Dodaj do ulubionych

ethanol & spółka

27.03.03, 07:11
odczepcie się ode mnie

tu wam też przeszkadzam?

już znudziliście się w swoim towarzystwie?

za moim tęsknicie?

no to do tworek na piechotę

tam sobie możemy porozmawiać na równym poziomie
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka