Dodaj do ulubionych

DOBRANOCKA

15.02.06, 21:02
www.chomiks.com/chomiki117.htm
Obserwuj wątek
    • ellenai Re: DOBRANOCKA 15.02.06, 22:06
      kaczorynka heheheheheh nasz prezydent ma nazwisko do ktorego strasznie latwo
      sie przyczepic!no kurde
      • aktsieta Re: DOBRANOCKA 15.02.06, 23:08
        poprzedni miał zmienione na bardziej swojskie(Stolzman)
        • ellenai Re: DOBRANOCKA 16.02.06, 03:35
          poprzedniego nie trawilam sorry!
          • aktsieta Re: DOBRANOCKA 16.02.06, 13:28
            nie ma za co sorować:)
            • ellenai Re: DOBRANOCKA 18.02.06, 18:32
              ale soruje z grzecznosci eheh
              • aktsieta Re: DOBRANOCKA 18.02.06, 19:26
                mówiąc o nich trudno zachowac grzecznośc.Podziwiam Cię.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka