antytlumok
13.02.20, 12:18
Udowodnijcie, że nie mam racji - górnictwo węglowe, górnicy, związkowcy ciągną ten kraj w dół. To oni są głównym powodem biedy w kraju i tego, że tam gdzie pieniądze powinny być (opieka medyczna, a przede wszystkim EDUKACJA) ich nie ma.
Dlaczego Polska jest zakładnikiem tej klity?