Dodaj do ulubionych

Pojawiam sie i znikaqm

20.04.06, 21:03
Obserwuj wątek
    • kol Re: Pojawiam sie i znikaq=m 20.04.06, 21:05
      Przepraszam, ale wcisnalem nieopatrzenie enter zanim cos napisalem. Temat moze
      stary jak swiat, ale mnie zadziwia i nie wiem co sie dzieje. Mianowicie
      korzystajac z Telkab od jakiegos czasu nie moge wejsc na niektore strony.
      Pewnie jest ich wiecej ale nie sprawdzalem. Na pewno nie mozna wejsc na
      strone :ikea, glowna Microsoft - nie wchodza obrazki, czy tez np. ebay.
      Uprzedzajac, nie mam wirusow, a problem jest identyczny, niezaleznie od
      przegladarki. Ma ktos tez tak?? I o co chodzi?
      • erleusortok proxy? 20.04.06, 21:19
        Wyłączenie korzystania z serwera proxy pewnie też nie pomaga?
        • kol Re: proxy? 20.04.06, 21:46
          zaraz sprawdze. Ale jesli nie, to gdzie moze lezec przyczyna i jak to
          wytlumaczyc i reklamowac w telkabie?
          • kol Re: proxy? 20.04.06, 21:55
            wlaczone, wyloczone - jeden pies. Mowiac krotko czesc stron z niezanych mi
            przyczyn, zle sie wyswietla kub nie wyswietla sie wcale.
            • checksum Re: proxy? 07.05.06, 12:46
              Ja wiem czemu, ale nie wiem komu to zgłosić.

              Mnie dotknął brak slashdot.org i po małym śledztwie.

              Otóż - w tpsie (czy też w exatelu, czy ktokolwiek dostarcza sieć telkabowi) jest
              zrąbany ruting BGP - nie działa akurat na klasę w której są serwery Akamai -
              czyli 193.219.28.*

              K.
              • kol Re: proxy? 09.05.06, 13:16
                o kurde to jakas wyzsza szkola jazdy. Jesli to przez TP SA to wlasciciel kabla
                powinien z nimi walczyc. A jak wiadomo - on ma to gdzies.

                Ps. a czy to oznacza ze neostrada w pruszkowie tez bylaby zrabana?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka