Dodaj do ulubionych

36400@#$%^&*!

22.01.06, 16:25


Obserwuj wątek
    • aktsieta Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 17:20
      dzisiaj samogonik zwany ballantines
      • dunajec1 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 17:45
        To jest wzor chemiczny na ten samogonik?
        Jeszcze jak bys powiedziala jak to zrobic,bo wypic to juz nie musisz mowic
        jak,to wiem,hehe.
        • ellenai Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 21:28
          hehehehe wzor na samogon,dobreeeeeeeeeeee,gratuluje setki!
          • aleks44 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 21:58
            fajna ,a jak oryginalna !!! steunia ,gratulacje
            • ellenai Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 22:18
              ale niezle nam tu idzie!
              • aleks44 Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 22:26
                ostatnio sie ozywilo na forum NS ,to dobrze nowe twarze hihi
                • ellenai Re: 36400@#$%^&*! 22.01.06, 22:34
                  bardzo sie wlasnie ozywilo,oby tak caly czas bylo !hura
                  • aktsieta Podaję wzór 23.01.06, 10:18
                    1410(Bitwa pod ......)1kg.cukru,4l.wody,10dkg.drożdży Smacznego!!!!!:)
                    • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 16:05
                      jak sie wymiesza to trzeba wypic hehe
                      • ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 17:09
                        samogon bitwa pod grunwaldem! heheheh dobreeeee aktsieto!
                        • aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 19:30
                          autentyk!lepszy jest z wina ale coż
                          • ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 19:35
                            heheheh no ciekawe jak smakuje,ale pewno nie sprobuje nigdy hehehe bo nie
                            bedzie gdzie
                            • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 20:08
                              bo to trzeba "przegonic"
                              • aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 20:11
                                potem jak już jest gotowy robi się podpalankę miesza razem,czeka kilka dni aż się przegryzie-miodzio.Czego to się można nauczyć w lesie?:)
                                • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:06
                                  las moze byc pozyteczny !!!! ja chyba zrobie sobie zubrowke,mam jeszcze troszke
                                  trawki i spirytusiku ze Slowacji
                                  • ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:08
                                    trawki?jaka ty trawke na slowacji kupujesz?heheh
                                    • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:13
                                      chodzilo mi o spirytus,tarwke dostaje od kuzyna z Bialegostoku,rosnie w
                                      puszczy "Bialowieszczanskiej"i mozna to tam kupic
                                      • ellenai Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:19
                                        a no widzisz jak sie nie znam! dobrze ze mi to wszyskto wytlumaczysz i czegos
                                        nowego sie dowiem
                                        • aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:23
                                          Zubróweczka przednia jest z sokiem gruszkowym
                                          • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:33
                                            lub jablkowym,wiem bo dziewczyny to pija,ja jednak wole zwykla bez miszania
                                            • aktsieta Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:35
                                              wypijesz kieliszek lub dwa i takie tam z Tobą picie :)
                                              • aleks44 Re: Podaję wzór 23.01.06, 21:50
                                                biore wiecej zeby dluzej razem posiedziec
                                                • ellenai Re: Podaję wzór 24.01.06, 01:55
                                                  dobra taktyka aleks

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka