Gość: marek IP: *.client.attbi.com 11.02.03, 19:27 Nominacji do Oscara nie bylo za to Pianista ma ich wiele, na ale Pianista to film o wielkim czlowieku a Edi tylko o Polakach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maretina Re: EDI - tyle halasu o nic 11.02.03, 19:29 bzdura! edi to dobry film. nie mierz walorow filmu tym, czy poznaja sie na nim amerykanie. znam wiele fajnych filmow, ktore nie dostaly oskara i znam mase takich, jak tytanik np., ktore sa niskiego lotu i swieca tandeta na caly swiat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Astra Re: EDI - tyle halasu o nic IP: *.ima.pl 11.02.03, 19:34 Oj,straszna rzecz się stała!!!Oscar..a cóż to za miernik jakości filmu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: EDI - tyle halasu o nic IP: *.client.attbi.com 11.02.03, 19:53 Chyba zapomnieliscie jaka wrzawa panowala przed uzyskaniem nominacji. To byl pewniak. A propos Oscara to chyba wolal bym go dostac niz jakas inna nagrode np. Paszport Polityki czy cos w tym rodzaju. Odpowiedz Link Zgłoś