aleks44
02.12.04, 20:05
nie potrafie powiedziec,gdzie to napisano,ze odebrano prawa rodzicielskie
matce,ktora siedziala na internecie.Dzieci byly zaniedbane i przestaly
chodzic do szkoly.Byl grafik w domu kto ile ma siedziec na necie.Maz sie
bardzo zdenerwowl i zlozyl pozew do sadu.
Czy ktos moze to potwierdzic ??? czy zrobiono mnie w konia