zibi-pruszkow 18.03.14, 20:13 Dzis od godz 19 nie ma netu z tel-kanu na Wroblewskiego. A jak reszta wsi zwanej Pruszkow? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
afjoasia1 Re: tel-kab padl 18.03.14, 21:21 Od kilku tygodni jadę na telkabie i żałuję że opuściłem netię, która (przy obecnych cennikach) była niewiele droższa a stabilność łącza nieporównywalna. Odpowiedz Link Zgłoś
anubis76x Re: tel-kab padl 20.03.14, 14:41 Jeśli wasze modemy raz na jakiś czas tracą synchronizację to mi doradzono a by zrobić reset za pomocą tylnego przycisku (mały otwór za modemem, należy włożyć np. szpilkę i przytrzymać 10s ) u mnie pomogło. Odpowiedz Link Zgłoś
zibi-pruszkow Re: tel-kab padl 20.03.14, 19:04 dokładnie, reset pomaga, wystarczy odłączyć zasilanie na minutkę. Odpowiedz Link Zgłoś
anubis76x Re: tel-kab padl 20.03.14, 23:40 hard reset tym przyciskiem, samo wyłączenie zasilania pomagało na 2 tygodnie. Odpowiedz Link Zgłoś