Gość: Artur61 IP: *.gimsat.pl 14.06.03, 10:00 Bieda z nedza,brak pieniedzy czy brak dobrych organizatorow?. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dollores Re: Dni Jasla IP: *.gal.pl / 192.168.114.* 15.06.03, 00:17 porazka!!!!!!!!!!!!!! jak moze nie byc pieniedzy na swieto miasta? to SKANDAL i obciach! Odpowiedz Link Zgłoś
jerry008 Re: Dni Jasla 15.06.03, 03:36 ...mojej 5-cio letniej coreczce bardzo podobaly sie obchody{przynajmniej tak mi mowila w rozmowie telefonicznej},nie wiem dlaczego tak marudzicie.....moze brakuje Wam dzieciecej naiwnosci?...... Odpowiedz Link Zgłoś