Dodaj do ulubionych

Słyszałem,ale .....

02.12.04, 20:05
nie potrafie powiedziec,gdzie to napisano,ze odebrano prawa rodzicielskie
matce,ktora siedziala na internecie.Dzieci byly zaniedbane i przestaly
chodzic do szkoly.Byl grafik w domu kto ile ma siedziec na necie.Maz sie
bardzo zdenerwowl i zlozyl pozew do sadu.
Czy ktos moze to potwierdzic ??? czy zrobiono mnie w konia
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 20:19
      tak to prawda,ja nawet chyba tutaj zalozylam post na ten temat.NO ale to
      chodzilo o patologie ona sie naprawde tymi dziecmi w ogole nie zajmowala!
      • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 20:25
        mozliwe,ale mnie to dzisiaj w pracy powiedziano,bylem zdziwony,ale u nas to
        wszystko mozliwe
        • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 20:52
          kurcze ja sie staram panowac nad nalogiem! trudno powiedziec jak mi to wychodzi!
          • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 20:55
            dobrze ,ze jeszcze bocian do Ciebie nie przylecial,bo by Ci net obcieli he he
            • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 21:01
              no nie wiem jak to bedzie teraz z tym bocianem,patrz moj watek wyzej o necie!
              heheh
              • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 21:05
                no nie powiesz mi ,ze mniej od Japonczykow ????
                • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 21:43
                  ummmmm no nie znam sie na japonczykach!
                  • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 21:49
                    ja tez ,ale te dane ,ich srednia roczna,to nawet nie chwalac mnie ciut lepiej
                    od nich wychodzi hihihi
                    • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 22:17
                      no widzisz to masz plusa! heheh
                      • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 02.12.04, 22:22
                        to z powodu braku dostepu,jak z netem he he
    • ellenai Re: Słyszałem,ale ..... 03.12.04, 16:15
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,0.html
      tu ciag dalszy historii!kurcze dobre!
      • aleks44 Re: Słyszałem,ale ..... 03.12.04, 17:48
        ja nic nie widze,jakis nie kumaty jestem he he
        • elp1 nie jesteś sam 03.12.04, 17:50
          ja też niekumata, wcisnęłam link i różności tam są a to czego się spodziewałam
          gdzieś najwyraźniej Ellenka schowała ;-)
          • aleks44 Re: nie jesteś sam 04.12.04, 10:29
            he he wczesniej wszystko czytalem,moze nie za dokladnie,ale wstyd bylo mi sie
            przyznac,ze nie znalazlem,chyba Ellen musi mnie naprowadzic

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka