Gość: Elo
IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl
04.04.03, 19:58
Bardzo bym chcial poznac Wasze opinie na temat kierowniczki sklepu wiejskiego
Renaty Beger obecnie niewiadomo jakim cudem (p)oslem. Moze to co do tej pory
napisalem humorystycznie zabarwia mojego posta, ale pytanie mam poważne:
Nie sadzicie, ze zanim ktos zostanie urzednikiem panstwowym powienien przejsc
sprawdzian wiedzy, inteligencji i obycia? A dokladnie taki co by takich
pomiotow na samym starcie zdyskwalifikowal? Takie male usprawnienie
demokracji...