Dodaj do ulubionych

straż gminna

15.10.12, 08:30
Kiedy tylko dowiedziałem się o powołaniu do zycia tej kur..skiej organizacji, a zaraz potem bzdetnych oświadczeń jak to będa pomagać mieszkańcom naszej gminy byłem ciekaw ja szybko zastaną spuszczeni ze smyczy by " zarabiać" na rzecz gminy kaskę z fotoradarów. O tym ,że sie nie myslę przekonały mnie szybko postawione znaki o pomiarze prędkości na odcinku iluś metrów. Z niecierpliwością czekałem na pierwsze przyczajki i stało się. W piątek 12 w drodze z pruszkowa na nadarzyn metr za w/w znakiem, stanęło coś an pokracznym trójnogu a głębiej w aucie dwa nieroby z uśmiechniętymi ryjami oklejonymi lukrem od zeżartych pączków. Chociaż może nasze służby nie jedzą pączków:)
Mam dwa wnioski w związku z tym że wójt zaczął dbać o nasze bezpieczeństwo na drogach i wyłudzać kasę pod płaszczykiem przestrzegania prawa, a więc wnioskuję o ograniczenie prędkości na naszych drogach gminnych z 40 do 20 km/h, ustawienia sygnalizacji świetlnych na wszystkich skrzyżowaniach. Ale to drugie że dużo kosztuje to oczywiście po wyłudzeniu kasy z mandatów bo sygnalizacja jest droga. Przypominam tylko wójtowi że czasy zasilania budżetu gminy kasą z fotoradarów juz się skończyły i wszelkie tak pozyskane środki muszą iśc na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, czyli..???? na sygnalizację albo tzw leżących policjantów.HAHAHA
Obserwuj wątek
    • agiiis Re: straż gminna 17.12.12, 08:25
      Mam mieszane uczucia co do tej organizacji....
      Naciąganiu i przyczajkom oczywiście mówie nie, ale! kontrola prędkości na Mazowieckiej w Młochowie to super sprawa :) nikt z "kierowców" nie zwracał uwagi na to że mija przedszkole czy szkołę podstawową, długa prosta więc gnali ile wlazło, za to teraz pełna kultura :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka