georghe
11.04.02, 12:13
Właśnie przed chwilą radio RMF podało, że w Jaśle jest jedna z najwyższych - o
ile nie najwyższa - w Polsce liczba zachorowań na nowotwory. Liczba zabiegów w
naszym szpitalu wynosi ok. 130 miesięcznie - jak powiedział na antenie RMF
doktor Niemiec!!
Mówili również o zakładach trujących powietrze i ziemię w naszym mieście.
Znaczny wkład ma tutaj m.in. Rafineria Jedlicze........
Jestem w szoku !