IP: *.gimsat.pl 14.06.03, 10:00
Bieda z nedza,brak pieniedzy czy brak dobrych organizatorow?.
Obserwuj wątek
    • Gość: dollores Re: Dni Jasla IP: *.gal.pl / 192.168.114.* 15.06.03, 00:17
      porazka!!!!!!!!!!!!!!
      jak moze nie byc pieniedzy na swieto miasta?
      to SKANDAL i obciach!
    • jerry008 Re: Dni Jasla 15.06.03, 03:36
      ...mojej 5-cio letniej coreczce bardzo podobaly sie obchody{przynajmniej tak
      mi mowila w rozmowie telefonicznej},nie wiem dlaczego tak marudzicie.....moze
      brakuje Wam dzieciecej naiwnosci?......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka