kol Re: Pojawiam sie i znikaq=m 20.04.06, 21:05 Przepraszam, ale wcisnalem nieopatrzenie enter zanim cos napisalem. Temat moze stary jak swiat, ale mnie zadziwia i nie wiem co sie dzieje. Mianowicie korzystajac z Telkab od jakiegos czasu nie moge wejsc na niektore strony. Pewnie jest ich wiecej ale nie sprawdzalem. Na pewno nie mozna wejsc na strone :ikea, glowna Microsoft - nie wchodza obrazki, czy tez np. ebay. Uprzedzajac, nie mam wirusow, a problem jest identyczny, niezaleznie od przegladarki. Ma ktos tez tak?? I o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
erleusortok proxy? 20.04.06, 21:19 Wyłączenie korzystania z serwera proxy pewnie też nie pomaga? Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: proxy? 20.04.06, 21:46 zaraz sprawdze. Ale jesli nie, to gdzie moze lezec przyczyna i jak to wytlumaczyc i reklamowac w telkabie? Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: proxy? 20.04.06, 21:55 wlaczone, wyloczone - jeden pies. Mowiac krotko czesc stron z niezanych mi przyczyn, zle sie wyswietla kub nie wyswietla sie wcale. Odpowiedz Link Zgłoś
checksum Re: proxy? 07.05.06, 12:46 Ja wiem czemu, ale nie wiem komu to zgłosić. Mnie dotknął brak slashdot.org i po małym śledztwie. Otóż - w tpsie (czy też w exatelu, czy ktokolwiek dostarcza sieć telkabowi) jest zrąbany ruting BGP - nie działa akurat na klasę w której są serwery Akamai - czyli 193.219.28.* K. Odpowiedz Link Zgłoś
kol Re: proxy? 09.05.06, 13:16 o kurde to jakas wyzsza szkola jazdy. Jesli to przez TP SA to wlasciciel kabla powinien z nimi walczyc. A jak wiadomo - on ma to gdzies. Ps. a czy to oznacza ze neostrada w pruszkowie tez bylaby zrabana? Odpowiedz Link Zgłoś