Dodaj do ulubionych

krasnoludki - sk...synki

IP: *.pgi.waw.pl 23.08.01, 11:06
Kto jest wszystkiemu winien?
Wiadomo - KRASNOLUDKI-SKURWYSYNKI!!!

A nie tam jakies komuchy, prawica, zydzi czy palestynczycy eskimosi i ch... wie
jaka cholera. Tylko krasnoludki-skurwysynki.
Obserwuj wątek
    • Gość: natt krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 23.08.01, 11:17
      szczaja do mleka i placza koniom ogony.
      i wyzeraja w nocy konfitury ze sloikow
    • Gość: Krasnolu no, no, tylko nie skurwysynki IP: 195.231.103.* 23.08.01, 14:58
      k... twoja m... w d... j...
      Krasnoludek
      • tyu Re: no, no, tylko nie skurwysynki 23.08.01, 16:22
        Gość portalu: Krasnolu napisał(a):

        > k... twoja m... w d... j...
        > Krasnoludek

        Pisz, co chcesz, Krasnoludku, ale konfitury mi zostaw, dobrze?

        • Gość: Krasnolu Re: no, no, tylko nie skurwysynki IP: 200.14.241.* 23.08.01, 17:02
          Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury.
          Kransnoludek
          • tyu Re: Stawiam! 23.08.01, 23:01
            Gość portalu: Krasnolu napisał(a):

            > Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury.
            > Kransnoludek

            Załatwione!
            Idź do barku "Kara Mustafa" i każ sobie podać na mój koszt. Ile wypijesz - twoje!

          • Gość: natt Re: no, no, tylko nie skurwysynki-terroryzm IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:39
            Gość portalu: Krasnolu napisał(a):

            > Wódy! Dostanę wódy to nie rusze konfitury.
            > Kransnoludek

            Powyzej typowy przyklad terroryzmu krasnoludkow, bedacy niezaprzeczalnym dowodem
            na ich wszechswiatowy spisek majacy na celu zapanowanie nad cala galaktyka.

    • Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.08.01, 23:18
      Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na
      NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę.
      Pozdr.

      • Gość: mariusz Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.nas1.san-francisco1.ca.us.da.qwest.net 24.08.01, 02:01
        Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
        biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech Oni
        zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o
        Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
        politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))
        • Gość: Hiacynt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 02:06
          Gość portalu: mariusz napisał(a):

          > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
          > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech Oni
          > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o
          >
          > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
          > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))

          ale w pomarańczowych krasnoludkach, wrocławskich. smile
          • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-pomaranczowi IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:46
            Gość portalu: Hiacynt napisał(a):

            > Gość portalu: mariusz napisał(a):
            >
            > > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
            >
            > > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech On
            > i
            > > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mo
            > gli o
            > >
            > > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
            > > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))
            >
            > ale w pomarańczowych krasnoludkach, wrocławskich. smile

            Tak tak, pomaranczowa alternatywa to chwalebna karta w walce z zakonspirowana
            tyrania "malego wroga". Zastosowanie mylacego kolory i mitologi tych malych
            lobuzow pozwolilo wielu porzadnym ludziom otworzyc oczy na ich wraze knowania. To
            byl dobry pomysl i mam nadzieje ze major Frydrych uaktywni sie znowu i byc moze
            zjednoczy ludzkosc w walce ze wspolnym wrogiem.

        • Gość: Hiacynt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 02:09
          Gość portalu: mariusz napisał(a):

          > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
          > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech Oni
          > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o
          >
          > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
          > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))

          nie zauważyłem, że piszesz z zepsutego San Francisco. Pomarańczowe, gdyż to był
          symbol Pomarańczowej Alternatywy, miłej wrocławskiej grupki walczącej z komuną
          śmiechem Pozdrawiam
          • Gość: jurek1 Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:23
            Masz na mysli krasnoludki malowane farbą na murach w i po stanie wojennym i
            orzeczenie "krasnoludki są apolityczne"?

            P.S.

            Radziłbym uważać na te krasnoludki bo za komuny żyło im się dobrze. Teraz nikt
            polo-cocty nie produkuje.
        • Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 24.08.01, 02:18
          Gość portalu: mariusz napisał(a):

          > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
          > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech Oni
          > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o
          > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
          > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))

          Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! smile)
          Pozdr.

          • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-partie IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:48

            >
            > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! smile)
            > Pozdr.
            >

            krasnoludki stoja ponad i za wszystkimi partiami uzywajac ich jako parawanu.
            Zgodnie ze stara brytyjska, kolonialna zasada, "dziel i rzadz".
          • Gość: Alcest Re: krasnoludki - sk...synki IP: 172.16.0.* / *.minrol.gov.pl 24.08.01, 11:14
            Gość portalu: jolka napisał(a):

            >
            > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! smile)
            > Pozdr.
            >
            Sama zaczęłaś upartyjniać krasnoludki - a skoro zaczęłaś, to Cię z przyjemnością
            zmartwię; Frydrych pisywał do "Nie". I co; z kogo śmieją się dawni działacze
            Pomarańczowej? Chyba jednak z żałosnej polskiej prawicy...

            • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-partie2 IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 13:26
              Gość portalu: Alcest napisał(a):

              > Gość portalu: jolka napisał(a):
              >
              > >
              > > Nie upartyjniać krasnoludków ! Brawo Mariusz ! smile)
              > > Pozdr.
              > >
              > Sama zaczęłaś upartyjniać krasnoludki - a skoro zaczęłaś, to Cię z przyjemności
              > ą
              > zmartwię; Frydrych pisywał do "Nie". I co; z kogo śmieją się dawni działacze
              > Pomarańczowej? Chyba jednak z żałosnej polskiej prawicy...
              >
              przyjaciele, czy wy nic nie rozumiecie? Zwalanie wszystkiego na partie,
              poslugiwanie sie kluczem partyjno-rasowo-narodowym to woda na mlyn dla
              pieprzonych krasnali

        • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:43
          Gość portalu: mariusz napisał(a):

          > Najpierw byli "komunisci",pozniej "zydzi" jeszcze pozniej "aws-cy" a teraz
          > biedne KRASNOLUDKI. Wstydzcie sie smile, zawsze w nich wierzylem smile, niech Oni
          > zostana neutralni (wiem ,ze lubia piwo jak ja) politycznie bysmy ciagle mogli o
          >
          > Nich bajki czytac dzieciakom naszym. W Krasnalach nadzieja nasza nie w
          > politykach. Serdecznie pozdrawiam mariusz smile)))))))))

          Zostales zmanipulowany. Ale nie ma ci tego za zle, ich (tych malych lobuzuw w
          czapeczkach z pomponami)knowania sa bardzo przemyslne. A co do piwa to tak,
          uwielbiaja, ale sikac do niego porzadnym obywatelom.
      • Gość: nostromo Re: krasnoludki - sk...synki IP: 10.25.1.* / 165.21.83.* 24.08.01, 04:35
        Gość portalu: jolka napisał(a):

        > Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na
        > NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę.
        > Pozdr.


        oj jolu... tu sie czesto horrory opowiada, a ty nie masz ochoty na bajke?
        • Gość: jolka Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 22:01
          Gość portalu: nostromo napisał(a):

          > oj jolu... tu sie czesto horrory opowiada, a ty nie masz ochoty na bajke?

          Nostromo !
          Nie sądzisz, że już dość bajek się nasłuchaliśmy od chcących powrócić z "niebytu"
          (???) dobrze odżywionych. Nie było by tak żle gdybym to ja mogła robić za
          Śnieżkę, ale tę rolę pełni różowiutki Tyu.
          Ponadto wolę stwory z kosmosu. smile.
          Pozdrawiam.
          • Gość: jurek1 Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:25
            Śnieżko, Ty tylko o przyjemnościach!
      • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki-bajki IP: *.pgi.waw.pl 24.08.01, 07:41
        Gość portalu: jolka napisał(a):

        > Te bajkopisarz pomyliłeś portale. Tu się bajek nie opowiada. Przejdz sobie na
        > NIe albo do Trybuny, albo ewentualnie do TV na dobranockę.
        > Pozdr.
        >

        wlasnie tu sie cale mnostwo bajek opowiada i to bajek niebezpiecznych, bo
        mydlacych oczy i odciagajacych uwage ludzkosci od prawdziwego wroga. Caly czas
        tylko zydzi, arabi, komuchy czy prawica. A przeciez to wszystko pic i zaslona
        dymna. Stawiana naturalnie przez zakonspirowana agenture swiatowego
        krasnoludkowstwa.
      • Gość: jurek1 Do Joli IP: *.bukowe.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 22:20
        Jolu, gdzie Twój romantyzm?
        • Gość: jolka Re: Do Jurka IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 27.08.01, 23:01
          Gość portalu: jurek1 napisał(a):

          > Jolu, gdzie Twój romantyzm?
          Zostawiłam w szatni i ukradli złodzieje (nie krasnoludki).
          Pozdrawiam.

    • Gość: dah Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.lodz.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 11:04
      I elfy też. Elfy do rezerwatów !!!
    • Gość: Krasnolu Re: krasnoludki - sk...synki IP: 195.231.103.* 24.08.01, 16:43
      Ale wy duzi macie porąbane. Może mi który wyjaśni jak odróżnić czarnego od
      czerwonego bo na oko to wy wszystkie jednakie (wszyscy macie mordy
      niewyparzone, łapki do siebie i wszyscy z tej samej bajki). A Jolka uważaj, bo
      jak kto w bajki nie wierzy i już, to jego sprawa, ale jak kto w jedne wierzy a
      w drugie nie to nie zdrowo.

      Krasnoludek
    • Gość: ? Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 27.08.01, 13:06
      • Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 13:23
        Gość portalu: ? napisał(a):


        50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowicza
        a mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda.
        Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowego nakazu
        narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosami, niebieskimi szklami
        kontaktowymi i bordowymi krawatami.
        I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i .. nie meczy mozgu!!!!

        Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ??????
        I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbijaczami z utajnionymi na
        zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ?????
        Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale - to takie bezpieczne
        i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu !
        teczkami
        • Gość: Blong Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 13:33
          Gość portalu: # napisał(a):

          > Gość portalu: ? napisał(a):
          >
          >
          > 50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowicza
          > a mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda.
          > Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowego na
          > kazu
          > narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosami, ni
          > ebieskimi szklami
          > kontaktowymi i bordowymi krawatami.
          > I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i .. n
          > ie meczy mozgu!!!!
          >
          > Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ??????
          > I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbijaczam
          > i z utajnionymi na
          > zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ?????
          > Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale - to ta
          > kie bezpieczne
          > i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu !
          > teczkami


          no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali.

          p.s.
          orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen?
          • Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 15:07
            Gość portalu: Blong napisał(a):
            **********************************************************************************************
            > Gość portalu: # napisał(a):
            > > 50.000 popelnilo samobojstwo z powodu utraty pracy od zmian Balcerowic
            > za mlodziez sie zabawia "krasnalami" ze strachu przed meczaca prawda.
            > > Lepiej przyjac "konwencje" i omamizowac swoje zubozone przez media musowe
            > go nakazu narzady rozpoznania oczywistosci, tylko lekko ukrytej za uladzonymi wlosam
            > i, niebieskimi szklami kontaktowymi i bordowymi krawatami.
            > > I dac sobie narzucic podzial na "prawice" i "lewice". To takie proste i
            > .. nie meczy mozgu!!!!
            > > Walic prosto z mostu kto co zrobil, kim byl - A PO CO ??????
            > > I czemu kazda prawica koncesjonowana na okraglo (stol), przesycona rozbij
            > aczami z utajnionymi na zawsze "teczkami", jest osmieszana w niepolskich polskojezycznym mediach ?
            > ????
            > > Alez to zbyt meczace pytanie !!! Ukryjmy to w bajkowe krasnale -
            > to takie bezpieczne i infantylne - Dzieci Komisu Komunisu !
            ****************************************************************************************************
            ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
            Blong napisal
            (zmeczony omamizmem mozgowia i rozwinieta michnikoza):

            > no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali.
            >
            > p.s.
            > orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen?
            ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
            Blong -robisz za automat wyborczej
            do standardowych osmieszen powaznych spraw.
            Wylicze Ci jeszcze przykladowo pare zaprogramowanych
            dla podobnych Tobie automatow, niby-odpowiedzi.

            Twoja zas ? ( najbanalniejsza i najtrywialniejsza z najbardziej oklepanych
            nawet przez niejaka Miriam) odstaje nawet od damskich, brakiem
            konwergencji z faktami, pseudopodzialem nibypartii na polskiej scenie,
            kolowaniem okraglostolowym, "lustrowaniem" i "musowaniem nakazowym" mediami.

            Rozpoznanie przez Ciebie # -a jako ofiary czegokolwiek i kogokolwiek, ostatecznie
            upewnia czytelnika obytego z Forum, iz ma do czynienia z zaawansowana niedoleznoscia
            Twojego organu rozpoznania na dosc niskim poziomie indoktrynizacji michnikoza.

            Bierz sie chlopie za leczenie, unikajac podczas terapii
            gloryfikowania ofiar rozstania z honorem i prawda
            - to tak na poczatek.
            Szacunek do takich jak ja sam przyjdzie z czasem.
            Zyczliwy dla zniedoleznialych i potrzebujacych pomocy intelektualnej #

            P.S.
            Inspiruje mnie, nie do przemyslen a do napomnien,
            milosc do skrzywdzonych michnikowskim oglupieniem .
            • Gość: Blong Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.zabkowska.sdi.tpnet.pl 27.08.01, 15:57
              sadzac po nowych glebokich przemysleniach to jednak orange i to mocno stoned
              /no i oczywiscie krasnoludki/
              • Gość: # Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.wroclaw.tpnet.pl 27.08.01, 16:15
                Gość portalu: Blong napisał(a):

                > sadzac po nowych glebokich przemysleniach to jednak orange i to mocno stoned
                > /no i oczywiscie krasnoludki/

                Czyzby stoned orange "capture " slipping down on yours eyes during reading my last e-mail ?
                Que'' ce qu c''est "orange"? Votre person couleur ? wecne ziwi i nigda inak? Tawariszcz?
            • Gość: Hiacynt do # - Kupuję michnikozę, IP: *.klodzko.sdi.tpnet.pl 30.08.01, 09:11
              Gość portalu: # napisał(a):


              > Blong napisal
              > (zmeczony omamizmem mozgowia i rozwinieta michnikoza):
              >
              > > no i widzicie, nastepna ofiara tych wrednych krasnali.
              > >
              > > p.s.
              > > orange czy maroko cie inspirowalo do napisania tych glebokich przemyslen?
              > ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
              > Blong -robisz za automat wyborczej
              > do standardowych osmieszen powaznych spraw.
              > Wylicze Ci jeszcze przykladowo pare zaprogramowanych
              > dla podobnych Tobie automatow, niby-odpowiedzi.
              >
              > Twoja zas ? ( najbanalniejsza i najtrywialniejsza z najbardziej oklepanych
              > nawet przez niejaka Miriam) odstaje nawet od damskich, brakiem
              > konwergencji z faktami, pseudopodzialem nibypartii na polskiej scenie,
              > kolowaniem okraglostolowym, "lustrowaniem" i "musowaniem nakazowym" mediami.
              >
              > Rozpoznanie przez Ciebie # -a jako ofiary czegokolwiek i kogokolwiek, osta
              > tecznie
              > upewnia czytelnika obytego z Forum, iz ma do czynienia z zaawansowana niedolezn
              > oscia
              > Twojego organu rozpoznania na dosc niskim poziomie indoktrynizacji michnikoza.
              >
              > Bierz sie chlopie za leczenie, unikajac podczas terapii
              > gloryfikowania ofiar rozstania z honorem i prawda
              > - to tak na poczatek.
              > Szacunek do takich jak ja sam przyjdzie z czasem.
              > Zyczliwy dla zniedoleznialych i potrzebujacych pomocy intelektualnej #
              >
              > P.S.
              > Inspiruje mnie, nie do przemyslen a do napomnien,
              > milosc do skrzywdzonych michnikowskim oglupieniem .


              Sznowny Panie # !

              Warto było prześledzić cały wątek dla tego jednego słowa - michnikoza.
              Nie spotkałem jeszcze tego uroczego słowa, ale zauważyłem że ilość cierpiących
              na tę przypadłość się zmniejsza.
              Lubię słowo mediota, ale tutaj w towarzystwie nie używam.
              Od dzisiaj w moim kiosku będę prosił o michnikozę, należy to słowo upowszechnić,
              niech trafi pod strzechy mediotów.
              Taktyka, strategia - różne są. Pozdrawiam

    • Gość: natt Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 30.08.01, 07:00
      no i krasnoludki wam zatkaly usta splesnialym chlebem. To bylo do przewidzenia
    • Gość: ? Re: krasnoludki - sk...synki IP: *.pgi.waw.pl 03.09.01, 07:12

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka