Dodaj do ulubionych

wszystko jasne

23.02.06, 15:02
Limek to nikt inny tylko najnowsza odmiana cuskiego.
Cuski na swoim forum chicago gada sam ze sobą. Nawymyślał tych różnych klonów.
80% piszących tam to klony cuskiego.
to chory człowiek. psychopata,


teraz chce opanować forum Jasło
Obserwuj wątek
    • karakumba Re: wszystko jasne 23.02.06, 15:17
      Cuski jako limek.............. buuuuuuuuuhahahahaha.
      Każdy cie pozna po tym głupawym stylu.
    • lemek1 Re: wszystko jasne 23.02.06, 15:40
      facet ty jednak wiesz co piszesz
      bawilem sie z nimi prawie rok i nikt tego nie wyczul
      • lirek100 Re: wszystko jasne 23.02.06, 15:52
        Nie utożsamiaj mnie z nikim innym z tego forum. Jeżeli chcesz mnie poznać i
        zadeklarujesz pomoc w rozruszaniu sprawy to czekam w niedzielę na pływalni
        jasielskiej w saunie kabina nr. 2 o godzinie 19. Myślę że się bez problemu
        rozpoznamy.
        Do zobaczenia
        • karakumba Re: wszystko jasne 23.02.06, 16:11
          Proszę uprzejmie cuski, możemy się spotkać.
          Ale nie w jakiś tam kabinach. Spotkajmmy się w rynku.


          Na godzinę i dzień spotkania naszego czekam na poczcie.
          • karakumba Re: wszystko jasne 23.02.06, 16:33
            i cmokam namiętnie
            • lirek100 [...] 23.02.06, 16:59
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • karakumba Re: wszystko jasne 23.02.06, 17:08
                Jesteś nudny Cuski.
                • harnasi karakumba to pierduła :P 24.02.06, 00:06
                  Mogę być kim zechcesz mogę i szpiegować
                  Ale będę pisał fakty i w archiwum chować
                  Wiec nie manipuluj to sierściuchy mały
                  Bo w Jasełku nie ma większej już zakały
        • lemek1 Re: wszystko jasne 24.02.06, 14:58
          OK bede tam w niedziele
          przyniesc ze soba wazeline w wystarczajacej ilosci

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka