shadok 28.01.02, 16:08 Dla niektórych nastał czas odpoczynku. Ja niestety muszę pracować :-( Ale kto odpoczywa, niech napisze jak to robi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kóniu Re: Ferie IP: *.gazeta.pl 28.01.02, 16:10 siedze w internecie włócze sie po mieście oglądam tv i czytam książki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kóniu Re: Ferie IP: *.gazeta.pl 28.01.02, 16:14 to pozostanie moją tajemnicą a ip jest piękny Odpowiedz Link Zgłoś
ann1 Re: Ferie 28.01.02, 16:12 Można nareszcie się np. wyspać - nie wstawać w środku nocy o 6.00 i pędzić do szkółki uczyć dzieci, można nareszcie poczytać zaległą stertę książek, można w końcu spokojnie wyjść ze znajomymi i dłużej posiedzieć (bo nie trzeba rano wstawać), można ... Odpowiedz Link Zgłoś
georghe Re: Ferie 31.01.02, 21:24 A ja chociaż chodze do pracy równiez mam ferie ! Sytuację ratuje L-4. :-) Odpowiedz Link Zgłoś