aktsieta 15.02.06, 21:02 www.chomiks.com/chomiki117.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ellenai Re: DOBRANOCKA 15.02.06, 22:06 kaczorynka heheheheheh nasz prezydent ma nazwisko do ktorego strasznie latwo sie przyczepic!no kurde Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: DOBRANOCKA 15.02.06, 23:08 poprzedni miał zmienione na bardziej swojskie(Stolzman) Odpowiedz Link Zgłoś
aktsieta Re: DOBRANOCKA 18.02.06, 19:26 mówiąc o nich trudno zachowac grzecznośc.Podziwiam Cię. Odpowiedz Link Zgłoś