lemek1 21.06.05, 11:07 zbudzilem sie ,biore piwo i ide na balkon poczytac gazete oj zycie ,zycie byle tak dalej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
0kowita Re: dzien dobry 21.06.05, 14:08 Dzień dobry. Świetny wątek. Będę w nim się kłaniac gdy mnie nieczyste sumienie lub kurwica bladym świtem z wyra wykopie. A co to znaczy .... piwo i na balkon ????????.........hę ? A kto będzie dochód narodowy stanów zjednoczonych podwajał .... hę ????? Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: dzien dobry 22.06.05, 01:37 0kowita napisała: > A kto będzie dochód narodowy stanów zjednoczonych podwajał .... hę ????? taz to czysty zysk dla budzetu Usa.Kazde kupione piwo wnosi kilkanascie centow do kasy narodowej natychmiast...:) Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 22.06.05, 03:46 Okowito odkad zaprzestalem pisac na moim ulubionym forum dochody moje wyniosly mysle ze kilka dochodow rocznych tamtego admina o ile on cos zarabia a nie 1200 na miesiac Korci mnie aby troche z nim sie podroczyc no ale to za twoim pozwoleniem tylko nie moge ciagle pracowac ja tez potrzebuje rozrywki Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: dzien dobry 22.06.05, 06:00 Skoro mnie pytasz i takiś posłuszny to Ci powiem....ani się waż !!!! Na temat tej zabawy już tu napisałam wystarczającą ilośc zdań więc nie myślę się powtarzac dodam tylko..... jako nieudolny psycholog amator śmiem twierdzic, że Ciebie też to wcale nie bawiło tylko to ....hmmm.. takie typowe dla samców .. pokazac kto silniejszy. PS.Chwała niebiosom, że ja nie zarabiam takich ilości pieniędzy. Miałabym problem na co je wydac. Odpowiedz Link Zgłoś
banalna Re: dzien dobry 22.06.05, 14:04 A skoro mam taki wpływ na Ciebie (nie wiem jakim cudem) to stanowczo wolę Jajkonamiekko od Lemka. Lemek jakiś taki śliski.... czy coś. Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 23.06.05, 08:41 banalna napisała: > A skoro mam taki wpływ na Ciebie (nie wiem jakim cudem) to stanowczo wolę > Jajkonamiekko od Lemka. Lemek jakiś taki śliski.... czy coś. śliski dobrze ze nie miekki Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: dzien dobry 23.06.05, 08:51 Tyż prawda ! Najgorzej jak miekki i wyschnięty. Natomiast ślizkośc niekiedy wskazana. Odpowiedz Link Zgłoś
milennik11 Re: dzien dobry 23.06.05, 22:33 ...ja sie budze...i ze strachem patrze na zegarek...ktora godzina...czasami jest dobra ...czasami zla...(piwka na balkonie zazdroszcze)...pzdw wsz... Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 24.06.05, 09:13 z tym piwkiem to zart nigdy nie pije przed 2 po poludniu a balkon to faktycznie mam ale nie korzystam z niego az tyle co forumowicze z dalekiego..................... Okowito zbudzilem sie i znalazlem w necie dobra wiadomosc... co u ciebie??? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: dzien dobry 24.06.05, 18:58 A jakąż to dobrą wiadomośc wyczytałeś ??? Podziel się.... dobrymi nowinami dzielic się należy. A co u mnie ? A u mnie sezon ogórkowo-leżakowy. Żywię się mizerią i małosolnymi a w wolnym czasie ....na leżaku, w cieniu bezmyślnie gapię się na chmury. Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: dzien dobry 25.06.05, 01:11 0kowita napisała: a w wolnym czasie ....na leżaku, w cieniu bezmyślnie gapię się na > chmury. jak ja ci zazdroszcze "cienia".Lezak mam... Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 25.06.05, 15:39 sezon ogórkowy? to widac po aktywnosci na forum pogode macie chyba ladna to chmur nie powinno byc wiele Current ConditionsReported from Rzeszow/Jasionka 06/25/2005 9:00 AM EDT Temperature: 81°F 27°C Conditions: Fair Winds: SSW 13 MPH SSW 21 KPH Relative Humidity: 51% Barometer: 30.00 Steady a wiec mylilem sie pogode macie wspaniala a prognoze jeszcze lepsza ciekawe ze gdy ja tam przyjezdzam to zawsze pada i jest zimno Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: dzien dobry 25.06.05, 16:24 zakladam,ze ladowales juz w Wwie i Krakowie.Czy zwrociles uwage na inny kolor... powietrza "nad" W-wa,a inny "nad" Krakowem? i techniczne zapytanie:Czy udaje Ci sie -przylatujac,zlapac "kontynuacje" do Rzeszowa?Linie gwarantuja najblizsze lotnisko przy miejscu zamieszkania/Jasionka/,ale w praktyce dla mnie-samolot zawsze odlatuje wczesniej,a nastepny wiele godzin pozniej.Zarowno W-wa i K-kow... Tutaj tez cieplo... Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: dzien dobry 27.06.05, 06:09 Dzień dobry w ten słoneczny, czerwcowy poniedziałek.... Dzisiaj bedzie dobry dzień... murowane !! Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:08 Dzień dobry ,a u mnie prawie polnoc wlasnie sluchajac CD zakupionego w Polsce 8 lat temu-piosenkarza ktory jest praktycznie moim sasiadem(haaahaaaahaa)-przeczytalem w GW ze Wal-mark wkracz do Polski.W artykule bylo zdanie o tym ze "Jeśli gigant z USA wywoła wojnę cenową, dęba staną dostawcy - którzy już teraz muszą się bardzo starać, by związać koniec z końcem." I tak sobie mysle ze niestety jestesmy "glupie polaczki" i dlugo musimy sie uczyc aby zrozumiec to co inni zrozumieli natychmiast. A wiecie moze dlaczego Praga nie zostala zniszczona podczas II wojny? A wiecie dlaczego .................? Szkoda ze taka droga musimy sie rozumu uczyc.Postawmy sie ,badzmy Chrystusem narodow ,ktos nim przeciez musi byc.Pamietacie velvetowa rewolucje?????? Polski narod zyl w piekle przez prawie 10 lat ,inni wskoczyli na wozek i pojechali z nami a zajelo im to tylko kilka dni,tygodni...a my musimy sie postawic,pokazac,cierpiec,nie spac po nocach aby innym udowodnic ze 2x2=4. Rozmawialem z rodzina w KRAJU i dowiedzialem sie ze Kaczory byly aktorami a teraz sa politykami,slepy Wojtek dyskutuje z Leszkiem ktory obiecywal Japonie a dostarczyl Bangladesz,rumiany w palacyku mieszka itd,itd Dzień dobry jest bo ja na tym sie nieznam i tego nie musze rozumiec pozdrawiam apolitycznych,finansowo niezaleznych Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:08 Dzień dobry ,a u mnie prawie polnoc wlasnie sluchajac CD zakupionego w Polsce 8 lat temu-piosenkarza ktory jest praktycznie moim sasiadem(haaahaaaahaa)-przeczytalem w GW ze Wal-mark wkracz do Polski.W artykule bylo zdanie o tym ze "Jeśli gigant z USA wywoła wojnę cenową, dęba staną dostawcy - którzy już teraz muszą się bardzo starać, by związać koniec z końcem." I tak sobie mysle ze niestety jestesmy "glupie polaczki" i dlugo musimy sie uczyc aby zrozumiec to co inni zrozumieli natychmiast. A wiecie moze dlaczego Praga nie zostala zniszczona podczas II wojny? A wiecie dlaczego .................? Szkoda ze taka droga musimy sie rozumu uczyc.Postawmy sie ,badzmy Chrystusem narodow ,ktos nim przeciez musi byc.Pamietacie velvetowa rewolucje?????? Polski narod zyl w piekle przez prawie 10 lat ,inni wskoczyli na wozek i pojechali z nami a zajelo im to tylko kilka dni,tygodni...a my musimy sie postawic,pokazac,cierpiec,nie spac po nocach aby innym udowodnic ze 2x2=4. Rozmawialem z rodzina w KRAJU i dowiedzialem sie ze Kaczory byly aktorami a teraz sa politykami,slepy Wojtek dyskutuje z Leszkiem ktory obiecywal Japonie a dostarczyl Bangladesz,rumiany w palacyku mieszka itd,itd Dzień dobry jest bo ja na tym sie nieznam i tego nie musze rozumiec pozdrawiam apolitycznych,finansowo niezaleznych Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 28.06.05, 07:11 Wal-Mart oczywiscie a dlaczego 2 razy sie powiesilo to nie wiem,nie bylo to zamierzone Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 06:19 dobry bo jutro nie pracuje ale co ty Okowito o tej porze robisz czyzbys znowu wizytowala sasiadow? Odpowiedz Link Zgłoś
0kowita Re: dzien dobry 04.07.05, 06:23 Przecie to pora zupełnie niedziwna.... pierwsza zmiana już dawno przy maszynach. Sąsiadów wizytowałam, owszem... byłam już dziś w Nowym Sączu i w Przeworsku (zgodnie z zasadą..."bywaj tam gdzie cię tolerują"). Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 06:29 tak masz racje ja musze do lozka sie udac dopoki zona to toleruje have good day -po polsku mowiac dobrego dnia ci zycze Odpowiedz Link Zgłoś
handziaa Re: dzien dobry 04.07.05, 12:30 It should be "have a good day",however americans use "have a nice day " so have a good day okowita's strange fellow. Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 04.07.05, 15:16 handziaa napisała: > It should be "have a good day",however americans use "have a nice day " so > have a good day okowita's strange fellow. handziaa moze bys zostala moim korepytetorem(?) z amerykanskiego angielskiego? Musialem byc glodny ze zjadlem to EEEEEEE a to niedobrze najesc sie przed snEm. Dziekuje za twoja uwagEEEEEEEEE Odpowiedz Link Zgłoś
adas49 Re: dzien dobry 04.07.05, 16:10 Kurcze pioro, baby to maja lzej! Gdybym to ja popelnil jakas uwage lingwistyczna i smial poprawiac ktoregos z hegemonow tego forum to od razu bylbym zwyzywany od chamow, prostakow i kompleksiarzy! Na dodatek jeszcze znalazby sie zapewne jakis ciec, co chcialby mnie pobic! To niesprawiedliwe, ze kobiety maja lepiej a faceci od razu miekna *, kiedy widza, ze wpis popelnila kobieca raczka! Jestem za rownouprawnieniem plciowym! *nie wszedzie miekna, w niektorych miejcach wrecz na odwrot... Odpowiedz Link Zgłoś
cortez Re: dzien dobry 05.07.05, 01:21 Pojawila sie legenda jasielskiego forum,pozeracz meskich serc i kosc w gardle calej reszty.Czyzby zanosilo sie na burze ? Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: dzien dobry 05.07.05, 03:04 lemek1 napisała: > have good day -po polsku mowiac dobrego dnia ci zycze a moze:miej dobry dzien? Odpowiedz Link Zgłoś
lemek1 Re: dzien dobry 05.07.05, 03:59 no to teraz juz mam 2 nauczycieli jezyka amerykanskiego i to bezplatnych czyli free ouimet wiedzialem ze tych rakiet po setce nie kupujesz zgadnij skad mi to do glowy przyszlo jestes zazdrosny o ..................... czy po prostu..................... Odpowiedz Link Zgłoś
ouimet Re: dzien dobry 06.07.05, 04:15 fakt.tych rakiet "po stowie" nie kupuje Nie zazdrosc mi.Ja ubolewam nad Twoimi...caly czas rozmawiacie w domu-Rodzinie kto i co kupil, i za ile wiecej?/drozej?/ ps. zazdrosze innych banknotow,ale ciesze sie ze nie jestem "tam".... Odpowiedz Link Zgłoś