hasz0
07.05.09, 19:24
www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090423/TRAGEDIA/90784395
Teresa Pasiuk jako jedna z pierwszych zauważyła ogień w hotelu
socjalnym. Miała wystarczająco dużo czasu, aby uciec z ogarniętego
płomieniami budynku. Postanowiła jednak ostrzec śpiących sąsiadów i
ostatecznie jej samej nie udało się wydostać z hotelu.