Gość: natt IP: *.pgi.waw.pl 23.08.01, 11:06 Kto jest wszystkiemu winien? Wiadomo - KRASNOLUDKI-SKURWYSYNKI!!! A nie tam jakies komuchy, prawica, zydzi czy palestynczycy eskimosi i ch... wie jaka cholera. Tylko krasnoludki-skurwysynki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: natt krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 23.08.01, 11:17 szczaja do mleka i placza koniom ogony. i wyzeraja w nocy konfitury ze sloikow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krasnolu no, no, tylko nie skurwysynki IP: 195.231.103.* 23.08.01, 14:58 k... twoja m... w d... j... Krasnoludek Odpowiedz Link Zgłoś
tyu Re: no, no, tylko nie skurwysynki 23.08.01, 16:22 Gość portalu: Krasnolu napisał(a): > k... twoja m... w d... j... > Krasnoludek Pisz, co chcesz, Krasnoludku, ale konfitury mi zostaw, dobrze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krasnolu Re: no, no, tylko nie skurwysynki IP: 200.14.241.* 23.08.01, 17:02 Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury. Kransnoludek Odpowiedz Link Zgłoś
tyu Re: Stawiam! 23.08.01, 23:01 Gość portalu: Krasnolu napisał(a): > Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury. > Kransnoludek Załatwione! Idź do barku "Kara Mustafa" i każ sobie podać na mój koszt. Ile wypijesz - twoje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: no, no, tylko nie skurwysynki-terroryzm IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:39 Gość portalu: Krasnolu napisał(a): > Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury. > Kransnoludek Powyzej typowy przyklad terroryzmu krasnoludkow, bedacy niezaprzeczalnym dowodem na ich wszechswiatowy spisek majacy na celu zapanowanie nad cala galaktyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.01, 23:18 Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariusz Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.nas1.san-francisco1.ca.us.da.qwest.net 24.08.01, 02:01 Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech Oni zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hiacynt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 02:06 Gość portalu: mariusz napisał(a): > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech Oni > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o > > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) ale w pomarańczowych krasnoludkach, wrocławskich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-pomaranczowi IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:46 Gość portalu: Hiacynt napisał(a): > Gość portalu: mariusz napisał(a): > > > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz > > > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech On > i > > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mo > gli o > > > > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w > > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) > > ale w pomarańczowych krasnoludkach, wrocławskich. Tak tak, pomaranczowa alternatywa to chwalebna karta w walce z zakonspirowana tyrania "malego wroga". Zastosowanie mylacego kolory i mitologi tych malych lobuzow pozwolilo wielu porzadnym ludziom otworzyc oczy na ich wraze knowania. To byl dobry pomysl i mam nadzieje ze major Frydrych uaktywni sie znowu i byc moze zjednoczy ludzkosc w walce ze wspolnym wrogiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hiacynt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 02:09 Gość portalu: mariusz napisał(a): > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech Oni > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o > > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) nie zauważyłem, że piszesz z zepsutego San Francisco. Pomarańczowe, gdyż to był symbol Pomarańczowej Alternatywy, miłej wrocławskiej grupki walczącej z komuną śmiechem Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek1 Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:23 Masz na mysli krasnoludki malowane farbą na murach w i po stanie wojennym i orzeczenie "krasnoludki są apolityczne"? P.S. Radziłbym uważać na te krasnoludki bo za komuny żyło im się dobrze. Teraz nikt polo-cocty nie produkuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.01, 02:18 Gość portalu: mariusz napisał(a): > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech Oni > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! ) Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-partie IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:48 > > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! ) > Pozdr. > krasnoludki stoja ponad i za wszystkimi partiami uzywajac ich jako parawanu. Zgodnie ze stara brytyjska, kolonialna zasada, "dziel i rzadz". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alcest Re: krasnoludki - sk...synki IP: 172.16.0.* / *.minrol.gov.pl 24.08.01, 11:14 Gość portalu: jolka napisał(a): > > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! ) > Pozdr. > Sama zaczęłaś upartyjniać krasnoludki - a skoro zaczęłaś, to Cię z przyjemnością zmartwię; Frydrych pisywał do "Nie". I co; z kogo śmieją się dawni działacze Pomarańczowej? Chyba jednak z żałosnej polskiej prawicy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-partie2 IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 13:26 Gość portalu: Alcest napisał(a): > Gość portalu: jolka napisał(a): > > > > > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! ) > > Pozdr. > > > Sama zaczęłaś upartyjniać krasnoludki - a skoro zaczęłaś, to Cię z przyjemności > ą > zmartwię; Frydrych pisywał do "Nie". I co; z kogo śmieją się dawni działacze > Pomarańczowej? Chyba jednak z żałosnej polskiej prawicy... > przyjaciele, czy wy nic nie rozumiecie? Zwalanie wszystkiego na partie, poslugiwanie sie kluczem partyjno-rasowo-narodowym to woda na mlyn dla pieprzonych krasnali Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:43 Gość portalu: mariusz napisał(a): > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie , zawsze w nich wierzylem , niech Oni > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o > > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz ))))))))) Zostales zmanipulowany. Ale nie ma ci tego za zle, ich (tych malych lobuzuw w czapeczkach z pomponami)knowania sa bardzo przemyslne. A co do piwa to tak, uwielbiaja, ale sikac do niego porzadnym obywatelom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nostromo Re: krasnoludki - sk...synki IP: 10.25.1.* / 165.21.83.* 24.08.01, 04:35 Gość portalu: jolka napisał(a): > Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na > NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę. > Pozdr. oj jolu... tu sie czesto horrory opowiada, a ty nie masz ochoty na bajke? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 22:01 Gość portalu: nostromo napisał(a): > oj jolu... tu sie czesto horrory opowiada, a ty nie masz ochoty na bajke? Nostromo ! Nie sądzisz, że już dość bajek się nasłuchaliśmy od chcących powrócić z "niebytu" (???) dobrze odżywionych. Nie było by tak żle gdybym to ja mogła robić za Śnieżkę, ale tę rolę pełni różowiutki Tyu. Ponadto wolę stwory z kosmosu. . Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek1 Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:25 Śnieżko, Ty tylko o przyjemnościach! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-bajki IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:41 Gość portalu: jolka napisał(a): > Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na > NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę. > Pozdr. > wlasnie tu sie cale mnostwo bajek opowiada i to bajek niebezpiecznych, bo mydlacych oczy i odciagajacych uwage ludzkosci od prawdziwego wroga. Caly czas tylko zydzi, arabi, komuchy czy prawica. A przeciez to wszystko pic i zaslona dymna. Stawiana naturalnie przez zakonspirowana agenture swiatowego krasnoludkowstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jurek1 Do Joli IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:20 Jolu, gdzie Twój romantyzm? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: Do Jurka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 23:01 Gość portalu: jurek1 napisał(a): > Jolu, gdzie Twój romantyzm? Zostawiłam w szatni i ukradli złodzieje (nie krasnoludki). Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dah Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 11:04 I elfy też. Elfy do rezerwatów !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krasnolu Re: krasnoludki - sk...synki IP: 195.231.103.* 24.08.01, 16:43 Ale wy duzi macie porąbane. Może mi który wyjaśni jak odróżnić czarnego od czerwonego bo na oko to wy wszystkie jednakie (wszyscy macie mordy niewyparzone, łapki do siebie i wszyscy z tej samej bajki). A Jolka uważaj, bo jak kto w bajki nie wierzy i już, to jego sprawa, ale jak kto w jedne wierzy a w drugie nie to nie zdrowo. Krasnoludek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 13:23 Gość portalu: ? napisał(a): 50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowicza a mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda. Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowego nakazu narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosami, niebieskimi szklami kontaktowymi i bordowymi krawatami. I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i .. nie meczy mozgu!!!! Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ?????? I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbijaczami z utajnionymi na zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ????? Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale - to takie bezpieczne i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu ! teczkami Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blong Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 13:33 Gość portalu: # napisał(a): > Gość portalu: ? napisał(a): > > > 50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowicza > a mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda. > Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowego na > kazu > narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosami, ni > ebieskimi szklami > kontaktowymi i bordowymi krawatami. > I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i .. n > ie meczy mozgu!!!! > > Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ?????? > I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbijaczam > i z utajnionymi na > zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ????? > Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale - to ta > kie bezpieczne > i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu ! > teczkami no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali. p.s. orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 15:07 Gość portalu: Blong napisał(a): ********************************************************************************************** > Gość portalu: # napisał(a): > > 50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowic > za mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda. > > Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowe > go nakazu narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosam > i, niebieskimi szklami kontaktowymi i bordowymi krawatami. > > I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i > .. nie meczy mozgu!!!! > > Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ?????? > > I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbij > aczami z utajnionymi na zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ? > ???? > > Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale - > to takie bezpieczne i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu ! **************************************************************************************************** ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Blong napisal (zmeczony omamizmem mozgowia i rozwinieta michnikoza): > no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali. > > p.s. > orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen? ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Blong -robisz za automat wyborczej do standardowych osmieszen powaznych spraw. Wylicze Ci jeszcze przykladowo pare zaprogramowanych dla podobnych Tobie automatow, niby-odpowiedzi. Twoja zas ? ( najbanalniejsza i najtrywialniejsza z najbardziej oklepanych nawet przez niejaka Miriam) odstaje nawet od damskich, brakiem konwergencji z faktami, pseudopodzialem nibypartii na polskiej scenie, kolowaniem okraglostolowym, "lustrowaniem" i "musowaniem nakazowym" mediami. Rozpoznanie przez Ciebie # -a jako ofiary czegokolwiek i kogokolwiek, ostatecznie upewnia czytelnika obytego z Forum, iz ma do czynienia z zaawansowana niedoleznoscia Twojego organu rozpoznania na dosc niskim poziomie indoktrynizacji michnikoza. Bierz sie chlopie za leczenie, unikajac podczas terapii gloryfikowania ofiar rozstania z honorem i prawda - to tak na poczatek. Szacunek do takich jak ja sam przyjdzie z czasem. Zyczliwy dla zniedoleznialych i potrzebujacych pomocy intelektualnej # P.S. Inspiruje mnie, nie do przemyslen a do napomnien, milosc do skrzywdzonych michnikowskim oglupieniem . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Blong Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 15:57 sadzac po nowych glebokich przemysleniach to jednak orange i to mocno stoned /no i oczywiscie krasnoludki/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 16:15 Gość portalu: Blong napisał(a): > sadzac po nowych glebokich przemysleniach to jednak orange i to mocno stoned > /no i oczywiscie krasnoludki/ Czyzby stoned orange "capture " slipping down on yours eyes during reading my last e-mail ? Que'' ce qu c''est "orange"? Votre person couleur ? wecne ziwi i nigda inak? Tawariszcz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hiacynt do # - Kupuję michnikozę, IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 30.08.01, 09:11 Gość portalu: # napisał(a): > Blong napisal > (zmeczony omamizmem mozgowia i rozwinieta michnikoza): > > > no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali. > > > > p.s. > > orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen? > ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ > Blong -robisz za automat wyborczej > do standardowych osmieszen powaznych spraw. > Wylicze Ci jeszcze przykladowo pare zaprogramowanych > dla podobnych Tobie automatow, niby-odpowiedzi. > > Twoja zas ? ( najbanalniejsza i najtrywialniejsza z najbardziej oklepanych > nawet przez niejaka Miriam) odstaje nawet od damskich, brakiem > konwergencji z faktami, pseudopodzialem nibypartii na polskiej scenie, > kolowaniem okraglostolowym, "lustrowaniem" i "musowaniem nakazowym" mediami. > > Rozpoznanie przez Ciebie # -a jako ofiary czegokolwiek i kogokolwiek, osta > tecznie > upewnia czytelnika obytego z Forum, iz ma do czynienia z zaawansowana niedolezn > oscia > Twojego organu rozpoznania na dosc niskim poziomie indoktrynizacji michnikoza. > > Bierz sie chlopie za leczenie, unikajac podczas terapii > gloryfikowania ofiar rozstania z honorem i prawda > - to tak na poczatek. > Szacunek do takich jak ja sam przyjdzie z czasem. > Zyczliwy dla zniedoleznialych i potrzebujacych pomocy intelektualnej # > > P.S. > Inspiruje mnie, nie do przemyslen a do napomnien, > milosc do skrzywdzonych michnikowskim oglupieniem . Sznowny Panie # ! Warto było prześledzić cały wątek dla tego jednego słowa - michnikoza. Nie spotkałem jeszcze tego uroczego słowa, ale zauważyłem że ilość cierpiących na tę przypadłość się zmniejsza. Lubię słowo mediota, ale tutaj w towarzystwie nie używam. Od dzisiaj w moim kiosku będę prosił o michnikozę, należy to słowo upowszechnić, niech trafi pod strzechy mediotów. Taktyka, strategia - różne są. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 30.08.01, 07:00 no i krasnoludki wam zatkaly usta splesnialym chlebem. To bylo do przewidzenia Odpowiedz Link Zgłoś