Dodaj do ulubionych

_______________*_______________

07.05.09, 19:24
www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090423/TRAGEDIA/90784395
Teresa Pasiuk jako jedna z pierwszych zauważyła ogień w hotelu
socjalnym. Miała wystarczająco dużo czasu, aby uciec z ogarniętego
płomieniami budynku. Postanowiła jednak ostrzec śpiących sąsiadów i
ostatecznie jej samej nie udało się wydostać z hotelu.
Obserwuj wątek
    • rycho7 Marze o odznaczeniu Hasza 07.05.09, 20:24
      hasz0 napisał:

      > www

      Czyzbys Haszu mial za malo miekkie serduszko?

      Sadzisz, ze sie zalapiesz na krzywy ryj?
      • hasz0 Marze o odznaczeniu Hasza wiem! Pośmiertnie! 07.05.09, 20:45

        ...cóż...taki jesteś.
        • rycho7 Re: Marze o odznaczeniu Hasza wiem! Pośmiertnie! 08.05.09, 06:43
          hasz0 napisał:

          >
          > ...cóż...taki jesteś.

          Po czynach ich poznacie. Ja cenie empirie, Ty Haszu preferujesz interpretacje
          paradoksow teologicznych. Ciekaw jestem czy Ci daja tabletki na onanizowanie sie
          urojeniem IQ? Aczkolwiek jestem swiadom, ze psychiatria unika zajmowania sie
          religianctwem i charakteropatia. Ty nie wyszedles na ludzi jak Twoj idol B16 bo
          nie wychowywalo Cie Hitlerjugend. Niestety kolka rozancowe Rodziny Radia Maryja
          nie zastapia formowania dziecinnej plasteliny. Dzieki temu bedziesz cierpial
          przez wiecznosc. Tego chciales ...
    • awuk Re: _______________*_______________ 07.05.09, 20:49
      Kaczyński, Kurski, Gęsicka, Gąsiewski i inni,...
      Autor: vototon 07.05.09, 20:45

      ... a przecież już wiele lat temu Hitchcock ostrzegał przed
      drapieżnym ptactwem.


      Kruk, Wróbel ...
      • hasz0 Tusk, Person, Nowak, Grad, Graś, Pitera,, Nitras 07.05.09, 21:21
        wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-Kaczynski-jest-znakomitym-golfista,wid,10337892,wiadomosc_video.html
        • hasz0 Waltz, Gowin, Palikot, Misiak, Cwiąk... 07.05.09, 21:36
          • awuk Re: Waltz, Gowin, Palikot, Misiak, Cwiąk... 08.05.09, 16:49
            To ptaki ?
            • hasz0 _____________________________Tak. Ale same sępy... 08.05.09, 17:25
              może oprócz Gowina to mewa żyiwąca asię oczami rozbitków
              wyborczych pływajacych w kamizelkach obo platformy desantowej
    • gwiazdkawmaju Re: _______________*_______________ 07.05.09, 20:54
      hasz0 napisal:

      "www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?
      AID=/20090423/TRAGEDIA/90784395"

      no tak.
      a ja ich hurtem porownalam do 'jedwabinskich meneli',czy jakos tak
      podobnie.
      a oni wszyscy tacy bohaterscy w swoim nieszczesciu socjalnym byli.
      nadal nie ma komunikatu,kto lub(co?) przyczynil sie do tego pozaru.
      bo sam stan techniczny....
      ktos przeciez NISZCZYL obiekt mieszkalny!
      tylko czas?
      • hasz0 fabrykanci budowali domki dla pracujących meneli 07.05.09, 21:15

        a dziś wywalają sztuczkami prawnymi
        a nawet podpalają dla pozyskania atrakcyjnych rerenów.

        Fabryki i stocznie podobnie.

        Szpitale w centrach identico...hajc ...ot co!
        • hasz0 _________________________Boga nie ma hulaj Dusza/n 07.05.09, 21:16

        • gwiazdkawmaju Re: fabrykanci budowali domki dla pracujących men 07.05.09, 21:34
          hasz0 napisał:

          >
          > a dziś wywalają sztuczkami prawnymi
          > a nawet podpalają dla pozyskania atrakcyjnych rerenów.

          miales na mysli 'atrakcyjne tereny'?
          nie znam Kamienia Pomorskiego,ale...
          'moje' pracownicze baraki w atrakcyjnej lokalizacji po likwidacji
          firmy zagospodarowano inaczej.
          kto na tym zarobil?
          tego do konca nie wiem.
          ale NIKT sie nie spalil.
          nie bylo takiej potrzeby,choc teoretycznie zagrozenie istnialo.
          z opisu w tv wynikalo,ze baraki byly podobnej konstrukcji.
          kiedys podobne wymyslono dla ....
          chyba tych po trzesieniu ziemi w....

          > Fabryki i stocznie podobnie.

          fabryki i stocznie to jednak inaczej...
          inny poziom 'menelstwa'

          >
          > Szpitale w centrach identico...hajc ...ot co!

          tez troche inaczej....

          hajc...ale inny
          • hasz0 najgorszy jest pożar na morzu, prawda? matelocie? 08.05.09, 09:29
            wink
            • gwiazdkawmaju Re: najgorszy jest pożar na morzu, prawda? 08.05.09, 09:32
              tak mysle,ze na morzu...nienawisci wokol...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka