Gość: Goraczka IP: base7:* / 10.10.84.* 27.08.03, 23:12 W ostatnich dniach podobno w okolicach naszych. Capneli kilku dealmanow .Dobrze czy nie dobrze? Skoro i tak domyslac sie morzna ze toc ploty! CWDP skorumpialej policji !!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj