dunajec1 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 17:45 To jest wzor chemiczny na ten samogonik? Jeszcze jak bys powiedziala jak to zrobic,bo wypic to juz nie musisz mowic jak,to wiem,hehe. Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 21:28 hehehehe wzor na samogon,dobreeeeeeeeeeee,gratuluje setki! Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 21:58 fajna ,a jak oryginalna !!! steunia ,gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 22:26 ostatnio sie ozywilo na forum NS ,to dobrze nowe twarze hihi Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 22:34 bardzo sie wlasnie ozywilo,oby tak caly czas bylo !hura Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Podaję wzór 23.01.06, 10:18 1410(Bitwa pod ......)1kg.cukru,4l.wody,10dkg.drożdży Smacznego!!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 17:09 samogon bitwa pod grunwaldem! heheheh dobreeeee aktsieto! Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 19:35 heheheh no ciekawe jak smakuje,ale pewno nie sprobuje nigdy hehehe bo nie bedzie gdzie Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 20:11 potem jak już jest gotowy robi się podpalankę miesza razem,czeka kilka dni aż się przegryzie-miodzio.Czego to się można nauczyć w lesie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:06 las moze byc pozyteczny !!!! ja chyba zrobie sobie zubrowke,mam jeszcze troszke trawki i spirytusiku ze Slowacji Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:08 trawki?jaka ty trawke na slowacji kupujesz?heheh Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:13 chodzilo mi o spirytus,tarwke dostaje od kuzyna z Bialegostoku,rosnie w puszczy "Bialowieszczanskiej"i mozna to tam kupic Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:19 a no widzisz jak sie nie znam! dobrze ze mi to wszyskto wytlumaczysz i czegos nowego sie dowiem Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:23 Zubróweczka przednia jest z sokiem gruszkowym Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:33 lub jablkowym,wiem bo dziewczyny to pija,ja jednak wole zwykla bez miszania Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:35 wypijesz kieliszek lub dwa i takie tam z Tobą picie :) Odpowiedz Link Zgłoś
aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:50 biore wiecej zeby dluzej razem posiedziec Odpowiedz Link Zgłoś