IP: base7:* / 10.10.84.* 27.08.03, 23:12
W ostatnich dniach podobno w okolicach naszych. Capneli kilku
dealmanow .Dobrze czy nie dobrze? Skoro i tak domyslac sie morzna ze toc
ploty! CWDP skorumpialej policji !!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: popi Re: NALOT IP: *.rtk.net.pl 28.08.03, 21:59
      możesz jasniej?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka