Dodaj do ulubionych

Renata burger i mafia

IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.03, 19:58
Bardzo bym chcial poznac Wasze opinie na temat kierowniczki sklepu wiejskiego
Renaty Beger obecnie niewiadomo jakim cudem (p)oslem. Moze to co do tej pory
napisalem humorystycznie zabarwia mojego posta, ale pytanie mam poważne:
Nie sadzicie, ze zanim ktos zostanie urzednikiem panstwowym powienien przejsc
sprawdzian wiedzy, inteligencji i obycia? A dokladnie taki co by takich
pomiotow na samym starcie zdyskwalifikowal? Takie male usprawnienie
demokracji...
Obserwuj wątek
    • indris Kto będzie pilnował strażników ? 04.04.03, 20:05
      A KTO byłby w komisjach ? Coś mi się wydaje, że posłąmi zostaliby znajomi pp
      Michnika, Geremka i w ogóle "odpowiedzialnych".

      Wyjście na serio to ODWOŁYWALNOŚĆ posłów, możliwa tylko przy ordynacji
      większościowej. Ale do tego elyty nie bęędą chciały dopuścić.
    • Gość: f Re: Renata burger i mafia IP: *.tarnobrzeg.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 20:07
      A masz wiedze o bohaterach narodowych zwłaszcza Gąsiorowskim z FOZZ<
      Bagsika Mossad wystawił a Gąsiorowskiego wsadzono do więzienia-
      chociaż do banku żydowskiego wpłacili ponad 500 milinów dolarów!
    • Gość: rafal Re: Renata burger i mafia IP: *.proxy.aol.com 04.04.03, 20:10
      w naszej demokracji o wyborze delikwenta decyduje partia polityczna i posrednio
      wyborcy.
      Swiadczy to o poziomie tej partii jak i posrednio o jej wyborcach.
      No coz standart unijny to moze nie jest.
      Jej obecnosc w komisji sejmowej swiadczy o poziomie tego sejmu.
      Mozna to podciagnac pod celowe osmieszanie narodu.
      • letalin Re: Renata burger i Drawicz 04.04.03, 21:42
        Drawicza też chciała podobno przesłuchać. Ciekawe o co by go zapytała?
        • Gość: ms Re: Renata burger i Drawicz IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.03, 23:03
          o związki z mafią ruską
        • Gość: wikul Re: Renata burger i Drawicz IP: *.acn.waw.pl 05.04.03, 02:37
          letalin napisał:

          > Drawicza też chciała podobno przesłuchać. Ciekawe o co by go zapytała?


          Nikt jej nie uświadomił że Drawicz od sześciu lat nie żyje ? No tak , ale kto
          z jej towarzystwa mógłby to zrobić ?
    • Gość: Sławek Re: Renata burger i mafia IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 04.04.03, 21:45
      Gość portalu: Elo napisał(a):

      > Bardzo bym chcial poznac Wasze opinie na temat kierowniczki sklepu wiejskiego
      > Renaty Beger obecnie niewiadomo jakim cudem (p)oslem. Moze to co do tej pory
      > napisalem humorystycznie zabarwia mojego posta, ale pytanie mam poważne:
      > Nie sadzicie, ze zanim ktos zostanie urzednikiem panstwowym powienien przejsc
      > sprawdzian wiedzy, inteligencji i obycia? A dokladnie taki co by takich
      > pomiotow na samym starcie zdyskwalifikowal? Takie male usprawnienie
      > demokracji...

      Posłanka Beger, owszem może być kierowniczką sklepu, a napewno jest, niestety,
      posłem ale nie jest urzędniczką państwową. Wynika z tego , że Twoje pytanie
      jest ogólnie słuszne ale w sumie jest bezprzedmiotowe.
      • Gość: wikul Re: Renata burger i mafia IP: *.acn.waw.pl 04.04.03, 23:41
        Renata Beger

        Data i miejsce urodzenia: 18.07.1958, Silno
        Stan cywilny: mężatka

        Wykształcenie: średnie zawodowe
        Nazwa szkoły: Liceum Ekonomiczne

        Staż parlamentarny: brak

        Wybrana dnia: 23.09.2001

        lista: Samoobrona

        okręg wyborczy: 38 Piła
        liczba głosów: 10877

        Klub parlamentarny:
        Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej

        Wszystkie stanowiska i zajęcia wykonywane zarówno w administracji publicznej,
        jak i w instytucjach prywatnych, z tytułu których pobiera się wynagrodzenie,
        oraz praca zawodowa wykonywana na własny rachunek:

        22/10/01
        KRUS - członek Rady; pobieram dietę i zwrot kosztów podróży;
        11/04/2002
        od 19.10.2001 roku jako członek Rady KRUS pobieram dietę


        Inne uzyskane korzyści o wartościach większych niż wskazane w pkt 3, nie
        związane z zajmowaniem stanowisk lub wykonywaniem zajęć albo pracy zawodowej, o
        których mowa w pkt 1:

        11/04/2002
        zakup gospodarstwa rolnego 203,38 ha ziemi oraz budynki /101,69 ha - połowa
        moja/;
        08/05/2002
        zakupione gospodarstwo zostało wydzierżawione 11.04.2002 r.; strony ustaliły,
        iż dzierżawca nie będzie pobierał czynszu dzierżawnego. Okres dzierżawy 10 lat.

        Udział w organach fundacji, spółek prawa handlowego lub spółdzielni, nawet
        wówczas, gdy z tego tytułu nie pobiera się żadnych świadczeń pieniężnych:

        22/10/01
        wykupione udziały w Zrzeszeniu producentów zbóż i rzepaku "ROLA" w Człuchowie
        --------------------------------------------------------------------------------

        Małżonek posła - Tadeusz Beger

        Wszystkie stanowiska i zajęcia wykonywane zarówno w administracji publicznej,
        jak i w instytucjach prywatnych, z tytułu których pobiera się wynagrodzenie,
        oraz praca zawodowa wykonywana na własny rachunek:

        22/10/01
        prywatny zakład malarski oraz gospodarstwo rolne

        Inne uzyskane korzyści o wartościach większych niż wskazane w pkt 3, nie
        związane z zajmowaniem stanowisk lub wykonywaniem zajęć albo pracy zawodowej, o
        których mowa w pkt 1:

        11/04/2002
        zakup gospodarstwa rolnego, całość 203,38 ha /połowa na jednego małżonka 101,69
        ha/ ziemi oraz budynki

        orka.sejm.gov.pl/OswIVk.nsf/web/015

        Właściwie w stosunku do tej osoby powinno być wszczęte co najmniej postępowanie
        wyjaśniające . Oświadczenie majątkowe (link) i rejestr korzyści (pow.) na
        kilometr smierdzą matactwem i krętactwem .
    • piotr33k2 Re: Renata burger i mafia 05.04.03, 00:00
      pani renata nadaje się co najwyzej na sprzataczkę a nie na człońkinie sejmowej
      komisji śledczej ,podobnie zresztą jak pani błochowiak która moze jest stopien
      wyżej tzn.na pokojówkę .a tak na poważnie to obie one oraz niejaki buc rydzoń
      powinni natychmiast opuscic komisję bo nic do niej nie wnoszą oprócz
      zażenowania i wstydu!.
      • Gość: ms Re: Renata burger i mafia IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 00:06
        nie dlaczego...reality show o niskich kosztach produkcji.nie trzeba wynjmować
        willi w Konstancinie, ani płacić bohaterom po milionie peelenów, a ogladalność
        zbliżona.
        • Gość: rafal Re: Renata burger i mafia IP: *.proxy.aol.com 05.04.03, 02:58
          Gość portalu: ms napisał(a):

          > nie dlaczego...reality show o niskich kosztach produkcji.nie trzeba wynjmować
          > willi w Konstancinie, ani płacić bohaterom po milionie peelenów, a
          ogladalność
          > zbliżona.

          ms mylisz sie to jest bardzo drogi show(finansowo).
          Szkoda tylko, ze za wyjatkiem 2-3 aktorow, w tak kompromitujacej obsadzie.
          • Gość: ms Re: Renata burger i mafia IP: *.gdynia.cvx.ppp.tpnet.pl 05.04.03, 11:20
            nieprawda
            a/dużo taniej niż inne produkcje
            b/aktorzy w tym czasie i tak nic by pożytecznego nie zrobili.
            A poza wszystkim to bardzo szlachetne i niełatwe zajęcie rozśmieszać bliźnich.
    • Gość: ooo Renata cham burger tak lepiej brzmi IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 05.04.03, 02:53
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka