maladanka
03.09.05, 16:47
Ide sobie i patrze,a jakis mlody czlowiek co jakis czas pojawia sie nad
glowami przechodniow,okazalo sie,ze ma na nogach takie cos
img95.imageshack.us/my.php?image=pict6708skokdet3rn.jpg
gdy zobaczyl moje zainteresowanie wykonal serie skokow
img95.imageshack.us/my.php?image=pict6707skocz6lj.jpg
no i potem juz wiedzialam dlaczego jego glowa co jakis czas jest wyzej niz
innych
przepraszam za takie smieszne pisanie ale nie mam tu naszych znakow
w Zurichu nadal tropikalne upaly - na szczescie jest duzo punktow z woda,a
jest smaczna i zimna i i darmowa