Dodaj do ulubionych

święto kobiet

08.03.05, 20:29
Szanuje ten dzien ,ale swoje uczucia wyrazam swoim naibliszym kobietom na
codzień ,nie lubie sztucznosci,np. zyczenia dla kobiet w pracy, nie każdą
lubię a życzenia wypada skladac, tylko po co, dla zasady? nie ma sensu!Uwazam
ze to trochę sztuczne świeto!
Obserwuj wątek
    • 0kowita Re: święto kobiet 08.03.05, 20:36
      Pewnie, że sztuczne ale każde świeto w którym ludzie są dla siebie mili jest
      potrzebne.......... niech bedą takie święta co tydzien.
      • arcio71 Re: święto kobiet 08.03.05, 23:35
        Okowitko najlepiej by bylo jak by ludziska dla siebie byli mili na codzień!Ja
        nadal Ciebie podziwam na tym forum, i ZYCZĘ wszystkiego naj....w tym
        dniu ,,sztucznym'' SZCZEGOLNYM DLA KOBIET !
        • 0kowita Re: święto kobiet 09.03.05, 05:56
          Ty mnie nie podziwiaj, Ty mi współczuj bo to stukanie w klawiaturę to choroba
          jest... natręctwo się ona nazywa. Zobacz która godzina. Ledwo się z pościeli
          wygrzebałam a juz klikam. Normalne to jest ?????????

          A ludzie powinni być mili ..... mówmy "kocham cię", mówmy "lubię cię" nie tylko
          tej jednej jedynej/jednemu jedynemu ale i wszystkim tym, którzy są dla nas
          ważni.
          A tu fajny wątek w tym temacie z innego forum :

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=73&w=21084247&v=2&s=0
    • cuski Re: 8 MARCA 08.03.05, 21:19
      Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet !!!

      Przy okazji zyczenia dla wszystkich troli... aby sie zatrolowali o mase
      kwiatow, różowych misiów, tygryskow, majteczek w koronke i koszulek z
      falbankami. OK, juz wiecej nie pije.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka