03.10.04, 21:03
dlaczego gdzies przepadlas i nie piszesz na forum,zapomnialas o nas ????
jak Bywasz ,to tylko na chwilke he he ,oj nie ladnie hi hi
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Ellen.... 04.10.04, 16:49
      jestem jestem,weekend mialam jak sie okazalo bardzo zajety cmok
      • aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 17:54
        no tak,czesto tak bywa,wlasciwie nie ma co sie dziwic to normalka,wreszcie Masz
        Rodzine i to jest w zyciu najwazniejsze
        Pozdrow druga polowe
        • ellenai Re: Ellen.... 04.10.04, 18:19
          dzieki za mile slowa,przez tydzien bede z wami czesciej,weekendy wlasnie
          spedzam z mezem,bo sie nie widzimy czesto w czasie tygodnia!cmok
          • aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 20:59
            siedz z nami,tu bedziesz mogla cmokac do woli he he
            • ellenai Re: Ellen.... 04.10.04, 21:44
              heh etam tez chce posiedziec cmok
              • aleks44 Re: Ellen.... 04.10.04, 22:11
                bylem Okowitke odwiedzic,ale Ona gdzies uciekla,wiec ja wpadlem na chwilke
                zeby zobaczyc ,co slychac tutaj
                • aleks44 Re: Ellen.... 10.10.04, 09:25
                  cos Ty mezowi na obiad zrobila,ze nie pokazalas sie na forum.
                  moze ten stek byl jakis lykowaty ????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka