Dodaj do ulubionych

tel-kab padl

18.03.14, 20:13
Dzis od godz 19 nie ma netu z tel-kanu na Wroblewskiego.
A jak reszta wsi zwanej Pruszkow?
Obserwuj wątek
    • afjoasia1 Re: tel-kab padl 18.03.14, 21:21
      Od kilku tygodni jadę na telkabie i żałuję że opuściłem netię, która (przy obecnych cennikach) była niewiele droższa a stabilność łącza nieporównywalna.
    • monika3411 Re: tel-kab padl 18.03.14, 23:30
      Na Kopernika działa bez zarzutu :-)
    • kolega36 Re: tel-kab padl 18.03.14, 23:48
      na Trabalskiego smiga
    • anubis76x Re: tel-kab padl 20.03.14, 14:41
      Jeśli wasze modemy raz na jakiś czas tracą synchronizację to mi doradzono a by zrobić reset za pomocą tylnego przycisku (mały otwór za modemem, należy włożyć np. szpilkę i przytrzymać 10s ) u mnie pomogło.
      • zibi-pruszkow Re: tel-kab padl 20.03.14, 19:04
        dokładnie, reset pomaga, wystarczy odłączyć zasilanie na minutkę.
        • anubis76x Re: tel-kab padl 20.03.14, 23:40
          hard reset tym przyciskiem, samo wyłączenie zasilania pomagało na 2 tygodnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka