d_nutka 27.03.03, 07:11 odczepcie się ode mnie tu wam też przeszkadzam? już znudziliście się w swoim towarzystwie? za moim tęsknicie? no to do tworek na piechotę tam sobie możemy porozmawiać na równym poziomie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj