Dodaj do ulubionych

jak bardzo zionisci nienawidza Papierza!

IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 08.04.03, 01:59
Od kiedy - przyszla tzw:demoracja do Polski tj konca lat 1980
tych calkowita wladze w Polsce przejeli zionisci-kazda
opozycjie staraja sie zniszczyc w zalazku.Jednym z wiekszych
problemow jest Papierz -ktorego by chcieli zmienic na ich
modle!-dali juz wiele dowodow kiedy to Papierza bardzo
ponizali roznymi sposobami,starano sie oczerniac na kazdym
kroku,nasmiewano sie - az punktem kuliminacyjnym stalo sie
sprawa poparcia Papierza ,Watykanu- dla morderczych planow
ZIONISTOW amerykanskich- zaglady ludnosci irackiej, czemu to
Papiez sie sprzeciwil, chociaz rozwazal poparcie do Inwazji
na Irak gdyby ONZ poparlo taka decyzjie, ale po odmowie
poparcia mordowania ludnosci irackiej-ruszyla tuba propagandy
zionistycznej atakujaca Papierza z zdwojana sila,
nienawisci,klamstw,paszkwili-rowniez antykatolickich wogole!
Obserwuj wątek
    • wild a tu jest z tym problem :) 08.04.03, 02:02
      polecam do poczytacia Malachi Martina wink
    • Gość: O Re: jak bardzo zionisci nienawidza Papierz IP: *.214.111.5.Dial1.Boston1.Level3.net 08.04.03, 02:04
      Maniek,ocipialess??Przeciez to kumple.!!!
      • Gość: polishAM Re: jak bardzo zionisci nienawidza Papierz IP: *.tnt33.ewr3.da.uu.net 08.04.03, 02:25
        Papiez stara sie wyciagac reke do kazdego kto jest zainteresowany szacunkiem
        dla innych. To ze staral sie zjednac Zydow nie mozna brac mu za zle. Oczywiscie
        mordercy Jezusa Chrystusa kieruja sie wlasna natura. Przynajmniej maska spadla
        z twarzy tych "obroncow tolerancji". Prawdziwa twarz okazala sie Frankenstainem.
    • rabbi.w Maciek... 08.04.03, 02:20
      Semici dzielą się na Zionistów Gnostyków Komunistów (itp) i Żydów ( Żyd oznacza
      mniej więcej to samo co Chrześcijanin - Żydem może być Murzyn tak jak
      chrześcijaninem może zotać Żółty )

      gnostyk to heretyk ( gnostycyzm to herezja tak samo judaistyczna jak i
      chrześcijanska ) to co widzisz w Kościele i w wiekszosci Synagog to jest
      własnie herezja - niechce mi się wykładać na czym polega Tora i czy Jezus
      Chrystus przyszedł na Ziemie aby dać Nowine "okradaj blizniejgo swego" bo
      szkoda czasu...

      Zionisci mają za cel tylko dotacje dla kibuca "Izrael"
      Gnostycy mają inny cel wierzą połaczenie judaizmu z chrześcijanstwem tym
      łacznikiem bedzie terror panstowy jako NOWA KOMUNA w której niebedą obowiązywac
      przykazania z Tory np. nie kradnij itd. reszta to kwiatki mniej lub bardziej
      śmieszne...

      trzymaj się stary! najważniejsze aby wyzwolić swój umysł od kultu baala ( kultu
      rzadu ) wink
      • Gość: maniekxxx do RABBI IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 09.04.03, 01:27
        rabbi-powiedz mi jedno dlaczego niema problemow z zydami-
        ortodoksyjnymi?. Nikt niemoze narzekac na ta grupe ludzi-dlaczego?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka