balzer
05.12.02, 18:18
W tym roku to miała byc ponoc OSTATNIA pożegnalna pielgrzymka, a tu co ?
Miller z Wojtyła robia nas w konia. Miller, bo strachliwie podpiera sie
Papieżem, by podlizac sie Polakom przed referendum; Papież, bo miał już nie
przyjeżdzac, a znowu przyjedzie i znowu uszczupli budzet skarbu panstwa.
Czy my nie potrafimy zapraszac innych głow obcych krajow, tylko ciagle
zwierzchnika Watykanu ? A Ty Miller nie jestes lepszy, bo to przez Twoje
głupie zagrywki spada poparcie dla UE.
Tak czy siak (o ile Papież dożyje) Polakow znow czeka pielgrzymkowy cyrk.