Dodaj do ulubionych

sprzątanie odpłatne

20.03.06, 14:17
korzystacie?
możecie kogoś polecic?
tak mi się czasem nie chce sprzątać. Wolałabym się zająć dzieckiem - wyjść na
spacer czy coś. Chciałabym raz na tydzień lub dwa wynająć kogoś do sprzątania
i nie drżeć o bezpieczeństwo mieszkania...
Obserwuj wątek
    • alex_ja Re: sprzątanie odpłatne 21.03.06, 09:25
      Nie ma to jak posprzątać samemu przynajmniej masz pewność że jest czysto i tak
      jak chcesz

a odpłatnie to wszystko zalezy od liczby pomeszczeń i metrażu a także liczby okien
      ceny w granicach 200-500 za mieszkanie z odkurzaniem myciem podług mebli i do
      tego okło 30-70 zł za okno. Studenci są tańsi.

Czyli bardziej opłaca się samemu raz w tygodniu sprzątnąc porządniej a na
      codzień przlecieć odkurzaczem i ścierką kurzyki.
        • alex_ja Re: sprzątanie odpłatne 22.03.06, 14:01
          to myślisz że ile kosztuje posprzątanie np. 3 pokojowego mieskania tak na full?

Ja nie mówię o tych paniach które twierdza że się znają na sprzątaniu, a potem
          trzeba po mnie poprawiać i jeszcze używają nie takich detergrntów jak trzeba,
          potrafią zniszczyć mebel, bo nie wiedziały że jest zabejcowany i nie można np
          uzywac do niego pronto.
          3 pokojowe mieszkanie porządnie posprzątane razem z myciem okien to 8 godzin
          pracy i to naprawdę zrobione tak że można jeść z podłogi i koszt tego to 4oo zł-
          uważasz że to dużo?

Owszem studenci biorą mniej ale nie ma gwrancji porądnego posprzątania
    • justa78 Re: sprzątanie odpłatne 23.03.06, 14:40
      w tym własnie celu korzystam z usług takiej pani (jestem bardzo zadowolona) -
      młoda dziewczyna z polecenia - porzychodzi raz na 2 tyg - sprzata całą chatę+
      prasuje+zmienia pościel - płacę jej 10 zeta za godzinę (dodatkowo mycie okien,
      czy ciąższe prace, typu mycie glazury),a ja w tym czasie nie stresuję się w
      pracy, że po 17 mogę zacząc ogarniac syf w domu, tylko bawię się z Julasem:).
      Oczywiście, że cena 400 za sprzątnięcie 3 pokojowego mieszkania z umyciem okien
      jest ceną z kosmosu, zupełnie nie adekwatną do pruszkowiskich/nawet
      warszawskich stawek.
      • deptaczek Re: sprzątanie odpłatne 24.03.06, 12:48
        Justa
        a moglabys przeslac mi na priva kontakt do tej Pani?
        ja tez uwazam ze 400 zł jest cena z kosmosu, ale 10 a nawet 12 zł za godzine
        moge zaplacic. Zwlaszcza, ze moje mieszkanie wielkie nie jest i sadze ze w 6
        godzin da sie w nism zrobic przeyzwoity porzadek.
        A zeby jesc z podlogi, to wystarczy ja dobrze odkurzyc i dobrze umyc - nie
        trzeba na to wiecej niz godzina ;)
    • kasha101 Re: sprzątanie odpłatne 02.04.06, 17:35
      Ja polecam siebie:)
      Młoda, chcąca dorobić dziewczyna, teraz to juz nawet bardzo bardzo potrzebująca
      dorobić, jako że właśnie wczoraj stałam się posiadaczką schroniskowego
      pieska,jest słodka, a tu jednak weterynarz, itp, itd.......Ale nie mogłam inaczej:)
      Codziennie pracuję do 16, weekendy ma wolne i chetnie znalazłabym czas, żeby
      choc pare złotych zasiliło moją portmonetkę.
      Doświadczenie posiadam, dorabiałam w ten sposób kiedy studiowałam, sprzatałam
      m.in. biuro i mieszkania prywatne. Gwarantuje uczciwość, rzetelność i
      solidność.Chętnie się spotkam, pozdrawiam, Kaska.Aha, mieszkam w Pruszkowie przy
      Kościuszki.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka