Gość: maniekxxx
IP: *.cpe.net.cable.rogers.com
08.04.03, 01:59
Od kiedy - przyszla tzw:demoracja do Polski tj konca lat 1980
tych calkowita wladze w Polsce przejeli zionisci-kazda
opozycjie staraja sie zniszczyc w zalazku.Jednym z wiekszych
problemow jest Papierz -ktorego by chcieli zmienic na ich
modle!-dali juz wiele dowodow kiedy to Papierza bardzo
ponizali roznymi sposobami,starano sie oczerniac na kazdym
kroku,nasmiewano sie - az punktem kuliminacyjnym stalo sie
sprawa poparcia Papierza ,Watykanu- dla morderczych planow
ZIONISTOW amerykanskich- zaglady ludnosci irackiej, czemu to
Papiez sie sprzeciwil, chociaz rozwazal poparcie do Inwazji
na Irak gdyby ONZ poparlo taka decyzjie, ale po odmowie
poparcia mordowania ludnosci irackiej-ruszyla tuba propagandy
zionistycznej atakujaca Papierza z zdwojana sila,
nienawisci,klamstw,paszkwili-rowniez antykatolickich wogole!