Dodaj do ulubionych

antysemicka BBC?

IP: *.net.bialystok.pl 11.07.01, 00:05
fragment z cyklu:

Faksem z Tel Awiwu
------------------
Kataw Zar

"...Wyglada na to ze akcje Szarona polecialy na pysk na waszyngtonskiej
gieldzie politycznej nie tylko przez nieustepliwosc premiera Izraela w kwestii
zyciowych interesow tropikalnych Zydow, ale w glownej mierze dzieki audycji
telewizyjnej "Panorama" wyemitowanej przed dwoma tygodniami przez brytyjska
BBC. Angielscy i swiatowi prawnicy zaproszeni do studia londynskiego BBC badz
przepytywani przy pomocy internetu jednoglosnie oskarzyli premiera Izraela o
dokonanie przestepstwa przeciwko ludzkosci podczas pamietnej pacyfikacji
libanskich obozow uchodzcow Sabra i Szatila w roku 1982. Owczesny general -
cieszacy sie opinia awanturnika i minister obrony Izraela w rzadzie Menachema
Begina - Ariel Szaron, dowodzacy ekspedycja karna izraelskiej armii w Libanie,
zezwolil libanskim falangom chrzescijanskim wspolpracujacymi z Izraelem,
wyposazonym w izraelska bron i wyszkolonym przez izraelskich oficerow
lacznikowych, na "zaprowadzenie porzadku" w obozach uchodzcow palestynskich.
Podczas barbarzynskiej akcji falang w Sabrze i Szatili zamordowanych zostalo
1000 bezbronnych Palestynczykow - kobiet, stracow i dzieci. Zadniem BBC, Ariel
Szaron powinien stanac przed sadem dla przestepcow wojennych w Hadze.
Chociaz sprzyjajace Szaronowi izraelskie media pospiesznie oskarzyly BBC
o ... antysemityzm tudziez ze wszystkich sil staraly sie przemilczec i
zlekcewazyc telewizyjny przewod sadowy zorganizowany przed brytyjskimi
kamerami, niemniej wizyta Szarona w Waszyngtonie, zdeprymowanym rewelacjami
BBC, byla z gory skazana na porazke. Po rewelacjach BBC prezydent Bush nie mogl
juz afiszowac sie wiezami przyjazni z Szaronem, stawianym aktualnie przez
brytyjskie media obok Pinocheta i Milosevica. I tak doszlo do bezprecedensowego
skarcenia premiera Izraela przez prezydenta Stanow Zjednoczonych na oczach i
uszach dziennikarzy podczas konfernecji prasowej w tzw. Owalnym Gabinecie
Bialego Domu, wslawionym swiatowo dzieki orgietkom Wilusia Clintona z mosadowna
Monika Lewinski."


ostro!
wszelkie uwagi prosze kierowac do szanownego Pana Kataw i do BBC


nczas27-28
Obserwuj wątek
    • Gość: Tytus Re: antysemicka BBC? IP: *.ti.telenor.net 11.07.01, 06:49
      Ariel Sharon chcac odwrocic uwage od swojej osoby , sprowokuje wojne na bliskim
      wschodzie ; za BBC
      Tytus
      • Gość: natt do tytusa IP: *.pgi.waw.pl 11.07.01, 06:53
        Wraca Sabra i Szatila, moze wreszcie odpowiesz mi, jak wpadles na to, ze zydzi
        mordowali tam chrzescijan? To nawiazanie do twojego watku oddalonego juz o kilka
        tygodni. Wtedy nie raczyles mi odpowiedziec.
        • Gość: natt do tytusa - raz jeszcze IP: *.pgi.waw.pl 12.07.01, 09:09
          doczekam sie odpowiedzi????
        • Gość: Tytys Re: do tytusa od tytusa IP: *.dialup.online.no 12.07.01, 19:07
          Ja na to nie wpadlem . Ja to wiem .
          Fakt pozostaje faktem .
          Zginela tam bardzo nieliczna grupa chrzescijan , ale bardzo wazna tzw. " glowy "
          i na nich najbardziej zalezalo falandze libanskiej , muzulmanskie trupy to byla
          przykrywka .
          Tytus
          • Gość: natt Re: do tytusa od tytusa IP: *.pgi.waw.pl 13.07.01, 08:25
            Gość portalu: Tytys napisał(a):

            > Ja na to nie wpadlem . Ja to wiem .
            > Fakt pozostaje faktem .
            > Zginela tam bardzo nieliczna grupa chrzescijan , ale bardzo wazna tzw. " glowy
            > "
            > i na nich najbardziej zalezalo falandze libanskiej , muzulmanskie trupy to byla
            >
            > przykrywka .
            > Tytus

            pare tysiecy ludzi - to niezla przykrywka.
            wydaje mi sie, ze jezeli zginelo tam kilku chrzescijan (nieistotne jak waznych -
            czlowiek to czlowiek) i cale mnostwo palestynczykow; w dodatku z bezposredniego
            sprawstwa chrzescijanskiej falangi (ja nie neguje winy szarona, czy izraelskiego
            rzadu, jest ona bezsporna i rzeczywiscie szaron powinien odpowiedziec w hadze),
            to naduzyciem jest pisanie o chrzescijanach wymordowanych przez zydow. Tylko
            tyle.
            pozdrawiam
      • Gość: max to co zrobi to malo wazne! liczy sie to co zrobil... IP: *.net.bialystok.pl 11.07.01, 23:28
        a fakty mowia same za siebie
    • Gość: karol no tak jak tylko prawdęo żydach to Antysemici! IP: *.bialystok.sdi.tpnet.pl 12.07.01, 19:10
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka