Dodaj do ulubionych

WiFi Pruszków - ankieta

17.09.13, 17:18
Prośba o wypełnienie ankiety - tylko 4 pytania, prosta strona, więc nawet na wolnym łączu nie zajmie to więcej jak kilka sekund:
www.interankiety.pl/interankieta/173fec11aa7925f5fa4916eec5759142.xml
Obserwuj wątek
      • zibi-pruszkow Re: WiFi Pruszków - ankieta 17.09.13, 20:00
        Przewodnią myślą tej ankiety jest zbadanie czy w ogóle ktoś coś o tym wie i korzysta.
        Jak do tej pory, czyli po 3 godzinach, 20 osób, 100% wie, garstka korzysta systematycznie, większość spróbowała raz lub kilka i dała sobie spokój.
    • zibi-pruszkow Re: WiFi Pruszków - ankieta 25.09.13, 12:00
      w ciągu tygodnia w ankiecie wzięło udział 77 osób, wszystkim serdecznie dziękuję, poczekam jeszcze troszkę, może uzbiera się setka.
      już teraz można stwierdzić, że przyda się druga ankieta, i dopiero po zapoznaniu się z jej wynikami oraz krótkiej korespondencji z UKE zostanie skierowane pismo do władz miasta z zapytaniem, dlaczego jest tak źle, skoro miało być tak dobrze i wydano 4 mln zł.
      • szczupak72 Re: WiFi Pruszków - ankieta 29.09.13, 16:33
        Moim zdaniem trochę wyciągasz zbyt pochopne wnioski z tej ankiety. Tak jak wfe uważam, że brakuje piątego i zarazem głównego pytania "czy jesteś zadowolony z tego internetu". Ja skorzystałem kilkakrotnie i .... nie odpuściłem sobie ze względu na jakąś tragiczną jakość. W wyznaczonych strefach i zgodnie z tym co było opisie działał poprawnie. Na os. Staszica odbierałem sygnał nawet znacznie dalej niż była strefa, przed Pałacem Ślubów również nawet po drugiej stronie ul. Bolesława Prusa działał ok. a używałem do tego zarówno laptop, tablet jak i telefon więc myślę, że nie jest aż tak źle jak próbujesz to przedstawić. Fakt, tych stref i ich zasięg jest jednak mało ale trzeba mieć nadzieję, że to się rozszerzy.
        Zmień ankietę i wystaw ją ponownie a wtedy otrzymasz bardziej wiarygodne wyniki.
        • zibi-pruszkow Re: WiFi Pruszków - ankieta 29.09.13, 16:50
          oki, ankieta nr 2 jest pod tym adresem:
          www.interankiety.pl/interankieta/9a8a6316c99dad86f78e26e2dadb4808.xml
          jednak jak znam życie mało osób będzie chciało jeszcze raz sie w to bawić, pomimo faktu, że zajmuje to kilkanaście sekund.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka