Dodaj do ulubionych

Hm,fajne to,nie?...

03.09.05, 16:47
Ide sobie i patrze,a jakis mlody czlowiek co jakis czas pojawia sie nad
glowami przechodniow,okazalo sie,ze ma na nogach takie cos
img95.imageshack.us/my.php?image=pict6708skokdet3rn.jpg
gdy zobaczyl moje zainteresowanie wykonal serie skokow
img95.imageshack.us/my.php?image=pict6707skocz6lj.jpg
no i potem juz wiedzialam dlaczego jego glowa co jakis czas jest wyzej niz
innych
przepraszam za takie smieszne pisanie ale nie mam tu naszych znakow
w Zurichu nadal tropikalne upaly - na szczescie jest duzo punktow z woda,a
jest smaczna i zimna i i darmowa
Obserwuj wątek
    • maladanka Re: Hm,fajne to,nie?... 03.09.05, 17:22
      ponownie wklejam link bo zapomnialam zmniejszyc zdjecie i dlugo sie otwiera
      img95.imageshack.us/my.php?image=pict6708skokdet0fs.jpg
      • ciupazka Re: Hm,fajne to,nie?... 03.09.05, 18:19
        Eeeee, tam, te fajniejsze:


        sitepalace.com/viilo/pictures.html
        • ellenai Re: Hm,fajne to,nie?... 03.09.05, 18:28
          maladanka ,swietne zdjecia,ludzie maja ciekawe pomysly ale jak w tym chodzic?
          heeh
        • ellenai hehe ciupazka! 03.09.05, 18:29
          hehe najlepszy jest ciupazka,oleksy w tej czapeczce heheheheheh
          • assasin76 Ell 03.09.05, 22:27
            wybaczcie,że nie w temacie ale nie mogę się napatrzeć na te Twoje cudenka:)
            pozdrówka;)
            • ellenai Re: Ell 04.09.05, 03:56
              bardzo sie ciesze asku!cmoki
      • aleks44 Re: Hm,fajne to,nie?... 03.09.05, 19:53
        fajne,moze zamiast roweru na tym by posmigal hehe
        • ellenai Re: Hm,fajne to,nie?... 03.09.05, 21:35
          hehe fajnie bys wygladal!
          • majak_m Re: Hm,fajne to,nie?... 04.09.05, 00:28
            Czego to kurde ludziska nie wymyślą? Ale widziałem gdzieś już takie cudo w
            akcji. W tym chyba nie da rady chodzić. Raczej skakac badz robic gigantyczne susy ;)
            • ellenai Re: Hm,fajne to,nie?... 04.09.05, 03:55
              prawda,ze ludzie potrafia byc pomyslowi!mnie by takie cos jednak nigdy do glowy
              nie przyszlo!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka