tezaz przygotowujemy sie do wykupywania
      wszystkiego co sie da w Niemczech. Niedlugo bedziemy w posiadaniu duzej polaci
      Niemiec. Oni u nas a my u nich. Za 20 lat nie bedzie Niemiec i Polski a tylko...
      Europa.
      • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 17.05.01, 10:28
        Być może faktycznie nie będzie Niemiec i Polski a tylko Europa.
        Lecz stolicą tej Europy będzie Berlin, a na terenach byłego państwa polskiego
        znajdą się farmy, lasy, slumsy, "skanseny" miast. Jednym słowem biednie z nami.
        • Gość: Mike Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 194.195.43.* 17.05.01, 18:40
          Gość portalu: Belfast napisał(a):

          > Być może faktycznie nie będzie Niemiec i Polski a tylko Europa.
          > Lecz stolicą tej Europy będzie Berlin, a na terenach byłego państwa polskiego
          > znajdą się farmy, lasy, slumsy, "skanseny" miast. Jednym słowem biednie z nami.

          A jaki ma interes UE albo Niemcy w wybiciu polowy Polakow i doprowadzeniu drugiej
          polowy do nedzy??? Przeciez zebracy, nie dosc ze bedzie ich az 20 mln, to na
          dokladke bez grosza przy d... Wiec jak beda kupowac te VW, Bosche i gumisie od
          Haribo, ktorymi Germianie planuja nas zalac?

          Ja bym wolal miec bogatego i zaradnego sasiada niz lumpa. Dlatego w dobrze
          pojetym polskim interesie jest takze bogata Rosja i Ukraina.
          • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 18.05.01, 01:04
            Niemcy mają taki interes w przejęciu Polski, że chcą
            odzyskać utracone ziemie po II wojnie światowej.
            Bardzo zależy im na Śląsku i Pomorzu. Natomiast chyba
            każdy to rozumie, że Polacy bez lewobrzeżnej częśći
            kraju są biedakami. Rachunek jest dziecinnie prosty.
            Niemcy zapanują nad lewą częścią Polski a prawa strona
            Wisełki zginie śmiercią naturalną. Polska jako
            niepodległy kraj pozostanie tylko w pamięci dziadków-
            rónież nas jeżeli wogóle dożyjemy emerytury, a może
            wcześniej padniemy z wycieńczenia po pracy u szwaba???
            • Gość: Jureek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 62.8.156.* 18.05.01, 08:57
              Gość portalu: Belfast napisał(a):

              > Niemcy mają taki interes w przejęciu Polski, że chcą
              > odzyskać utracone ziemie po II wojnie światowej.
              > Bardzo zależy im na Śląsku i Pomorzu.

              Glupoty pieprzysz. A skad Ty niby wiesz lepiej na czym im najbardziej zalezy? Taki masz tam wywiad,
              albo telepatycznie czytasz w ich myslach?
              Czlowieku, nawet tereny bylej NRD przylaczono bez entuzjazmu, bo to kosztowalo, a Ty wciskasz tutaj kit,
              ze chca przejmowac Slask i Pomorze. Jak spytalem znajomych Niemcow, czy chca Slaska i Pomorza, to
              tylko stukali sie w czolo.
              Jurek

              Aha, i jeszcze jedno - gdyby praca u szwaba (dlaczego tylko u szwaba, a nie np. bawarczyka,
              saksonczyka, westfalczyka, fryzyjczyka - nic tylko wszyscy przyczepili sie do mieszkancow okolic Ulm), a
              wiec gdyby praca u Szwaba byla tak wycienczajaca, to dlaczego tylu Polakow pracuje w Niemczech na
              czarno i chwali to sobie?
              • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 22.05.01, 12:49
                Guten Tag!

                Gość portalu: Jureek napisał(a):

                > Czlowieku, nawet tereny bylej NRD przylaczono bez entuzjazmu, bo to kosztowalo,
                > a Ty wciskasz tutaj kit,
                > ze chca przejmowac Slask i Pomorze. Jak spytalem znajomych Niemcow, czy chca Sl
                > aska i Pomorza, to
                > tylko stukali sie w czolo.
                > Jurek

                Możesz mi wytłumaczyć jeden fakt:
                Dlaczego w Europie po ponad 50 latach od zakończenia wojny waluta kraju, który
                miał być kontrolowany przez Wschód i Zachód (jak nie wiesz to chodzi o niemcy :I)
                jest najmocniejsza i plasuje się na 3 miescu po dolarze i euro?

                > Aha, i jeszcze jedno - gdyby praca u szwaba (dlaczego tylko u szwaba, a nie np.
                > bawarczyka,
                > saksonczyka, westfalczyka, fryzyjczyka - nic tylko wszyscy przyczepili sie do m
                > ieszkancow okolic Ulm), a
                > wiec gdyby praca u Szwaba byla tak wycienczajaca, to dlaczego tylu Polakow prac
                > uje w Niemczech na
                > czarno i chwali to sobie?

                Pracować to ty będziesz na terenach dawnej Polski, ale w niemieckiej firmie z
                niemieckim dyrektorem. Polacy chwalą sobie każdą pracę u niemców dlatego, że tam
                im płacą większe pieniądze, a tak w ogóle to ta praca u nich JEST.
                Może kiedyś się przebudzisz...

                Aufwiedersehn!
                • Gość: francek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 62.132.9.* 22.05.01, 14:52
                  Gość portalu: Belfast napisał(a):

                  > Możesz mi wytłumaczyć jeden fakt:
                  > Dlaczego w Europie po ponad 50 latach od zakończenia wojny waluta kraju, który
                  > miał być kontrolowany przez Wschód i Zachód (jak nie wiesz to chodzi o niemcy :
                  > I)
                  > jest najmocniejsza i plasuje się na 3 miescu po dolarze i euro?

                  niestety stwierdzam, ze nie masz zielonego pojecia. DM BYLA taka mocna, bo
                  odzwieciedlala efektywna gospodarke niemiecka. Pisze BYLA, bo juz od prawie 2 lat
                  jej nie ma. sa wprawdzie banknoty z napisem DM, ale defakto jest to Euro - i to
                  od czasu zamrozenie kursow: 1 EURO = 1,95583 DM i w tej relacji nic sie nie moze
                  zmienic. A ze EURO leci na leb, jest wynikiem wymieszania ze slabymi walutami.
                  Pierwsza umowa z Mastricht zakonczyla sie fiaskiem (nie dojscie do skutku unii
                  politycznej!!!), dlatego nie ma mozliwosci wplywu na stabilnosc Euro (=1,95583
                  DM). Jedna krzywa, ktora mozna przesuwac, jest krzywa LM. Poczytaj sobie troche
                  ekonomii.

                  francek



                • Gość: Jureek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 62.8.156.* 22.05.01, 17:25
                  Gość portalu: Belfast napisał(a):

                  > Możesz mi wytłumaczyć jeden fakt:
                  > Dlaczego w Europie po ponad 50 latach od zakończenia wojny waluta kraju, który
                  > miał być kontrolowany przez Wschód i Zachód (jak nie wiesz to chodzi o niemcy :
                  > I)
                  > jest najmocniejsza i plasuje się na 3 miescu po dolarze i euro?

                  Francek juz Ci wytlumaczyl, jak to z ta marka i euro wyglada. Faktem jest, ze marka niemiecka BYLA silna wyluta. Nie
                  rozumiem natomiast Twojego zdziwienia, ze kraj, ktory mial byc kontrolowany, dorobil sie mocnej waluty. Czyzbys
                  uwazal, ze kontrola aliantow miala polegac na przeszkadzaniu w odbudowie gospodarczej Niemiec? Jesli myslisz, ze
                  slabe gospodarczo Niemcy beda mniej agresywne, to grubo sie mylisz. Wlasnie kryzys gospodarczy polaczony z
                  reparacjami wojennymi byl jedna z przyczyn dojscia Hitlera do wladzy. Niemcy glodne sa wiekszym zagrozeniem dla
                  pokoju niz Niemcy bogate i wciagniete w struktury europejskie.

                  > Pracować to ty będziesz na terenach dawnej Polski,

                  O, ciekawe rzeczy opowiadasz, proroku. Gdzie na terenie dawnej Polski? W Wilnie, we Lwowie?

                  > ale w niemieckiej firmie z
                  > niemieckim dyrektorem.

                  A dlaczego niemiecka firma, albo niemiecki dyrektor ma byc gorszy niz inny? Czyzbys uwazal, ze lepszy
                  dyrektor - sk***syn, ale swoj, niz porzadny i obcy? Spytaj zreszta tych, ktorzy pracuja w Oplu w Gliwicach, czy
                  chcieliby sie zamienic na koreanskiego dyrektora w Daewoo.
                  Wazne jest, zeby ludzie mieli prace, zeby firma placila podatki w Polsce, a czy wlascicielem jest Fin, czy Niemiec -
                  jakie to ma znaczenie?

                  > Polacy chwalą sobie każdą pracę u niemców dlatego, że ta
                  > m
                  > im płacą większe pieniądze, a tak w ogóle to ta praca u nich JEST.

                  Jeszcze jest. A czy myslisz, ze niemieccy robotnicy patrza przychylnym okiem na przenoszenie produkcji do innych
                  krajow (np. do Polski)?

                  > Może kiedyś się przebudzisz...

                  I to mowi mi ktos, kto tak smacznie spal przez ostatnie dwa lata, ze nawet nie zauwazyl, jak euro wchlonelo marke smile
                  Pozdrawiam
                  Jurek
                  • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 24.05.01, 00:45
                    Wydaje mi się, że euro nie wchoniło marki. To marka zmieniła nazwę na euro.smile

                    A tak w ogóle jak sądzisz, dlaczego przeniesiono stolicę do Berlina?
                    • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 26.05.01, 19:47
                      Odpowiem sam na swoje pytanie.
                      Otóż Berlin w planach jeszcze sprzed 20 lat jest na mapie "nowych niemiec"
                      stolicą państwa zwanego MittelEuropa. Państwo to składa się z dzisiejszych
                      niemiec i znacznej części Polski. Praktycznie całe lewa strona Wisły.
                      Granica na wschodzie państwa MittelEuropa przebiega na lini:Elbląg, Olsztyn, po
                      rzece Wkra, Warszawa, Radom, Kielce, Kraków. W końcu po zabraniu 2/3 części
                      Polski Wschód (Mazury, Polesie Lubelskie, Podkarpacie) umrze śmiercią
                      naturalną. Przykro to mówić ale tak może być! Nie możemy do tego dopuścić - my
                      Polacy Patrioci!!!
                      • Gość: Jureek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 62.8.156.* 28.05.01, 07:56
                        Ile Ty masz lat, Belfast?
                        Jurek
                        • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 28.05.01, 22:30
                          Wiek się nie liczy, najważniejsza jest wiedza. I to wiedza ta prawdziwa,
                          do której czasem ciężko dotrzeć. Ale dla chcącego nie trudnego. Ponieważ
                          żyjemy w społeczeństwie informacji, w tym śmietniku zwanym dzisiaj
                          wiadomościami należy odnaleźć te prawdziwe racje, które nie łatwo jest
                          rozpoznać. Stąd moim zadaniem z racji tego, że z zawodu jestem informatykiem,
                          jest zawiadamianie ciemnej masy o tym co się dzieje.
                          • Gość: Hanys Niezrozumiany prorok IP: *.lit.hamburg.de 29.05.01, 08:13
                            Proroku - nie dziw sie, ze nikt Ciebie nie rozumie w twoim wlasnym kraju!!! Tak
                            juz przeciez jest od zamierzchlych czasow biblijnych...
      • Gość: Korek Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.dip.t-dialin.net 27.05.01, 19:15
        Czlowieku masz racje.Od 20 lat zyje w RFN.Wiesz jak Oni sie boja zjednoczenia
        Europy, jak Byk czerwonej plachty.
    • Gość: 123 buntowniku.. IP: *.dip.t-dialin.net 17.05.01, 10:34
      a co ma do twojej wypowiedzi tytul postu???

      • Gość: Lech long live IRA IP: *.zes.hu-berlin.de 22.05.01, 15:06
        Pozdrawiam aud der Hauptstadt des vereinigten Deutschland.
        Ameryki nikt tu nie odkryl, piszac, ze Niemcy kupuja, co moga. Jesli ktos
        sprzedaja tak tanio, jak polski minister skarbu, prywatyzacji, czy co tam
        wczesniej bylo, to trudno sie dziwic. Glupi ten, kto nie robi geszeftu, kiedy
        nadarza sie okazja.
        Jakis nieuk napisal, ze w interesie Polski lezy bogata Ukraina. W moim intersie
        lezy jak najbiedniejsza Ukraina, bo zamierzam kupic tam kilka tysiecy hektarow,
        jak tylko nadarzy sie okazja, i to za pol-darmo.
        • Gość: Belfast Re: long live IRA IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 23.05.01, 12:01
          Twoja wypowiedź jest jak najbardziej logiczna ale czy sprawiedliwa?

          A tak w ogóle to byłeś kiedykolwiek na Ukrainie, chyba nie.
          Gdybyś był i jeżeli byś wrócił nawet cały i zdrowy ze swoim samochodem
          na pewno nie chciałbyś kupić ziemi od biednych ludzi. A jeżeli by cię napadli
          i np zabrali samochód na pewno nie wydałbyś na ten kraj ani jednej marki.
          Nie wiesz o czym mówisz.

          Herzliche GruBe aus Lublin
    • nanook Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? 29.05.01, 12:05
      Belfast! przejdz do forum "obsesje". tam znajdzesz bratnie dusze.
      • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 29.05.01, 16:27
        Pośmiejemy się za jakieś 10 lat kiedy co drugi Polak będzie klepać bidę.
        A ty być może będziesz polskim nędzarzem. Ja tylko informuje a do niczego nie
        namawiam.
        • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 01.06.01, 15:40
          A tak w ogóle dużo o tej sprawie możecie znaleźć w
          książkach Pająka. Gość jest historykiem z zawodu był w
          katyniu, posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze
          wiele dokumentów nie dostępnych dla zwykłego zjadacza
          chleba. Jest ścigany przez różne sądy za ujawnianie
          faktów.
          • Gość: cichy Kto ściga Pająka IP: *.gazeta.pl 13.06.01, 16:10
            Gość portalu: Belfast napisał(a):

            > A tak w ogóle dużo o tej sprawie możecie znaleźć w
            > książkach Pająka. Gość jest historykiem z zawodu był w
            > katyniu, posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze
            > wiele dokumentów nie dostępnych dla zwykłego zjadacza
            > chleba. Jest ścigany przez różne sądy za ujawnianie
            > faktów.

            Jakieś konkrety? Które sądy go ścigają, polskie czy niemieckie? I jakie fakty pan Pająk ujawnił, że aż go
            za to sądy ścigają?

            Dla uściślenia: jeśli pan Pająk ujawnia tak zwane fakty w rodzaju "w Oświęcimiu jedni żydzi zabijali
            drugich" albo "Balcerowicz wziął miliard dolarów łapówki za wyprzedaż majątku narodowego", to nie
            mamy o czym rozmawiać.
    • Gość: KTV Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 10.1.15.* / 195.205.100.* 29.05.01, 19:55
      Cos w tym jednak (wypowiedziach Belfas'a) jest.... Nawe Francek, Hanys i nawet
      Andrzej(!) sie tu odezwali. A wypowiedz o dyrektorach niemieckich w firmach w
      Polsce czy w ogole szefach uwazam za bardzo prawdziwą.
      • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 05.06.01, 10:19
        Dla mnie dyrektorzy nie stanowią dużego zagrożenia (sam nim jestem).
        Nawet jest lepiej jeżeli są to dyrektorzy z Japonii, Francji, Stanów czy
        niemiec. Oni na pewno mają większą wiedzę i doświadczenie.
        • Gość: maryska Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 216.104.228.* 13.06.01, 15:20
          > Dla mnie dyrektorzy nie stanowią dużego zagrożenia (sam nim jestem).

          Sorry, ze osobiscie, Belfast:
          Nie mowili Ci, ze to moze byc zarazliwe, gdy wygrales konkurs na dyrektora?
          Jesli ktos moze byc dla Ciebie zagrozeniem, to nie dyrektorzy, a Twoi pacjenci.

          > Nawet jest lepiej jeżeli są to dyrektorzy z Japonii, Francji, Stanów czy
          > niemiec. Oni na pewno mają większą wiedzę i doświadczenie.

          Doświadczenie większe... i nie zarażają się tak latwo.
    • Gość: Zbych Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 155.158.215.* 13.06.01, 10:05
      Jeszcze nie do końca - została nam ziemia.
      Czy wystarczy jej na załatanie dziur w budżecie na przynajmniej 2lata?
      Dziury coraz większe...
    • Gość: cichy Co robić ??? IP: *.gazeta.pl 13.06.01, 16:15
      To co w takim razie mamy robic? Masz jakiś pomysł, jakieś propozycje? Zakazać sprzedaży akcji i
      ziemi Niemcom? Obcokrajowcom w ogóle? Zorganizować jakiś pogrom, wojnę? Poprosić Rosję o
      pomoc? Jeśli sytuacja jest tak tragiczna, to może warto się zbuntować, ale przeciw czemu, przeciw
      komu? I co robić? Czego żądać, o co walczyć?
      • Gość: Belfast Re: Co robić ??? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 14.06.01, 19:10
        Ja uważam, że walka zbrojna (w każdym stopniu) nie wchodzi w grę.
        Najpierw trzeba zdobyć środki. Chyba Bismarck powiedziedział, że aby prowadzić
        i wygrać wojnę potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy.
        Najpierw trzeba zdobyć środki aby móc o czymś zadecydować. Sądzę, że póki co
        każdy Polak może pomóc swej ojczyźnie w bardzo łatwy sposób: po prostu kupować
        polskie towary, chodzić do polskich sklepów czy nawet hipermarketów. Lepiej
        zasilić kieszeń jakiemuś Polakowi niż Niemcom, Holendrom, Francuzom czy
        Portugalczykom. Ja osobiście nie jestem wrogiem tych narodów. Mam wielu
        znajomych poza granicami kraju, którzy nie pamiętają historii (nawet nie mieli
        okazji jej poznać)ale to nie jest przeszkodą na drodze wymiany kulturowej i
        obyczajowej.
        Każdy może być konsumpcyjnym patriotą!
    • Gość: WURST Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.wiwi.uni-frankfurt.de 13.06.01, 16:20
      Ludzie,nie polemizujcie z psychopata!!!
    • uncool jak mozemy pomoc Sprawie , wieszczu? 14.06.01, 19:56
      w jaki sposob dac swiadectwo patriotyzmu ? moze
      powinnismy zbierac podpisy...
      czy wieszcz moze cos doradzic?
      • Gość: Belfast Re: jak mozemy pomoc Sprawie , wieszczu? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 17.06.01, 17:07
        Podpisy nic nie dadzą. Jak sądzisz co one mogą zmienić, lub kto cię wysłycha?
        Pomóc można według własnego uznania. Sprawy zaszły zbyt za daleko, aby można
        było je łatwo odwrócić.
        A tak w ogóle jeśli chodzi o wejście do UE to nie jestem przeciwko. Jestem za
        ale tylko na odpowiednich i godnych warunkach. Do Unii musimy wejść bo zachód
        nas wykończy.
    • Gość: Narod Przepraszam, nie zauwazylem, bylem chyba kompletnie pijany IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 17.06.01, 17:31
    • Gość: andy Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.ds.univ.gda.pl 17.06.01, 17:53
      Nemo propheta in patria sua!!!
      • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: 213.77.138.* 22.06.01, 13:55
        Guten Tag!
        Jeśli mi nie wierzycie to i tak nic z tego. Pośmiejemy się razem za parę lat
        kiedy obowiązkiem będzie znajomość niemieckiego ale po co o tym mówić. Za pare
        lat sami się przekonacie o nowej niemieckiej rzeczywistości.
        Powodzenia z Landu wschodniego przesyła Belfast!
      • Gość: Belfast Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 02.08.01, 00:45
        Co to znaczy?
    • Gość: Egon Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? IP: *.proxy.aol.com 02.08.01, 01:22
      Gość portalu: Belfast napisał(a):

      > Nie jestem żadnym nacjonalistą czy kimś innym.
      > W szkole nauczono mnie patriotyzmu ale kiedy widzę co obecnie dzieje się w
      > Polsce to nóż sam otwiera mi się w ręku!
      > Dlaczego nikt się nie buntuje?
      > W kraju o ponad 1000 letniej historii 95% społeczeństwa ma wciąż klapki na
      > oczach.
      > Co sądzicie na temat tego całego okrucieństwa pokazywanego w telewizji,
      > puszczanego w radiu czy opisywanego w prasie?
      >
      > Buntownik z przymusu - Belfast

      Nie martw sie Belfast,za 5 lat do NIEMIEC tylko jezdzic bedziesz! Hast du
      verstanden?
    • lukaszl Re: Czy nikt nie zauważył tego, że zostaliśmy sprzedani Niemcom? 02.08.01, 09:15
      Gość portalu: Belfast napisał(a):

      > Nie jestem żadnym nacjonalistą czy kimś innym.
      > W szkole nauczono mnie patriotyzmu ale kiedy widzę co obecnie dzieje się w
      > Polsce to nóż sam otwiera mi się w ręku!
      > Dlaczego nikt się nie buntuje?
      > W kraju o ponad 1000 letniej historii 95% społeczeństwa ma wciąż klapki na
      > oczach.


      a konkretnie o jakie krywdy wyrzadzone przez niemcy ci chodzi biedaku?

      lukaszl
      > Co sądzicie na temat tego całego okrucieństwa pokazywanego w telewizji,
      > puszczanego w radiu czy opisywanego w prasie?
      >
      > Buntownik z przymusu - Belfast

  • Gość: KTV Re: O dyrektorach i kierownikach IP: 10.1.5.* / *.wsb-nlu.edu.pl 22.06.01, 00:00
    npisales ze nie przeszkadza ci dyrektorzy z japonii stanow czy niemiec...
    sluchaj nie wiem moze i jestes dyrektorem... ale to jeszcze o niczym nie
    swiadczy po prostu sie bardzo mylisz... kazdy zorientowany w temacie czlowiek
    zgodzi sie co do jednego: dyrektorzy zarzadzajacy w polsce i
    bedacy "delegowanymi z takich krajow jak japonia stany czy wlk brytania nie sa
    tu "bo sa dobrzy" sa tu wlasnie z powodu tego ze sa "gorsi" w tym co robia od
    kandydatow pozostalych w ich ojczystych krajach bo jak wiesz w takich krajach
    jak np stany konkurencja jest zabojcza i nnie mozna sobie pozwolic na
    sredniakow tak wiec w kraju zostaja sami NAJLEPSI a ci ktorzy sobie nie radza
    sa delegowanii do zagranicznych oddzialow firm a do polski trafiaja kierownicy
    czy dyrektorzy ktorych kwalifikacje zawodowe sa O NIEBO nizsze od tych ktorzy
    zostaja w wyzej wymienionych krajach teraz tu w polsce jesli zatrudniani sa
    polacy (to juz i tak jest sukces) to nie na kierownicze stanowiska mimo ze bija
    tych "oddelegowanych" na glowe pod wzgledem kwalifikacji kreatywnosci motywacji
    do pracy itd oni (polacy) po wlasnie musza sluchac tych (teraz troche
    przejaskrawie zeby oddac istote mojej tyrady...) - "MIERNOT" bo oni sa na
    wyższych kierowniczych stanowiskach oddzialow firm zagranicznych rezydujacych w
    polsce (jesli miales na mysli jakas przez siebie zalozona mala badz srednia
    firme - to sie nie zrozumielismy - nie o takie firmy idzie w tym przypadku...
    dlaczego ludzie z firmy matki daja "SWOIM" ludziom a nie polakom takie
    stanowiska na placowce w polsce? no bo uwazaja ze maja lepsza kontrole na
    dzialanoscia firmy, a ze tak w rzeczywistosci nie musi byc przeciez no to tylko
    niektore firmy dostrzegaja i stosuja strategie obsadzania stanowisk w
    zagranicznych oddzialach wykwalifikowanym ludziom - obywatelom danego kraju w
    ktorym firma matka zamierza otworzyc swoj oddzial... to ze takich firm jest
    policzyc na palcach u jednej reki w polsce jest zreszta zecza oczywista po
    prostu potrzeba czasu ale ile mozna stracic w wyniku takiego
    niezorientowania "globalnych" strategow firm bcego kapitalu?!

    pozdrowienia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka