Dodaj do ulubionych

SMS, 30.11.09

30.11.09, 22:03
Szymon ma chyba poważne problemy sam ze sobą.
Kogo smieszą te jego nibydowcipy? "właśnie, ja nie słyszałem
dzwonków na lekcje i nie skończyłem studiów, bo tam nie było
dzwonków i wyszedłem w szkole z klasy i jestem tu gzie teraz,
ludzie!.."
W tym miejscu zaczynają sie niesmiałe oklaski publiki. Usłyszała
rechot Szymona i na zasadzie odruchu Pawłowa, zaczęła też rechotać.
Oni jeszcze za to płacą?
Obserwuj wątek
    • cristinka Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 22:09
      a co Kamińska ma na łbie? Wygląda strasznie i fajna to ona nie jest...
      • angazetka Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 22:23
        Czy ja wiem? Obejrzałam dziś SMS ze względu na nich (tj. Julię i
        Filipa) i oboje zrobili na mnie dość fajne wrażenie.
        • naburmuszony Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 22:32
          Rozmowy w Tłoku - skandal. To co zrobili Bachledom, ciekawe czy
          zareagują. Jeśli tak to niech się Szymuś pilnuje.
          • angazetka Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 22:34
            A co było? Bo przełączyłam na rozmowę Lisa z Kozłowskim.
            • naburmuszony Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 23:06
              Był w RwT Colin Farell. Alicja i jej rodzinkę przedstawili jako
              prymitywnych pijaków a ją samą jako ......
              • jedzoslaw Re: SMS, 30.11.09 30.11.09, 23:39
                Aha. Czyli znów żarciki w stylu "włosy na klacie posłanki Hojarskiej". Normalnie umieram ze śmiechu. Alicja to przecież Góralka, a Górale dużo piją i są zabawni w swym prostactwie. Hahaha! Parafrazując tekst z pewnego rysunku Andrzeja Mleczki: Panie Majewski, Pan to jak coś wymyśli to tylko boki zrywać!
                • maureen2 Re: SMS, 30.11.09 01.12.09, 00:44
                  rozmowy są zawsze świetne
                  gorzej z temi gościami,he,he
                  • maureen2 Re: SMS, 30.11.09 01.12.09, 00:45
                    a najlepszy to jest kabaret Hrabi w meleodeklamacji pieśni biesiad-
                    nej, obśmiałem się jak norka,aż sie wywróciłemsie na kanapie
              • dona.a Re: SMS, 30.11.09 01.12.09, 10:49
                naburmuszony napisał:

                > Był w RwT Colin Farell. Alicja i jej rodzinkę przedstawili jako
                > prymitywnych pijaków a ją samą jako ......

                No to w polskim TzG już Alicja na pewno nie zatańczy;)
      • mania_28 Re: SMS, 30.11.09 02.12.09, 17:27
        W jej przypadku naprawdę warto by było skorzystać z usług Jacykowa, bo to coś na
        głowie i koc udający spódnicę oraz buty "prawie" emu wołają o pomstę do nieba!
        Nawet ten czarujący uśmiech i równe ząbki nie pomogą
        Szkoda, że znów wróciła do swoich włosów, ładnie jej było w tych ciemniejszych.
    • maciejka_04 do naburmuszony 01.12.09, 09:20
      Po kiego ch.... oglądasz ten program? SMS jest dnem - i to wiadomo - i na tym
      forum co tydzień te same słowa piszą te same osoby. To taka kara? Zmusza ciebie
      ktoś do oglądania? Czy może oczekujesz czegoś nowego-odkrywczego?
      Nigdy nie lubiłem tego programu, zawsze był dla mnie żenujący, jak i cały
      Majewski (jego dobra passa skończyła się baaaaaardzo dawno temu w publicznej
      tv), nie oglądam, nie psuję sobie nerwów.

      Po co to oglącie skoro twierdzicie że to gó...? Za tydzień to samo będziesz pisał?
      • naburmuszony do maciejka 01.12.09, 10:35
        To jest odwieczny argument. Po co oglądasz, masz pilota itd.
        To nie tak! Chcę oglądać dobre programy, również satyryczne,
        rozrywkowe. Szymon Majewski, o czy sam piszesz, był kiedys inny.
        Nasze opinie na takich forach służą właśnie przedstawianiu naszych
        zdań ta temat tv. Co w tym złego? Nie mam prawa domagać się towaru
        na odpowiednim poziomie? Wczorajszy żart "czy brałeś ją /Alicję/ na
        szaszłyka?" wraz z odpowiednią gestykulacją aktora, to szambo a nie
        rozrywka.
        • barbasia1 Re: do maciejka 01.12.09, 14:12
          naburmuszony napisał:

          Wczorajszy żart "czy brałeś ją /Alicję/ na
          > szaszłyka?" wraz z odpowiednią gestykulacją aktora, to szambo a
          nie rozrywka.

          Wydaje mi się ( oglądałam fragmentarycznie i nieuważnie), że nie
          chodziło w tym "dowcipie" konkretnie o Alicję BC, ale o jakieś
          nieokreślone dziewczyny, o "branie (umiejętność brania przez
          Colina?) dziewczyn na ..." (ohyda) , co oczywiście nie zmienia
          faktu, ze dowcip był obleśny, ohydny, wulgarny, chamski (w programie
          dla widzow od 12 lat!), dla prymitywnych knurów.

          Panie Szymonie osiagnąłeś Pan dno!


          Bardzo dobrze robi Naburmuszony, że o tym pisze na FT, popieram.
          • jwoj Re: do maciejka 01.12.09, 14:22
            o "branie (umiejętność brania przez
            Colina?) dziewczyn na ..." (ohyda)

            może i ohyda,ale dla tych które i tak nie mają u niego szans :)
            • barbasia1 Re: do maciejka 01.12.09, 14:31
              jwoj napisał:

              > o "branie (umiejętność brania przez
              > Colina?) dziewczyn na ..." (ohyda)
              >
              > może i ohyda,ale dla tych które i tak nie mają u niego szans :)

              A co, Tu uważasz, że to takie wielkie szczęście mieć szansę u Colina?
              :)
        • maciejka_04 do naburmuszony 2 01.12.09, 14:39
          > To jest odwieczny argument. Po co oglądasz, masz pilota itd.
          > To nie tak! Chcę oglądać dobre programy, również satyryczne,
          > rozrywkowe.

          Dobrze! Chciej! Ale skoro po xxx odcinkach jest beznadziejny, to czego się
          spodziewasz, że pan SM dostanie olśnienia i zrobi coś "na poziomie"? Skoro tak
          myślisz to uważam iż jesteś naiwny.


          > Szymon Majewski, o czy sam piszesz, był kiedys inny.
          Gdzie to u mnie wyczytałeś? Nigdy nie lubiłem tego programu i nigdy sam z
          własnej woli go nie oglądałem.

          • naburmuszony Re: do naburmuszony 2 01.12.09, 21:45

            Pisałeś o "dobrej passie" więc tak to zrozumiałem ale widać się
            pomyliłem, Cieszę się.
            • maciejka_04 Re: do naburmuszony 2 02.12.09, 09:18
              Owszem pisałem. Ale nie jako SMS (od początku dla mnie porażka), a jako
              prowadzący/autor "Słów cięcie gięcie" w TVP.
    • fugazzi Re: SMS, 30.11.09 02.12.09, 09:36
      Ja pamiętam SzM z jakiegoś programu Resich-Modlińskiej gdzie miał jakąś wstawkę na koniec programu. Wtedy był strawialny. Przede wszystkim jeszcze chyba wtedy nie rechotał.
      • naburmuszony Re: SMS, 30.11.09 02.12.09, 09:53
        Z tym rechotem to dramat. Facet jest tym, który pierwszy i często
        jedyny rechocze z własnych "dowcipów". Z drugiej strony, gdyby tego
        nie robił, publika nie wiedziałaby, że to był żart.
        • maciejka_04 Re: SMS, 30.11.09 02.12.09, 11:02
          Naburmuszony zachowujesz się jak żona/matka/córka/kochanka/ktoś najbliższy
          Majewskiego, której to osoby nie śmieszą jego żarty, ale robi dobra minę,
          ponieważ prywatnie jest bardzo blisko niego.
          • aniolek03 Re: SMS, 30.11.09 02.12.09, 19:03
            a mi sie podoba:P a parodia farella ktory nawija po
            goralsku-miodzio:P
            trzeba miec troche dystansu do tego co sie oglada i
            poczucie humoru-moze zarty szymona nie sa najwyzszych
            lotow ale autentycznie smiesza-a mnie bardzo ciekawi z
            czego smieja sie antagonisci SMS

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka