Gość: "martyr"
IP: HTTP1.* / 65.203.88.*
26.01.05, 20:36
Wyjasniam, specjalnie wstawszy od kolacji - dlaczego pisze o "ruskich" skoro
z pokora chyle glowe przed morderstwami takze na Rosjanach, ktorych
sprawcami byli NIEMIECCY faszysci (nie tylko, byly grupki innych narodowosci
ale dowodzili zawsze Niemcy. Prosze zauwazyc ze w przeciwienstwie do Aushwitz
zadnego z obozow koncentracyjnych Gulagu NIKT nie wyzwolil nikt nie policzyl
ofiar zbrodni komunistycznej, nie ulozyl w stosy bucikow dzieci ZJEDZONYCH w
czasie Wielkiego Glodu na Ukrainie - osobistemu dzielu Stalina.
Dzis potomkowie tamtych mordercow wzruszaja ramionami: - oni zabijali? skadze.
Oni "zbawiali swiat". W Korei Polnocnej - bylo niedawno - nadal "zbawiaja".
Spotka ich, jak nazistow, KARA? Watpie.
dlatego karze SLOWEM.
Pozdrowienia