Dodaj do ulubionych

Box damski będzie olimpijski ...

13.08.09, 18:26
Program olimpijski potrzebuje nowych rodzajów sportu : podczas
igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie po raz pierwszy będą boxować
o medale kobiety – tak postanowił IOC w Berlinie.
Exekutywa IOC na posiedzeniu w czwartek w Berlinie , postanowiła
podjęcie box damski w trzech kategoriach wagowych na olimpiadzie
2012 w Londynie.
Za to musi jedna męska kategoria odpaść.

(mistrzyni świata (l) Rosjanka Toktaulova , w 2012 może wystąpić na
olimpiadzie 2012):


www.spiegel.de/images/image-3425-bigimage420-tguv.jpg
Obserwuj wątek
    • marksistowski startujesz dajan? General dajan też damski bokser 13.08.09, 18:32
      ... był. Jak w Yom Kippur egipcjanie nacisnęli, to generalek
      zostawił swych żolnierzy i na piechote w majtkach uciekal.
      ha,ha,ha,ha
    • awuk Re: Box damski będzie olimpijski ... 13.08.09, 19:55
      Boks, durniu, boks a nie box, Polaku od siedmiu boleści.
      • cyborg.jr Re: Box damski będzie olimpijski ... 13.08.09, 20:12
        Polski durniu , boks to klatka do transportu psa , boksy to też
        pomieszczenia dla koni …
        tak, tak…
        • awuk Re: Box damski będzie olimpijski ... 14.08.09, 00:31
          cyborg.jr napisał:

          > Polski durniu , boks to klatka do transportu psa , boksy to też
          > pomieszczenia dla koni …
          > tak, tak…


          Gdzieś ty się uczył, głupku.

          bokser.org/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka