28.01.02, 16:08
Dla niektórych nastał czas odpoczynku. Ja niestety muszę pracować :-( Ale kto
odpoczywa, niech napisze jak to robi.
Obserwuj wątek
    • Gość: kóniu Re: Ferie IP: *.gazeta.pl 28.01.02, 16:10
      siedze w internecie włócze sie po mieście oglądam tv i czytam książki
      • shadok Re: Ferie 28.01.02, 16:13
        Kóniu skąd dziś nadajesz? Masz jakiś nowy IP.
        • Gość: kóniu Re: Ferie IP: *.gazeta.pl 28.01.02, 16:14
          to pozostanie moją tajemnicą a ip jest piękny
    • ann1 Re: Ferie 28.01.02, 16:12
      Można nareszcie się np. wyspać - nie wstawać w środku nocy o 6.00 i pędzić do
      szkółki uczyć dzieci, można nareszcie poczytać zaległą stertę książek, można w
      końcu spokojnie wyjść ze znajomymi i dłużej posiedzieć (bo nie trzeba rano
      wstawać), można ...
      • georghe Re: Ferie 31.01.02, 21:24
        A ja chociaż chodze do pracy równiez mam ferie !
        Sytuację ratuje L-4.
        :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka