11.04.02, 12:13
Właśnie przed chwilą radio RMF podało, że w Jaśle jest jedna z najwyższych - o
ile nie najwyższa - w Polsce liczba zachorowań na nowotwory. Liczba zabiegów w
naszym szpitalu wynosi ok. 130 miesięcznie - jak powiedział na antenie RMF
doktor Niemiec!!
Mówili również o zakładach trujących powietrze i ziemię w naszym mieście.
Znaczny wkład ma tutaj m.in. Rafineria Jedlicze........
Jestem w szoku !
Obserwuj wątek
    • Gość: kóniu Re: SZOK !!!! IP: 217.98.81.* 11.04.02, 16:03
      o kurna to rzeczywiście szokująca wiadomość nieprzypuszczałbym że akurat w
      jaśle najwięcej nowotworów
    • m.a.r.y.s.i.a Re: SZOK !!!! 11.04.02, 21:07
      Absolutnie w to nie wierzę !!!!! Nie tak dawno czytałam dokładnie to samo o
      Zawierciu.Dziennikarze chrzanią byle co, byle tylko była sensacja.
      • georghe Re: SZOK !!!! 12.04.02, 12:47
        Mnie się wydaje, że coś w tym jest. Znam bardzo wiele młodych osób, które ta
        paskudna choroba dotknęła. Nie wszystkie udało się uratować.....
        :(
        • millennik1 Re: SZOK !!!! 03.09.02, 19:33
          ...widze ze trzeba odnawiac stare watki(przepraszam ale musze...)...po
          przeczytaniu tago watku ja tez jestem w SZOKU...
          • georghe Re: SZOK !!!! 03.09.02, 20:17
            No Millenik, ale się zagrzebałeś :)
            Ty to lubisz :)))))
            • millennik1 Re: SZOK !!!! 03.09.02, 22:41
              ...lubie TO...
    • Gość: Piotrek Re: SZOK !!!! IP: 207.30.78.* 03.09.02, 21:01
      Ja o tym wiedziałem od dawna (niestety :-(() Dlatego przewidując
      dalekowzrocznie uciekłem do Warszawy. Jak na razie, choć czasem zajeżdżam do
      Jasła....
      • isoxazolidine Re: SZOK !!!! 04.09.02, 22:58
        Spokojnie....
        Uwiezcie chemikowi - od ropopochodnych mozna co najwyzej dostać sraczki (chyba
        ze ktos wypije pół litra ołowiowej benzyny). Duzo wredniejsze sa np. komponenty
        polimerów z Pionek, tlenki chromu z zakladów w Alwerni i tak dalej. Ba - jesli
        chodzi o chrom, to relacja szkodliwosci odpadów z rafinerii a tego co wypluwa
        Alwernia to relacja jest jak 1:10000000.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka