Dodaj do ulubionych

Walkiria jest

05.02.09, 21:57
otóż okazuje się, że coraz większe zapotrzebowanie na bohaterów
wojennych jest. Co w filmach obecnych widać jest. I o ile żydostwo
robi bohatera z erotomana, którego działalność bohatersko-wojenna w
zasadzie ograniczała się do łapania kur w pobliskich wioskach, to
Niemcy trochę ambitniejsi starają się być. Robią bohatera wojennego
z pułkownika Klausa von Stauffenberga, przetrąconego w Afrika
Korpus, debila, który postanowił wysadzić w powietrze Adolfa H.
Napisałem "debila" bo tylko debil mógł podłożyć bombę pod grubym
blatem stołu dębowego (sic!!!). Pierwszy lepszy fachowiec od bomb
powinien mu uświadomić, iż Adolf po czymś takim wyjdzie co najwyżej
lekko ogłuszony, co zresztą tak stało się.
Ale to dzień szczęścia dla Polski był. Bo gdyby Stauffenberg debilem
nie był, i Adolf faktycznie w powietrze wyleciał by był, to wielce
prawdopodobne jest, że po wojnie granica ZSSR byłaby z linią Wisły,
a dalej to by Niemcy były właśnie.
Obserwuj wątek
    • perla wczoraj 05.02.09, 21:58
      ten wątek wyleciał po kilku minutach. Ciekawe ile dzisiaj wytrzyma
      właśnie.
      • glowna.ksiegowa Dobrze wiesz, kto go wycial, hipokryto! n/t 05.02.09, 22:00
        • perla no kto? /ntx 05.02.09, 22:02

          • glowna.ksiegowa Ty wiesz a wszyscy sie domyslaja n/t 05.02.09, 22:05
            • perla a ci "wszyscy" to kto niby? /ntx 05.02.09, 22:07

    • absztyfikant Re: Walkiria jest 05.02.09, 22:07
      Lkaliscie, to go wycieli. Brzydzicie sie donosami (oficjalnie), ale... Znani
      jestescie z tego... Nie tylko na forum...
      • perla no ale 05.02.09, 22:09
        tam było góra 5 wpisów. W tym, że trzy moje, jeden aakiego i jeszcze
        ktoś właśnie.
        • glowna.ksiegowa Klamiesz! n/t 05.02.09, 22:10
          • perla czemu? 05.02.09, 22:11
            było 6 wpisów właśnie?
            • glowna.ksiegowa Re: czemu? 05.02.09, 22:19
              perla napisał:

              > było 6 wpisów właśnie?

              Przed chwila 5, teraz juz 6 - tfurcza prowadzisz ksiegowosc.
              • perla bredzisz 05.02.09, 22:26
                i nie wiesz o co ci chodzi.
                Wczoraj przyłepałem obszczyla na perfidnym kłamstwie. Wyjątkowo
                obrzydliwym, bo lżył czyjś film twierdząc, że go widział. A ja mu
                udowodniłem, że nie widział.
                Wyjątkowy szczur jest. Możemy sobie dopieprzać, ale wjeżdżać na
                czyjeś sprawy zawodowe z tak ohydnym kłamstwem to może tylko szczur.
                Tego się nie robi po prostu właśnie.
                • glowna.ksiegowa pyskowka o filmie byla przedwczoraj n/t 05.02.09, 22:28
                  • perla nie zauważyłem 05.02.09, 22:29
                    ja ten wątek założyłem wczoraj właśnie.
                    • glowna.ksiegowa Od uczciwej buchalterii, to ja tu jestem! n/t 05.02.09, 22:30
                      • perla z uczciwością 05.02.09, 22:32
                        to masz tyle wspólnego co z odwagą pacynki właśnie.
                        • glowna.ksiegowa Mam ci pokazac twoja "uczciwosc"? n/t 05.02.09, 23:08
                          perla napisał:

                          > to masz tyle wspólnego co z odwagą pacynki właśnie.
      • g-48 ReMoze Adolfek bez komentarza! 05.02.09, 22:22
        w tempie wywalacie... smile
        co znow ci przeszkadzalo, zerwa?
        prawda, nie?
        prawda jest taka, ze nie dajecie sobie rady z szalejacym
        antysemityzmem, wiec ukryliscie forum aquanet i tam ci przez was
        tolerowani, moga sobie hasac... smile
        a moje posty leca z mlota wlasnie, nie te antysemickie...
        dziwie sie, ze jeszcze mnie nie zabanowaliscie... ostatecznie to
        najlepsze, zeby mi zamknac buzie... smile
      • vicky17 Re: Walkiria jest 06.02.09, 00:15
        absztyfikant napisał:

        > Lkaliscie, to go wycieli. Brzydzicie sie donosami (oficjalnie), ale... Znani
        > jestescie z tego... Nie tylko na forum...
        >

        no ty jestes znany z kapowania nie tylko na forum,bo glosno o tobie w necie i o
        twych maniakalnych zapedach a twoja szefowa to samo niewiniatko,nie wie kto,co i
        jak.

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=90486546&a=90548276
      • vicky17 Re: Walkiria jest 06.02.09, 00:18
        absztyfikant napisał:

        > Lkaliscie, to go wycieli. Brzydzicie sie donosami (oficjalnie), ale... Znani
        > jestescie z tego... Nie tylko na forum...
        >

        chyba ci sie osoby pomylily,ale to normalne w twym wieku.

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=88916698&a=88916915
    • pan.scan Debilem nie był zaś historią często rządzą 05.02.09, 22:37
      przypadki - choćby w '93 sraczka ministra Dyki spowodowała upadek
      rządu Suchockiej i powrót do władzy postkomunistów.

      Odprawa, na której St. miał dokonać zamachu, w pierwszej wersji
      przewidziana była w betonowym bunkrze, w którym siła eksplozji
      rozerwałaby wszystko na strzępy. Upał spowodował przeniesienie
      narady do lekkiego konstrukcyjnie pawilonu, zaś teczka z bombą
      została w ostatniej chwili, juz po wyjściu St. z sali przesunięta
      przez jakiegoś uczestnika nogą pod stół, bo przeszkadzała zaś
      otwarte okna zminimalizowały siłę wybuchu. Ot, i wszystko.

      Gdybanie jest fajną zabawą (o granice Niemcy-Rosja idzie) o ile nie
      traci sie z pola widzenia tego, że na konferencji w Teheranie
      (grudzień '43) zapadły wspólne decyzje aliantów co do zarysu
      przyszłych granic PL w rosyjskiej strefie wpływów oraz walki z
      Niemcami aż "do bezwarunkowej kapitulacji".

      Jeśli jakiś przeciętny widz, gdzieś na świecie, będzie chciał
      po "Walkirii" poszerzyć swoja wiedzę - to już ten film spełni swoje
      zadanie. Podobnie jak z Bielskimi.

      • perla Re: Debilem nie był zaś historią często rządzą 05.02.09, 22:47
        pan.scan napisał:

        > Gdybanie jest fajną zabawą (o granice Niemcy-Rosja idzie) o ile
        nie
        > traci sie z pola widzenia tego, że na konferencji w Teheranie
        > (grudzień '43) zapadły wspólne decyzje aliantów co do zarysu
        > przyszłych granic PL

        no właśnie. We wszystkich 4 wersjach tych granic Lwów był po
        polskiej stronie. Jak potem stało się, to widzimy dzisiaj. Czyli
        jeszcze wszystko możliwe było. Nawet to, że Polski nie będzie.
        Zabicie Adolfa otwierało nowej władzy w Niemczech drogę do pokoju. A
        ta nowa niemiecka władza nie widziała Polski na mapie przyszłej
        Europy.
        Paradoks jest. Uratowany Adolf być może przyczynił się swym marnym
        życiem, że dziś jest jak jest właśnie.
        • glowna.ksiegowa Re: Debilem nie był zaś historią często rządzą 05.02.09, 22:49
          perla napisał:


          > Paradoks jest.

          Nowego slowa cie nauczono?
      • jaceq Cienki jest, Scanie. 07.02.09, 00:47
        Nie podąża na argumentacją. Procesy myślowe wbrew logice. I jeszcze kłamie.
    • cyniol Re: Walkiria jest 05.02.09, 23:56
      perla napisał:

      > otóż okazuje się, że coraz większe zapotrzebowanie na bohaterów
      > wojennych jest. Co w filmach obecnych widać jest. I o ile żydostwo
      > robi bohatera z erotomana, którego działalność bohatersko-wojenna w
      zasadzie ograniczała się do łapania kur w pobliskich wioskach,

      Robia co moga. Z proznego i Salomon nie nalejesmile
      • glowna.ksiegowa Salomon naleje. 05.02.09, 23:58
        Bedzie pil i w koncu naleje.
        • cyniol Re: Salomon naleje. 06.02.09, 01:39
          glowna.ksiegowa napisała:

          > Bedzie pil i w koncu naleje.

          Bedzie pil i w koncu sie upije i zleje.
    • qwardian Re: Walkiria jest 06.02.09, 23:41
      Klaus von Stauffenberg był zwolennikiem pertraktacji z Moskwą i
      gdyby zamach się udał, to z pewnością o Ziemiach Odzyskanych byłby
      sen miniony, Niemcy całe byłyby w sowieckiej komunie, a Polska
      prawdopodobnie jakąś republiką radziecką się stała.

      Czytaliście o tych ofiarach w Malborku, to kolejny wynik szaleństwa
      Niemców, w zimie ludzie dostawali rozkazy opuszczać miasta, wielu
      poginęło w styczniu z zimna, a ci co zostali, w krzyżowy ogień
      nieprzyjaciela się dostali. Wojny totalne i rewolucje epoki
      oświecenia są naprawdę niepodobne do Bitwy Grunwaldzkiej, gdzie
      rycerze się modlili za duszę pokonanych i zabitych wrogów. Inna epoka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka