Dodaj do ulubionych

solarium w jaśle

30.05.05, 11:42
jakie sa dobre, godne polecenia, jaka cena
sam jestem nowincjuszem w tym temacie i czekam na odpowiedzi ekspertów.
Obserwuj wątek
    • 0kowita Re: solarium w jaśle 31.05.05, 07:00
      Nikt nie odpowiada a ciekawam .... kto tu ekspertem od solariów jest ?
      Bo ja nie poradzę... w życiu tam nie byłam i się nie wybieram.
    • adas49 Re: solarium w jaśle 31.05.05, 20:32
      W zyciu bym do solarium nie poszedl, brrr...ohyda. Jak mozna sie na zywca
      grillowac? Po co? Zeby miec wiecej zmarszczek, przebarwien, a na deser jakies
      dorodne raczysko wyzerajace spieczona skorke kawalek po kawalku?
      • 0kowita Re: solarium w jaśle 31.05.05, 21:25
        Nigdy tam nie byłam i byc nie chcę... raczej uciekam przed promieniami
        ultrafiletowymi bo ... ale nie smiejmy się z innych upodobań ... ??
        • milennik11 Re: solarium w jaśle 01.06.05, 01:00
          ...solarium jest the best...przynajmniej cieplo...
          • milennik11 Re: solarium w jaśle 01.06.05, 01:01
            ..kurcze sam jestem zdumiony ze tu wpadlem..
            • milennik11 Re: solarium w jaśle 01.06.05, 01:02
              ..do tej naszej netowej dziury...
        • adas49 Re: solarium w jaśle 01.06.05, 14:43
          0kowita napisała:
          ... ale nie smiejmy się z innych upodobań ... ??

          A coz Ty sie zrobilas taka moderatorsko poprawna?
          Wedlug mnie sama instytucja "solarium" to porazka na zdrowym razsadku a
          systematyczne odwiedzanie tego przybytku nie wydaje mi sie byc powodem do dumy.
          • 0kowita Re: solarium w jaśle 01.06.05, 15:33
            Nie zrobiłam się "moderatorsko poprawna" ino w sinusoidzie nastrojów jestem
            teraz w okresie uprzejmosci i wyrozumiałości dla każdego.
            • ouimet Re: solarium w jaśle 02.06.05, 01:38
              0kowita napisała:
              jestem teraz w okresie uprzejmosci i wyrozumiałości dla każdego.

              :))) teraz rozumiem ...dlaczego lagodnosc!
              Skoro w okresie...
    • lemek1 Re: solarium w jaśle 01.06.05, 02:46
      tonys napisał:

      > jakie sa dobre, godne polecenia, jaka cena

      powazna szansa na raka skury
      w sumie nikt w to nie wierzy
      dopoki tego nie ma
      good luck

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka