arcio71
08.03.05, 20:29
Szanuje ten dzien ,ale swoje uczucia wyrazam swoim naibliszym kobietom na
codzień ,nie lubie sztucznosci,np. zyczenia dla kobiet w pracy, nie każdą
lubię a życzenia wypada skladac, tylko po co, dla zasady? nie ma sensu!Uwazam
ze to trochę sztuczne świeto!